Battery pack Meike SF-17 do lamp błyskowych Sony HVL-F56AM

Kod produktu: maikebatterysf17
Cena: 139,00 zł 139.00
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: do 3 dni
ilość
-
+
szt.
Oblicz raty i leasing
Złóż zamówienie przez telefon

Opis

Battery pack Meike SF-17 jest urządzeniem przeznaczonymdo dodatkowego zasilania zewnętrznych lamp błyskowych Sony HVL-F56AMoraz HVL-F58AM. Dzięki jego zastosowaniu można znacznie zwiększyć ilośćzdjęć jakie można wykonać w jednej "serii". Ponadto pozwala on na dużoszybsze ładowanie kondensatorów lampy. Jest to szczególnie przydatneprzy wszelkiego rodzaju fotografii reporterskiej oraz sportowej.

Meike SF-17 jestzasilana z 6 baterii lub akumulatorków typu AA. Należy podkreślić, żesama lampa błyskowa również musi być zasilana, a battery pack zapewniatylko "doładowanie". Zaleca się stosowanie tego samego rodzaju ogniwzarówno w lampach jak i battery packu. W chwili kiedy urządzenie ładujelampę zapala się czerwona dioda informująca o pracy kondensatorów.

UWAGA: nie powinno się wykonywać więcej niż 15 błysków w jednejserii. W przeciwnym razie można doprowadzić do przegrzania iuszkodzenia lampy błyskowej. Po każdej długiej serii błysków należyzapewnić lampę czas na studzenie palnika.

Battery pack Meike SF-17 posiada możliwość zamocowania podkorpusem aparatu za pomocą gwintu statywowego. Podłączanie urządzeniajest bardzo proste, wystarczy umieścić baterie zgodnie z rysunkiem napokrywie, podłączyć wtyczkę do wejścia zasilającego lampy błyskowej anastępnie włączyć samą lampę. Dodatkowe zasilanie zostanieautomatycznie wykryte przez lampę.

Poniżejzdjęcie battery packa Meike CP-E4 podłączonego do lampy Canon 580EX II w przypadku wersji doSony wygląda to identycznie:

Dane techniczne:

wymiary69 x 158 x 25 mm (wysokość x szerokość x grubość)
waga 170 g
zalecana temperatura pracy od0C° do 40C°
zasilanie 6x baterie lubakumulatory AA

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl