Rejestratory dźwięku i dyktafony

Dyktafony / rejestratory dźwięku - funkcje

Przenośny dyktafon do rejestrowania dźwięku od firmy Zoom to urządzenie wielofunkcyjne. Automatyczna regulacja wzmocnienia, dekodowanie MS oraz dodatkowe efekty w postaci kompresor czy filtr niskich dźwięków. Ponadto możesz liczyć na cztery tryby nagrywania, wbudowany głośnik do szybkiego odsłuchu dźwięku oraz dwuwejściowy interfejs audio USB dla ułatwienia pracy na komputerach typu PC i MAC. Dyktafon zoom dostępny jest w różnych wersjach.

Rejestrator dźwięku - oferta

Nagrywanie audio powinno odbywać się przy zastosowaniu profesjonalnych urządzeń. Wbudowany aparat w telefonie może być niewystarczający w wielu sytuacjach. Rejestrator dźwięku pozwoli nam nagrywanie w pełni czystych odgłosów, rozmów czy nawet muzyki. Poznaj ofertę sklepu internetowego Notopstryk - dyktafony, rejestratory dźwięku oraz zestawy akcesoriów do wybranych modeli od różnych producentów. 

Cyfrowe rejestratory dźwięku

Przenośne rejestratory dźwięku to urządzenia dzięki którym możliwe jest rejestrowanie dźwięku lub głosu. Tego typu urządzenia zazwyczaj mają wbudowany jeden lub więcej mikrofonów. Konstrukcja i budowa urządzenia jest dość prosta a samo urządzenie lekkie i kompaktowych rozmiarów. Jest to jedno z tych urządzeń, które powinno się znaleźć na wyposażeniu każdego fotografa, vlogera czy producenta filmowego. Dużą zaletą cyfrowych rejestratorów dźwięku jest możliwość podłączenia urządzenia do miksera audio, komputera za pomocą wbudowanych portów USB. Wybierz przenośny cyfrowy rejestrator sprzęt, który dostarczy imponujących rezultatów w postaci znakomitego dźwięku w każdej sytuacji. Rejestratory wyposażone są w wiele ciekawych funkcji do których można zaliczyć między innymi opcję automatycznego nagrywania, wstępnego i rezerwowego pozwalające uchwycić świetne ujęcie.

Profesjonalne rejestratory dźwięku - urządzenia do wielu zastosowań

W naszej ofercie produktowej prezentujemy rejestratory dźwięku do wielu zastosowań. Urządzenia dedykowane do nagrywania dźwięku do filmów i klipów wideo, do rejestrowania dźwięku otoczenia np. podczas sesji fotograficznych, rejestratory do nagrywania dźwięku podczas sesji zdjęciowych. Nasza kategoria produktowa prezentuje różnorodność urządzeń, które doskonale sprawdzą się w wielu zastosowaniach. Mamy coś zarówno dla profesjonalistów, jak i hobbystów zainteresowanych jakościowym nagrywaniem dźwięku w różnych warunkach.

Rejestrator dźwięku w zestawie z mikrofonem krawatowym, rejestrator ze specjalnym mocowaniem do statywu, dyktafony znanych i wiodących marek takich jak Olympus / OM System oraz Zoom - te i wiele innych modeli znajdziesz w tej kategorii produktowej. Wybierz wszechstronne urządzenie, które pozwala rejestrować m.in. filmy podróżnicze, dokumentalne, wykłady i teledyski z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem i wybrania urządzenia, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i oczekiwaniom.


Wróć do: mikrofony do aparatu

Zobacz także: mikrofony krawatoweakcesoria do mikrofonów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium