Aparat Canon EOS 7D Mark II (body)

Kod produktu: C7DM2B
Cena: 6 349,00 zł 6349.00
Dostępność: Wyślij zapytanie info@notopstryk.pl
ilość
-
+
szt.
Oblicz raty i leasing
Złóż zamówienie przez telefon

Opis

 

Aparat Canon EOS 7D Mark IIto niezwykle szybka lustrzanka cyfrowa, która doskonale sprawdzi się w dynamicznych rodzajach fotografii: sportowej, reporterskiej czy przyrodniczej. Zaawansowane parametry tego modelu wpływają również na rewelacyjne możliwości filmowe.

Canon EOS 7D Mark II wyposażony został w matrycę CMOS o rozdzielczości 20.2 MP. Wysoka rozdzielczość pozwala uzyskać wspaniałe obrazy, cechujące się szczegółowością i minimalnym poziomem szumów. Wsparto ją podwójnym procesorem DIGIC 6, który wpływa na wydajną pracę całego aparatu, a minimalny czas opóźnienia podczas filmowania pozwala uwiecznić każde ulotne ujęcie. Zakres czułości sięga od 100 do 16000 ISO. Daje to możliwość fotografowania w słabszym oświetleniu czego efektem będą wspaniałe zdjęcia pozbawione szumu. Istnieje możliwość rozszerzenia zakresu czułości osiągając maksymalnie 51200 ISO.

W aparacie zastosowano system AF, który składa się z 61 punktów krzyżowych. Punkty te mogą być błyskawicznie zablokowane w pionie i poziomie. System ten wykorzystuje również informacje dotyczące barw oraz wykrywania twarz, co pozwala na precyzyjne ostrzenie podczas śledzenia dynamicznie poruszających się obiektów. Autofocus charakteryzuje się wysoką czułością, sięgającą -3 stopni EV, dzięki czemu bez problemu ustawia ostrość w świetle o słabym natężeniu.

Co więcej, zastosowanie technologii Dual Pixel CMOS AF pozwala na dokładne utrzymywanie punktu ostrości podczas filmowania oraz warunkuje wydajną pracę AF podczas fotografowania w trybie Live View.

 

 

Canon EOS 7D Mark II rejestruje filmy w rozdzielczości Full HD przy zmiennej szybkości transmisji do 50 lub 60 klatek/s. Takie rozwiązanie znakomicie sprawdza się do nagrywania szybkich scen, a także pozwala na stworzenie szczegółowych ujęć w slow motion.

Aparat posiada również wejście dla mikrofonu i słuchawek. Dzięki możliwości kontrolowania dźwięku perfekcyjne sceny filmowe możemy wzbogacić w wysokiej jakości ścieżkę dźwiękową. Dodatkowym atutem jest port HDMI, który umożliwia podłączenie zewnętrznych odbiorników.

W najszybszym trybie zdjęć seryjnych aparat robi zdjęcia z prędkością 10 klatek/s.

Urządzenie posiada wbudowany, pentagonalny wizjer optyczny, który gwarantuje około 100% pole widzenia. Wizjer zapewnia 1-krotne powiększenie, co pozwala uzyskać rzeczywisty obraz obserwowanego obiektu i pozytywnie wpływa na wygodę kadrowania.

Z tyłu lustrzanki producent umieścił 3-calowy ekran LCD TFT Clear View II o rozdzielczości około 1.04 milionów punktów. Wyświetlacz gwarantuje niemal 100% pole widzenia, a dzięki antyrefleksyjnej powłoce pozwala na komfortowe kadrowanie i przeglądanie zdjęć nawet w słoneczny dzień.

Na korpusie można znaleźć liczne programowalne przyciski. Dzięki temu użytkownik może dostosować aparat do własnych potrzeb, a EOS 7D Mark II zyskuje na ergonomiczności. Ustaloną konfigurację można zapisać, aby w przyszłości móc bez problemu do nich powrócić.

Dodatkowo aparat posiada dwa gniazda na karty pamięci. Takie rozwiązanie przyda się do tworzenia zapasowej kopii podczas fotografowania, co zapewnia bezpieczeństwo przed utratą wykonanych plików. Miejsce na drugi nośnik pamięci pozwala również na zwiększenie dostępnego miejsca.

 

 

Całość zamknięto w wytrzymałej obudowie wykonanej ze stopu magnezu, która została wyposażona w liczne uszczelnienia elementów sterujących. Zabezpieczają one aparat przed działaniem wody i pyłów, i pozwalają na długotrwałą i satysfakcjonującą pracę ze sprzętem nawet w warunkach terenowych.

Aparat dysponuje również dodatkowymi funkcjami programowymi. Jedną z nich jest opcja wykrywania migotania, które może być powodowane między innymi przez żarówki fluorescencyjne. Takie zjawisko może wpływać na niejednolitość barw podczas fotografowania. Funkcja pozwala na dopasowanie momentu wykonania zdjęcia z momentem szczytowej jasności źródła światła, dzięki czemu otrzymujemy spójną kompozycję.

Kolejną funkcją jest tryb HDR, który daje możliwość uchwycenia detali w jasnych i ciemnych partiach sceny. Funkcja ta pozwala na wykonanie serii 3 zdjęć z różnymi parametrami ekspozycji, które następnie są składane w jeden dopracowany i kontrastowy obraz.

Canon EOS 7D Mark II został również wyposażony w moduł GPS. Za jego sprawą użytkownik może do swoich zdjęć przypisać lokalizację geograficzną.

Istnieje możliwość włączenia w aparacie bezprzewodowej łączności Wi-Fi. Wystarczy włożyć obecną w zestawie kartę Wi-Fi W-E1 do gniazda kart pamięci, aby móc korzystać z tej usługi i zdalnie sterować urządzeniem. Moduł Wi-Fi pozwala również na przesyłanie wykonanych zdjęć i filmów na urządzenia mobilne, aby móc natychmiastowo podzielić się nimi w sieci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl