Aparat Fujifilm Instax Square SQ6 (Czerwony)

Kod produktu: 10520
Cena: 489,00 zł 489.00
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
ilość
-
+
szt.
Oblicz raty i leasing
Złóż zamówienie przez telefon

Opis

 

 

 

Aparat Fujifilm Instax Square SQ6, to kolejny model Instax przeznaczony do fotografii natychmiastowej.  Doskonale sprawdzi się jako gadżet podczas imprez i spotkań z przyjaciółmi. Aparat oferuje szereg funkcji fotografowania. Całość zamknięto w stylowej, minimalistycznej obudowie, która dostępna jest w różnych wariantach kolorystycznych.

 

 

Aparat dzięki swojemu automatycznemu trybowi, charakteryzuje się niezwykle prostą, intuicyjną obsługą, dzięki czemu sprawdzi się w rękach użytkowników na każdym poziomie zaawansowania. Wystarczy uruchomić aparat, wybrać odpowiedni program i nacisnąć spust migawki.

Instax Square SQ6 został wyposażony w tryb Selfie oraz funkcję samowyzwalacza. Pierwszy z nich sam dobiera odpowiednią ostrość i jasność, gwarantując wykonanie perfekcyjnego autoportretu. Funkcja samowyzwalacza natomiast pozwoli wykonać grupowe zdjęcie.

Co więcej, urządzenie posiada wiele funkcji, które ułatwiają wykonanie idealnego zdjęcia. Jedną z nich jest kontrola jasności, która umożliwia fotografowanie w różnych warunkach oświetleniowych. Ponadto aparat oferuje również tryb podwójnej ekspozycji, pozwalający nałożenie na siebie dwóch zdjęć, co w wyniku przekłada się na ciekawy obraz. 

Aby uzyskać jeszcze bardziej oryginalne natychmiastowe odbitki użytkownik może skorzystać z dostępnych w zestawie z aparatem trzech kolorowych filtrów.

 

 

Instax Square SQ6 poradzi sobie również podczas wykonywania zdjęć oddalonych obiektów, takich jak krajobrazy. Urządzenie sprawdzi się w odległości poniżej 2 m. Funkcja pozwala zachować odpowiednią głębię ostrości. Z kolei tryb Makro umożliwia wykonanie ostrych zdjęć już z odległości zaledwie 30 cm.

Aparat Fujifilm Instax Square SQ6 obsługuje wkłady z filmami światłoczułymi z serii Instax Square, które dzięki swojemu kwadratowemu formatowi 62 x 62 mm nabierają kultowego wyglądu, charakterystycznego dla klasycznych Polaroidów, np.:

Najważniejsze cechy modelu Fujifilm Instax Square SQ6:

  • Aparat posiada funkcję automatycznej regulacji ekspozycji, która uaktywnia się przy naciskaniu spustu migawki. Ocenia ona jasność otoczenia i dobiera optymalny czas migawki oraz intensywność błysku lampy,
  • Robiąc autoportrety, czyli tzw. selfie, wystarczy ustawić w aparacie tryb "Selfie, by dobrał on optymalną ostrość oraz jasność. Z boku obiektywu aparat posiada też nieduże lusterko, które pozwala kontrolować kadr,
  • Gorąca stopka do mocowania statywu na spodzie korpusu aparatu, a także samowyzwalacz, z pewnością okażą się przydatne przy zdjęciach grupowych. Ponadto, aby sprawdzać się w każdej sytuacji, aparat ma trzy tryby działania:
    • Tryb podwójnej ekspozycji, umożliwia nałożenie na jednym kadrze dwóch zdjęć po dwukrotnym naciśnięciu spustu migawki,
    • Tryb Macro, daje możliwość fotografowania z odległości zaledwie 30 cm,
    • Tryb Krajobrazu, można wykorzystać przy zdjęciach rozległych krajobrazów,
  • Aparat jest wyposażony w trzy dodatkowe kolorowe filtry lampy błyskowej (pomarańczowy/fioletowy/zielony), które po nasunięciu na reflektor lampy zmieniają ogólną kolorystykę zdjęcia.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium