Aparat Fujifilm X-T4 (body) czarny

Kod produktu: 10721
Cena: 7 899,00 zł 7899.00
Dostępność: niedostępny
ilość
-
+
szt.
Oblicz raty i leasing
Złóż zamówienie przez telefon

Opis


 

 

Fujifilm X-T4 to pierwszy model z serii X-T ze stabilizacją obrazu w korpusie. Zapewnia rewelacyjne rezultaty zarówno w fotografii, jak i w filmie. Poprawiona została migawka, algorytm autofokusa i funkcje filmowe. Nowością jest też niezależny tryb wideo, uruchamiany jednym przyciskiem oraz nowy tryb symulacji błony filmowej "ETERNA Bleach Bypass". Jak na serię X-T przystało, Fujifilm X-T4 charakteryzuje niewielkich rozmiarów korpus, który daje duże możliwości.

 

 

Najważniejsze cechy produktu:

 • wbudowana 5-osiowa stabilizacja obrazu o skuteczności 6,5 EV, która współpracuje z 18 z 29 obiektywów z serii XF/XC. Na taką wydajność pozwalają nowo opracowane czujniki żyroskopowe, które są 8 razy dokładniejsze od tych, zastosowanych w X-H1. Nowa jednostka IBIS wykorzystuje siłę magnetyczną zamiast sprężyn, co dodatkowo zwiększa jej funkcjonalność, a zastosowanie nowych materiałów pozwoliło zredukować jej rozmiary i wagę.
 • ultraszybka migawka szczelinowa, która pozwala na fotografowanie z prędkością 15 kl/s. (w przypadku migawki elektronicznej mamy możliwość fotografowania nawet w 30 kl/s.). Migawka jest też zdecydowanie bardziej trwała (300 000 wyzwoleń) i o 30 % bardziej cicha niż w poprzednim modelu.


 

 • Nowy akumulator NP-W235 o pojemności 1,5 x większej niż NP-W126 pozwala na wykonanie około 500 zdjęć na jednym ładowaniu (600 w trybie ekonomicznym)
 • podświetlana od tyłu matryca X-Trans CMOS 4 o rozdzielczości 26,1 miliona punktów i szybki procesor przetwarzania obrazu X-Processor 4 pozwalają na odwzorowanie fotografowanej sceny dokładnie tak, jak ją zapamiętaliśmy
 • nowy tryb symulacji filmu "ETERNA Bleach Bypass" naśladuje tradycyjną technikę wywoływania błony fotograficznej, zapewniając oddanie wyjątkowej atmosfery na zdjęciu. 
 • Udoskonalony automatyczny balans bieli z możliwością wyboru pomiędzy priorytetem bieli i priorytetem atmosfery, który zapewnia cieplejsze tony
 • Nowy algorytm i możliwości przetwarzania AF z detekcją fazową pozwoliły na przyspieszenie działania autofokusa do zaledwie 0,02 sekundy. Umożliwia to uchwycenie i śledzenie obiektu poruszającego się z dużą prędkością, i daje wyjątkowe efekty przy korzystaniu z trybu seryjnej fotografii z prędkością 15 kl./s (podgląd po wykonaniu zdjęć) lub 8 klatek na sekundę (tryb podglądu na żywo)

 

 

Funkcje wideo:

 • X-T4 pozwala na nagrywanie filmów w jakości 4K 60P 4:2:2 na zewnętrzny rekorder lub 4K 60P 4:2:0 wewnętrznie
 • nowością jest nagrywanie w jakości Full HD z prędkością 240 kl./s., które pozwala na 10-krotne spowolnienie obrazu
 • osobne szybkie menu dla trybu filmowego pozwala łatwiej obsługiwać aparat podczas nagrywania filmów
 • Wideo można nagrywać w tym samym formacie na dwóch kartach SD jednocześnie, tworząc kopie zapasowe.
 • Dodano funkcję F-Log View Assist w celu poprawy jakości wideo o niskim nasyceniu / niskim kontraście podczas nagrywania F-Log. Materiał wideo konwertowany jest do BT.709, by ułatwić uzyskanie prawidłowej ekspozycji na podglądzie podczas nagrywania.
 • "Ustawienie gniazda MIC" w aparacie pozwala na przełączanie poziomu wejściowego między poziomem mikrofonowym a poziomem liniowym. Aparat obsługuje zewnętrzne mikrofony, a także sygnał wejściowy na poziomie liniowym z zewnętrznego sprzętu audio.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium