Wypożyczalnia- studio

    Lampa błyskowa Up!200

Jest dedykowana szczególnie amatorom, którzy chcą rozpocząć przygodę w fotografii studyjnej. Przyda się też profesjonalistom jako uzupełnienie ich zestawu studyjnego. Niewielkie rozmiary i niska waga ułatwiają transport i operowanie lampą w studio.


Cena za dobę: 35zł
Cena za weekend: 90zł
Kaucja: 200zł

    Lampa błyskowa Pulse 300

Lampy serii Pulse mają lekką i wytrzymałą konstrukcję aluminiową. Zaopatrzone są w wygodną rączkę, która ułatwia operowanie lampą, jej przenoszenie i montaż. Solidny uchwyt przeznaczony do regulacji nachylenia pozwala swobodnie operować po zamontowaniu większych i cięższych softboksów. 


Cena za dobę: 40zł
Cena za weekend: 100zł
Kaucja: 350zł

  Lampa błyskowa Pulse 600

Jest przeznaczona dla półprofesjonalistów i profesjonalistów. Natężenie światła pilotującego może być regulowane w sposób płynny i niezależny. Posiada funkcję sterowania i wyzwalania bezprzewodowego, dostępna dzięki osobnemu zestawowi radiowemu.


Cena za dobę: 50zł
Cena za weekend: 120zł
Kaucja: 600zł

    Lampa błyskowa Pulse Pro 400

Ma rozszerzony zakres regulacji mocy błysku zawierający się w zakresie siedmiu przysłon, który zmienia się z dokładnością do 1/6 EV. Może błysnąć nawet 10 razy na sekundę, co pozwala na efektowne zarejestrowanie ruchu na zdjęciu. Jest to możliwe przez wykorzystanie do ich produkcji tranzystorów IGBT.


Cena za dobę: 50zł
Cena za weekend: 120zł
Kaucja: 700zł

 

Lampa błyskowa Pulse Pro 600


Przeznaczona jest dla półprofesjonalistów i profesjonalistów. Ma ona rozszerzony zakres regulacji mocy błysku zawierający się w zakresie siedmiu przysłon, który zmienia się z dokładnością do 1/6 EV. Czas trwania błysku wynosi 1/5000 s – 1/800s, a czas ładowania 0.05 – 1.5 s. 


Cena za dobę: 70 zł
Cena za weekend: 160 zł
Kaucja: 750 zł

    Reporter 360 TTL Canon

Dzięki zastosowaniu automatyki TTL pozwala na szybką i wygodną pracę ze światłem błyskowym nawet w gwałtownie zmieniających się warunkach oświetleniowych. Jest od 5 do 7 razy mocniejsza od typowych lamp typu speedlite, przy jednoczesnym zachowaniu podobnych rozmiarów i masy.

Cena za dobę: 80 zł
Cena za weekend: 170zł
Kaucja: 1150 zł
  Lampa błyskowa Atlas 600 TTL

Pozwala na fotografowanie scen z dynamicznie zmieniającymi się warunkami oświetleniowymi, zarówno w studiu jak i poza nim. Lampa zasilana jest z akumulatora i nie wymaga podłączenia do sieci elektrycznej. Możliwość synchronizacji błysku z krótkimi czasami otwarcia migawki.


Cena za dobę: 150 zł
Cena za weekend: 250zł
Kaucja: 1700 zł

   

Move 400 KIT


Quadralite Move 400 Kit z zespołem dwóch lamp o mocy 400Ws. Jest to najmocniejszy komplet tej serii. Lampy o tak wysokiej mocy i szerokim zakresie regulacji znajdą zastosowanie nie tylko w amatorskim studio, ale też w profesjonalnym. Zestaw zawiera szereg modyfikatorów światła.


Cena za dobę: 149zł
Cena za weekend: 250zł 
Kaucja: 1000zł

 

Lampa VideoLED 600


Łączy w sobie zalety oświetlenia LED oraz cechy błyskowych lamp studyjnych, które pozwalają wykorzystywać wiele
modyfikatorów światła. Posiada dużą moc światła ciągłego, dzięki czemu może być stosowana nie tylko w fotografii, ale także do oświetlania niewielkich planów filmowych.


Cena za dobę: 40 zł
Cena za weekend: 100 zł
Kaucja: 350 zł

      Navigator X wyzwalacz C/ N/ S

Może pracować jako: zdalny wyzwalacz i sterownik lamp reporterskich i studyjnych oraz służyć jako bezprzewodowy wężyk spustowy do aparatu. Pozwala pracować z wykorzystaniem wielu kanałów transmisji, zapewnia stabilny sygnał oraz dużą szybkość reakcji i pełną kontrolę nad lampami.


Cena za dobę: 15 zł
Cena za weekend: 20 zł
Kaucja: 100 zł

   

Softbox Octa 120cm


Softobox oktagonalny jest najczęściej używany podczas sesji portretowych, ponieważ daje charakterystyczny blik w oku fotografowanej osoby oraz miękkie i rozproszone światło. Softbox oprócz głównej, czołowej płaszczyzny rozpraszającej posiada wewnętrzny, dodatkowy dyfuzor. 


Cena za dobę: 30 zł
Cena za weekend: 60 zł
Kaucja: 150 zł

     

Softbox Flex 60x90cm


Wyróżnia się krótkim czasem składania i rozkładania. Przyda się osobom często zmieniającym miejsce pracy. Wnętrze wykończone jest srebrnym ekranem, który równomiernie rozprowadza światło na dyfuzorach. Na froncie umiejscowiony jest kołnierz służący do montażu plastra miodu. 


Cena za dobę: 25 zł
Cena za weekend: 50 zł
Kaucja: 120 zł

   

Softbox Flex 60x60cm


Wyróżnia się krótkim czasem składania i rozkładania. Przyda się osobom często zmieniającym miejsce pracy. Wnętrze wykończone jest srebrnym ekranem, który równomiernie rozprowadza światło na dyfuzorach. Na froncie umiejscowiony jest kołnierz służący do montażu plastra miodu. 


Cena za dobę: 25 zł
Cena za weekend: 50 zł
Kaucja: 120 zł

     

Reporter PowerPack 45- uchwyt statywowy


Pozwala na zamocowanie akumulatora PowerPack45 do statywu bez użycia dodatkowych pasków i uchwytów. Może być użyty zarówno ze statywami studyjnymi jak i fotograficznymi. Wyposażony jest też w 3 punkty montażowe.


Cena za dobę: 15 zł
Cena za weekend: 20 zł
Kaucja: 40 zł

 

Lampa Reporter 200


Podstawową cechą wyróżniającą Quadralite Reporter 200 jest duża energia błysku sięgająca 200 Ws. Dzięki temu ma większą wydajność niż najmocniejsze lampy reporterskie, porównywalną do małych lamp studyjnych. Jest mocnym i bardzo kompaktowym źródłem światła.


Cena za dobę: 60 zł
Cena za weekend: 100 zł
Kaucja: 600 zł

     

2x Statyw oświetleniowy Air


Zbudowany jest z trzech sekcji blokowanych zaciskami. Został zastosowany powietrzny amortyzator, dzięki któremu obniżanie lampy odbywa się płynnie i bez gwałtownych szarpnięć. Po rozłożeniu osiąga maksymalną wysokość 260 cm.
Może być używany z każdą lampą studyjną, która posiada standardowe mocowanie.

Cena za dobę: 15 zł
Cena za weekend: 30 zł
Kaucja: 120 zł

 

Statyw oświetleniowy Air


Zbudowany jest z trzech sekcji blokowanych zaciskami. Został zastosowany powietrzny amortyzator, dzięki któremu obniżanie lampy odbywa się płynnie i bez gwałtownych szarpnięć. Po rozłożeniu osiąga maksymalną wysokość 260 cm.Może być używany z każdą lampą studyjną, która posiada standardowe mocowanie.


Cena za dobę: 10 zł
Cena za weekend: 20 zł
Kaucja: 60 zł

      Beauty dish (Radar) czasza 42cm srebrny

Quadralite czasza Beauty Dish srebrna 42cm to czasza pozwalająca uzyskać wyjątkowe oświetlenie o kontrastowym charakterze ale z łagodnym zarysowaniem światłocieni. Czasza ta jest niezbędnym narzędziem wszystkich fotografów zajmujących się fotografią mody, portretową oraz kulinarną.


Cena za dobę: 20zł
Cena za weekend: 30zł
Kaucja: 60zł 

KALIBRATORY

  Spyder5 Express

Szybkie, proste rozwiązanie zapewniające wierne odtwarzanie kolorów na monitorach, przeznaczone dla fotografów-amatorów. Dzięki niemu można mieć pewność, że oglądane, udostępniane i drukowane zdjęcia mają dokładnie takie barwy, jak trzeba.


Cena za dobę: 50zł
Cena za weekend: 50zł
Kaucja: 400zł

      Spyder5 PRO

Gwarantuje zgodność kolorów między ekranem a wydrukiem, także pozwala stworzyć unikalny profil wielu monitorów oraz dopasować poziom jasności monitora na podstawie oświetlania w pomieszczeniu, dzięki czemu kolory wyświetlanych zdjęć są zgodne z rzeczywistością.


Cena za dobę: 70zł
Cena za weekend: 70zł
Kaucja: 500zł

             

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl