Blog

Profoto B10 OCF Starter Kit - oferta specjalna

Profoto OCF Starter Kit to potężny, ale łatwy w użyciu zestaw, który oferuje ogromne możliwości. Zawarta w nim lampa Profoto B10 z modyfikatorem typu Beauty Dish i Softboxem pozwala kształtować światło w plenerze. Używana razem z aplikacją Profoto zapewnia płynną kontrolę i swobodę. Z możliwości, jakie oferuje możesz skorzystać w każdej chwili i w dowolnym miejscu. Jana Williams kreuje swój delikatny, bajkowy styl fotografowania w plenerze z Profoto B10, wykreuj swój własny styl i skorzystaj z promocji!

 


 

Zobacz jak Profoto B10 sprawdza się na ślubnej sesji w Paryżu! 

 

Profoto B10 – power of small

Profoto B10 to najmniejsza i najlżejsza mobilna lampa zewnętrzna w historii Profoto. Została stworzona dlatego, że rozmiar naprawdę ma znaczenie! Lampa ma kształt i wymiary zbliżone do jasnego obiektywu fotograficznego średniej wielkości. Pomimo tego, że jest niewielka, dostarcza światło o mocy równej aż pięciu klasycznym lampom speedlight. Posiada również zintegrowane światło ciągłe, dzięki któremu możesz też nagrać wideo. Profoto B10 jest kompatybilne z 120 narzędziami do kształtowania światła, pilotami Profoto Air-Remote do wszystkich producentów, dodatkowo dzięki połączeniu z aplikacją Profoto, masz prawie nieograniczone możliwości kształtowania światła. Profoto B10 to naprawdę wielkie światło w małej obudowie.

Profoto OCF Beauty Dish 2′

Profoto OCF Beauty Dish pozwala uzyskać przyjemne, lecz wyraziste światło, często nazywane światłem „beauty”. Biała wersja, tj.  Profoto OCF Beauty Dish 2′ White daje nieco bardziej miękkie i równomierne światło. Wersja srebrna, tj. Profoto OCF Beauty Dish 2′ Silver bardziej kontrastowe, wyraziste.

OCF Beauty Dish został zaprojektowany dla fotografów pracujących w terenie. Jego lekka i kompaktowa konstrukcja sprawia, że nie sprawia on problemów podczas przechowywania i jest bardzo wygodny w transporcie. Możesz zabrać go ze sobą na każdą sesję. Jego rozkładanie jest dziecinie proste i nie wymaga wyginania prętów. Wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, aby mimo intensywnej eksploatacji służył jak najdłużej.

Profoto OCF Softbox 1×3′

Softboxy OCF tworzą miękkie i przyjemne światło będąc przy tym zaprojektowane do łatwego i szybkiego użycia w plenerze. Są niezwykle lekkie, a ich składanie i rozkładanie jest dziecinnie łatwe. Dzięki kompaktowym rozmiarom wygodnie się je transportuje. Dodatkowymi ułatwieniami przyspieszającymi pracę są na stałe zamontowany dyfuzor, speeedring z wygodnym systemem mocowania i pręty oznaczone kolorystycznie.

OCF Softbox Strip dostarcza miękkiego światła z cieniami o długich krawędziach na dłuższym boku i twardszego światła z krótszego boku z krótkimi krawędziami cieni. Strip to idealne rozwiązanie do krawędziowego oświetlania, które odseparowuje obiekty z tła.

Profoto OCF Speedring

OCF Speedring służy do montowania Softboxów i Beauty Disha z serii OCF na mobilnych lampach Profoto. Jest lżejszy i mniejszy niż speedringi z wyższych serii. Doskonałe wykonanie i opatentowana konstrukcja pozwala łatwo montować akcesoria na lampie, a pomysłowe kolorowe oznaczenia umożliwiają ich szybkie złożenie.

Zostaw komentarz

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl