Aparat Canon EOS R10 body + Cashback 300zł

Kod produktu: 5331C003
Cena: 3 595,00 zł 4 820,00 zł 3595.00
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 4 979,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
Dostępność: niedostępny
ilość
-
+
szt.
Oblicz raty i leasing
Złóż zamówienie przez telefon

Opis

Canon EOS R10

Jeśli decydujesz się przejść z lustrzanki Canon, lub po prostu szukasz interesującego bezlusterkowca - Canon EOS R10 jest dla ciebie! Aparat wyposażono w matrycę APS-C o rozdzielczości 24,2 MP oraz technologię Dual Pixel CMOS AF II Idealnie sprawdzi się w fotografii przygodowej oraz podróżniczej.Profesjonalne narzędzie, łatwe w obsłudze nawet dla nowicjuszy

Canon EOS R10 jest tak łatwy w użyciu, że trudno się z nim rozstać. Interfejs z opisami funkcji ułatwia życie początkującym, a dostosowywane elementy sterujące umożliwiają niestandardową pracę. Uwieczniaj trwające przez ułamek sekundy chwile dzięki serii zdjęć rejestrowanych z szybkością 15 kl./s (lub 23 kl./s² w przypadku cichej migawki elektronicznej aparatu EOS R10) i z zachowaniem działania funkcji AF i AE, tak aby każda klatka wyglądała jak najlepiej. Matryca o rozdzielczości 24,2 megapiksela rejestruje najdrobniejsze szczegóły, nawet w słabym oświetleniu, z zachowaniem szerokiego zakresu dynamicznego i z maksymalną czułością ISO 32 000 (możliwość rozszerzenia do ISO 51 200).

 


 

Wysokiej jakości parametry techniczne

Ten bezlusterkowy aparat APS-C z systemu EOS R rejestruje nawet 15 kl./s w przypadku migawki mechanicznej (maks. 23 kl./s z cichą migawką elektroniczną). Pozwala uwieczniać szczegóły w rozdzielczości 24,2 MP – idealne rozwiązanie do fotografii przygodowej i podróżniczej. Do wyboru jest najwyższej jakości obraz 4K/30p (nadpróbkowany z materiału 6K) oraz ukazujący płynny ruch obraz 4K/60p. W przypadku pracy hybrydowej (zdjęcia i filmy) oparta na uczeniu głębokim technologia Dual Pixel CMOS AF II zapewnia wyraźny obraz, nawet w przypadku poruszających się obiektów. System AF umożliwia śledzenie ludzi, zwierząt i pojazdów. Dzięki maksymalnej czułości ISO 32 000, słabe oświetlenie nie stanowi problemu. 

 

Canon EOS R10 body Notopstryk

 

Świetny dla twórców treści

Aparat EOS R10 jest idealnym rozwiązaniem dla twórców treści – potrafi rejestrować materiał, a także przesyłać go strumieniowo i udostępniać. Dzięki wbudowanej sieci Wi-Fi możesz szybko i łatwo udostępniać treści osobom, które Cię obserwują. Połącz aparat ze smartfonem lub połącz się bezpośrednio z siecią Wi-Fi, aby przesyłać pliki do pamięci masowej w chmurze za pośrednictwem serwisu image.canon.

 

 

 Canon EOS R10 body zawartość zestawu:

 • Korpus EOS R10
  Ładowarka LC-E17E (OTH)
  Akumulator LP-E17 (OTH)
  FUTERAŁ MIĘKKI, AD. MOCOWANIA
  Osłona stopki ER-SC2
  Osłona akumulatora
  Dekiel na korpus R-F-5
  Pasek ER-EOS R10
  Kabel AC (EU)
  Zestaw instrukcji obsługi (EU)

 


 

Specyfikacja body:

Typ matrycy: W przybliżeniu Matryca CMOS (APS-C), 22,3 × 14,9 mm
Efektywna liczba pikseli: 24,2 megapiksela
Procesor: DIGIC X
Format obrazu: 3:2

Filtr dolnoprzepustowy: Wbudowany/stały
Czyszczenie matrycy: Wbudowany system czyszczący EOS
Typ filtra kolorowego: Kolor podstawowy

Matrycowy stabilizator obrazu: Nie
Typ regulacji ostrości: Dual Pixel CMOS AF II
System / punkty AF: 100% w poziomie i 100% w pionie (wybór automatyczny) / 90% w poziomie i 100% w pionie (wybór ręczny)
Zakres działania AF: Od -4 do 20 EV (temp. 23°C, czułość ISO 100)

Tryby AF: One Shot / Servo AF / Automatyczny przełącznik (tylko w trybie A+)
Blokada AF: Uruchamiana wciśniętym do połowy spustem migawki lub przyciskiem AF ON w trybie One Shot AF. Za pomocą niestandardowego przycisku skonfigurowanego do zatrzymywania AF w trybie AI Servo

Wybieranie punktu AF:

 • Wybór automatyczny: 651 dostępnych obszarów AF w przypadku wyboru automatycznego
 • Wybór ręczny: 1-punktowy AF (rozmiar ramki AF można zmienić), dostępne są 4503 pozycje w przypadku zdjęć (3713 w przypadku filmów)
 • Wybór ręczny: 4 punkty rozszerzenia punktowego AF (góra, dół, lewo, prawo)
 • Wybór ręczny: rozszerzenie punktu AF o otaczające punkty
 • Wybór ręczny: strefowy AF 1-3 (wszystkie punkty AF podzielone na min. 9 i maks. 513 stref ostrości)
 • Wybór ręczny: AF na całym obszarze (cały obszar regulacji ostrości z maks. 651 strefami ostrości)

Czułość ISO: Automatycznie 100–32000 (z dokładnością do 1/3 lub całego stopnia) / Czułość ISO można rozszerzyć do H: 51200
Typ migawki: Elektronicznie sterowana migawka szczelinowa i funkcja elektronicznej migawki na matrycy
Czas naświetlania: Mechaniczna: od 30 do 1/4000 s (z przyrostem o 1/2 lub 1/3 stopnia), tryb Bulb; elektroniczna: od 30 do 1/16 000 (z przyrostem co 1/2 lub 1/3 stopnia do 1/8000, a następnie co 1 stopień do 1/16 000) (pełny zakres czasów naświetlania; dostępny zakres zależy od trybu fotografowania)
Typ balansu bieli: Automatyczny balans bieli ustawiany przez matrycę /AWB (priorytet światła otoczenia/priorytet bieli), światło dzienne, miejsca ocienione, pochmurny dzień, żarówki, białe światło fluorescencyjne, lampa błyskowa, nastawa własna, ustawienie temperatury barwowej
Sekwencja balansu bieli: Sekwencja 2, 3, 5 lub 7 zdjęć po każdym zwolnieniu migawki /Wybierana przez użytkownika korekcja kolorów niebieski/bursztynowy lub purpurowy/zielony
Typ wizjera: Kolorowy wizjer elektroniczny OLED, 0,39 cala
Liczba punktów: 2,36 mln punktów (1024 × 768)

Powiększenie: W przybliżeniu 0,95x
Korekcja dioptrii: -3 do +1 m-1 (dioptria)
Tryby lampy błyskowej: Automatyka błysku E-TTL II, pomiar ręczny

Synchronizacja z lampą błyskową: 1/200 s migawka mechaniczna / 1/250 s elektroniczna 1. kurtyna / Fotografowanie z lampą błyskową nie jest możliwe w przypadku migawki elektronicznej.
Synchronizacja błysku z drugą kurtyną: Tak (zarówno w przypadku wbudowanych, jak i zewnętrznych lamp błyskowych Speedlite)

Stopka HotShoe / złącze PC: Tak/nie
Zgodność z zewnętrznymi lampami błyskowymi: E-TTL II w przypadku lamp błyskowych Speedlite serii EX/EL, bezprzewodowa obsługa wielu lamp błyskowych
Tryby fotografowania:

 •  Zdjęcia: inteligentna scena auto, 15 trybów scen specjalnych (w tym panoramowanie/ujęcie panoramiczne), filtry twórcze, elastyczna preselekcja AE, programowa AE, AE z preselekcją migawki, AE z preselekcją przysłony, tryb ręczny, Bulb i niestandardowy (x2)
 • Filmy: filmy HDR, automatyczna ekspozycja filmu, ręczna ekspozycja filmu
Style obrazów: Automatyczny, standardowy, portrety, krajobrazy, wyraźne szczegóły, neutralny, dokładny, monochromatyczny, zdefiniowany przez użytkownika (x3)
Przestrzeń kolorów: sRGB i Adobe RGB
Przetwarzanie obrazów:
 •  Zmiana rozmiaru obrazów JPEG/HEIF na M, S1, S2
 • Kadrowanie: obrazy JPEG / HEIF można kadrować (format obrazu: 3:2, 4:3, 16:9, 1:1)
 • Przycinanie obrazów
  – Przełączanie pomiędzy poziomą i pionową orientacją kadrowania
  – Prostowanie obrazu
  – Ramkę kadrowania można przesuwać za pomocą ekranu dotykowego
 • Obróbka obrazu RAW
 • Obróbka obrazów RAW w chmurze
 • Ekspozycja wielokrotna
 • HDR
 • Konwersja HEIF na JPEG

Tryb migawki: Pojedyncze, szybka seria zdjęć+, szybka seria zdjęć, wolna seria zdjęć, samowyzwalacz (2 s + zdalne wyzwalanie, 10 s + zdalne wyzwalanie, ciągłe wyzwalanie)
Typy zdjęć:

 •  14-bitowy RAW: RAW i C-RAW (oryginalny format RAW firmy Canon, wersja 3)
 • 8-bitowy JPEG: 2 opcje kompresji
 • 10-bitowy HEIF: 2 opcje kompresji
 • Zgodność ze standardem Exif 2.31 i DCF (Design rule for Camera File system) w wersji 2.0
 • Zgodność ze standardem Digital Print Order Format (DPOF) w wersji 1.1

Jednoczesny zapis plików RAW i JPEG: Tak, możliwa dowolna kombinacja RAW + JPEG oraz RAW + HEIF
Długość filmu: Maks. czas trwania: 2 godz. (z wyjątkiem filmów o dużej szybkości klatek). Brak limitu wielkości pliku (4 GB) w przypadku sformatowanej karty exFAT SD
Canon Log: Nieobsługiwany
Filmy z dużą prędkością nagrywania: Full HD – 1920 × 1080 przy 100 kl./s lub 119,9 kl./s / Nagrywane jako filmy w zwolnionym tempie (1/4 szybkości)
Mikrofon: Wbudowane mikrofony stereo (48 kHz, 16 bitów × 2 kanały)

Regulacja ostrości (film): Dual Pixel CMOS AF II z wykrywaniem twarzy i oczu oraz AF ze śledzeniem (ludzi, zwierząt i pojazdów), filmowy Serwo AF, ręczne ustawianie ostrości
Histogram: Jasność: tak / RGB: tak
Samowyzwalacz: 2 lub 10 s
Karta pamięci: Karta SD/SDHC/SDXC i UHS-II
Akumulator: Akumulator litowo-jonowy LP-E17 (dostarczony)
Żywotność akumulatora: W przypadku ekranu LCD około 430 zdjęć (temp. 23°C) / W przypadku wizjera około 260 zdjęć (temp. 23°C)
Zasilanie i ładowarki: Ładowarka LC-E17E (dostarczona), zasilacz AC-E6N i adapter prądu stałego DR-E18, zasilacz PD-E1 USB
Mocowanie obiektywu: Wszystkie obiektywy RF i RF-S (EF i EF-S za pomocą adapterów obiektywu)

Adaptery: Adapter mocowania EF-EOS R, adapter mocowania EF-EOS R z pierścieniem regulacji, adapter mocowania EF-EOS R z uchwytem filtra wsuwanego
Konstrukcja korpusu: Składa się przede wszystkim ze stopu magnezu i bardzo wytrzymałych tworzyw sztucznych
Środowisko pracy: 0–40°C, wilgotność do 85%
Wymiary: W przybliżeniu 122,5 × 87,8 × 83,4 mm
Waga: W przybliżeniu 382 g (429 g z kartą i akumulatorem, zgodnie z zaleceniami stowarzyszenia Camera & Imaging Products Association)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium