DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 500 ZŁ, PRZY PRZEDPŁACIE [więcej tutaj]

 

Bestsellery

Aparat Fujifilm X-T2 body - wypożyczalnia

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 90,00 zł 90.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

WARUNKI WYPOŻYCZENIA <<
KAUCJA ZWROTNA: 2200zł

 

Szczegóły wypożyczenia  

 

 

 

 Idealny bezlusterkowiec, który łączy kreatywną
 perfekcję z zaawansowanym autofokusem
 i wysoką jakością 4K filmów

 

 W tym kompaktowym, lekkim i odpornym body,
 X-T2 dostarcza wszystkiego, czego potrzebujesz.
 Duża, wysoka jakość EVF, łatwe w użyciu pokrętła,
 szybki AF,
kompatybilność z wieloma obiektywami
 dobrej jakości,
symulacje filmu światłoczułego,
 wyjątkowa jakość obrazu
i znakomite filmowanie w 4K-
 to wszystko dzięki najnowszej
matrycy i procesorowi.

 

 

 

     
   
Zamknięty w kompaktowej, lekkiej i solidnej obudowie aparat FUJIFILM X-T2 ma wszystko, czego potrzebujesz: duży wizjer elektroniczny o wysokiej rozdzielczości, łatwe w użyciu pokrętła, szybki autofokus, kompatybilność z szeroką gamą wydajnych wymiennych obiektywów, tryby symulacji filmu odwzorowujące klasyczne filmy kolorowe Fujifilm, niezrównaną jakość obrazu oraz nagrywanie filmów w niesamowitej jakości 4K, a to wszystko dzięki unowocześnionej matrycy i mechanizmowi przetwarzania obrazu. X-T2 to najbardziej doskonały przedstawiciel serii X.

Oto pierwszy model, który dysponuje nowo opracowaną matrycą zapewniającą wyjątkową jakość obrazu

Nowo opracowana 24.3 megapikselowa matryca X-Trans CMOS III rozmiaru APS-C może poszczycić się najwyższą liczbą pikseli wśród aparatów serii X. W połączeniu z obiektywami XF zapewnia ona obraz o postrzegalnej rozdzielczości znacznie przekraczającej faktyczną liczbę użytych pikseli. Dodatkowo, piksele detekcji fazy zostały rozmieszczone na większym obszarze, zapewniając szybsze i bardziej precyzyjne działanie AF opartego na detekcji fazy. Sprawność w zakresie wysokich czułości ISO została poprawiona do tego stopnia, że obecnie można z powodzeniem korzystać z całego zakresu czułości - aż do maksymalnej wartości ISO 12800 (przy rozszerzonej czułości wyjściowej do 51200).

 
 

 Nowy procesor zwiększa prędkość przetwarzania i rozszerza możliwości przetwarzania obrazu

Dzięki nowemu procesorowi X Pro, prędkość przetwarzania jest obecnie około 4x wyższa niż w konwencjonalnych modelach. Maksymalizuje to możliwości matrycy X-Trans CMOS III sprawiając, że zapewnia ona możliwie najwyższą jakość obrazu i niezwykle szybki czas reakcji. Dodatkowo, dzięki technologii szybkiego odczytu matrycy, częstotliwość odświeżania obrazu w elektronicznym celowniku została zwiększona z 54fps do maksymalnej wartości 85 fps. Znacznie redukuje to efekt opóźnienia obrazu przy śledzeniu poruszających się obiektów. Czas zaniku obrazu po zwolnieniu został także skrócony niemal o połowę. Aparat obsługuje też skompresowany format RAW, co znacznie podnosi wygodę obsługi danych tego formatu. 

System ustawiani ostrości łączy szybki i precyzyjny AF z prostym ręcznym ustawianiem ostrości

Nowa dźwignia ostrości znajdująca się na tylnej ściance aparatu może być, tak jak joystick, przesuwana w ośmiu kierunkach, co umożliwia natychmiastowe przesunięcie obszaru ostrości. Przesuwanie obszaru ostrości jest możliwe także w trybie MF, co pozwala na szybkie przesunięcie powiększanego na wyświetlaczu.

Pole detekcji fazowej zwiększono o około 230% w porównaniu z poprzednimi modelami, a liczbę punktów ostrości z 49 do 91 (maksymalnie 325). Co więcej, aparat częściej aktywuje teraz autofokus z detekcją fazową, wykorzystując szybkość i dokładność autofokusa w większej liczbie przypadków.

   
 

   Nie trzeba się już obawiać trudnych warunków. Na aparacie FUJIFILM X-T2 można w pełni polegać. Zrobi on zdjęcia o każdej porze w dowolnych warunkach

Do produkcji korpusu aparatu użyto stopu magnezu, dzięki czemu jest z jednej strony kompaktowy i lekki, a z drugiej solidnie wykonany. Zabezpieczono go przed warunkami pogodowymi w 63 miejscach. Jeśli dodać do tego możliwość pracy w temperaturze do -10°C, otrzymujemy aparat gotowy na każde wyzwanie. Podobne zabezpieczenia zastosowano w obiektywach i uchwycie zasilającym, aby cały system był odporny na warunki pogodowe. W korpusie umieszczono podwójne gniazdo na dwie karty pamięci SD, co oznacza dużo dostępnego miejsca na przechowywanie danych. Gniazda można wykorzystać do sekwencyjnego nagrywania, tworzenia kopii zapasowej i sortowania obrazów.

Migawka szczelinowa zapewnia najkrótszy czas naświetlania 1/8000 sek.

Aparat FUJIFILM X-Pro2 posiada migawkę szczelinową o trwałości co najmniej 150,000 cykli, oferującą najkrótszy czas naświetlania wynoszący 1/8000 sek. oraz czasy synchronizacji z błyskiem do 1/250sek. Ponadto, aparat posiada także funkcję elektronicznej całkowicie bezgłośnej migawki o najkrótszym czasie 1/32 000 sek., dzięki czemu nawet przy bardzo jasnym oświetleniu można fotografować przy całkowicie otwartej przysłonie.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl