DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 500 ZŁ, PRZY PRZEDPŁACIE [więcej tutaj]

 

Braket / Bracket FreePower 900

Dostępność: niedostępny
Cena: 59,00 zł 59.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Bracket 900 - to zwiększające odległość lampy błyskowej (lub innych akcesoriów) od sanek aparatu mocowanie. Dzięki niemu lampa błyskowa zostanie zamontowana nad fotografowanym obiektem (w przypadku kadrów pionowych) lub też obok niego w przypadku kadrów poziomych, dzięki czemu zwiększona zostaje odległość pomiędzy światłem, a osią obiektywu. Górna część bracketu pozwala na ruchy w zakresie 180°, co pozwala na jeszcze precyzyjniejsze operowanie światłem lampy. Miękki neoprenowy uchwyt boczny bracketu pozwala na pewne utrzymywanie całej konstrukcji. 

Mocowanie odbywa się po przez wewnętrzny gwint statywowy aparatu. Uchwyt wyposażony został w śrubę 1/4" z motylkowym zaciskiem, która pozwala na szybkie i pewne dokręcenie całości. W zależności od długości podstawy aparatu dolna cześć braketu może zostać dostosowana do różnych modeli - śruba mocująca może zostać przesunięta w tył lub przód. Zakres regulacji pozwala na przymocowanie zarówno niewielkich aparatów (takich jak Canon 450D; Nikon D60), jak i profesjonalnych lustrzanek takich jak Nikon D3X czy Canon 5D.

Dolna część barcketu pozwala również na zmianę położenia z pionowego na poziome w zakresie -90°, dzięki czemu szybko istnieje możliwość szybkiej zmiany w praktycznie każdej sytuacji zdjęciowej. 

  • W czasie wykonywania zdjęć pionowych z zamontowaną na stopce lampą na fotografowanym obiekcie powstają brzydkie boczne cienie. Uchwyt pozwoli na zamontowanie lampy w nieco większej odległości od osi obiektywu, dzięki czemu lampa zostanie ustawiona dokładnie nad fotografowanym obiektem.
  • Górna część ramienia porusza się płynnie pozwalając na ustawienie lampy błyskowej pod różnymi kątami. 
  • Mocowanie lampy wyposażone zostało w sprężynowy docisk.
  • Solidne metalowe wykonanie.

 Wymiary: (szczegółowe wymiary podane zostały w galerii przedmiotu) 

  • Zakres wysokości: 230 mm
  • Długość górnego ramienia: 150 mm
  • Długość dolnej podstawy: 180 mm
  • Wymiary podstawy: 70 x 80 mm
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl