Delkin CFexpress BLACK R1645/W1405 128GB | Czytnik Delkin Aluminium w prezencie

Kod produktu: DCFXBLK128
Cena: 1 390,00 zł 1390.00
Dostępność: trwale niedostępny
ilość
-
+
szt.
Oblicz raty i leasing
Złóż zamówienie przez telefon

Opis

Zbudowany, aby sprostać rozległym wymaganiom dzisiejszej branży filmowej i fotograficznej

Karty pamięci Delkin BLACK CFexpress ™ Type B zapewniają pełną funkcjonalność i wydajność w dzisiejszych wysokiej klasy rejestratorach obrazu i dźwięku. Inne konkurencyjne karty CFexpress™ Type B mogą pochwalić się maksymalną prędkością zapisu 1400 MB/s, ale BLACK idzie o krok dalej, zapewniając minimalną stałą prędkość zapisu sekwencyjnego przekraczającą 1400 MB/s. 

Karty pamięci Delkin BLACK łączą siłę i niezawodnośćz niezrównaną szybkością oraz gwarancją jakości, jakiej nie ma żadna inna karta na rynku.

Sprzedawane są tylko w autoryzowanych sklepach fotograficznych, wybranych ze względu na ich zaangażowanie w obsługę klienta i kompetentny personel.

Ten ekskluzywny nośnik jest najtwardszą, najbardziej niezawodną i godną zaufania kartą pamięci na rynku.

Praktycznie niezniszczalna

Karty pamięci Delkin BLACK to najmocniejsze karty pamięci jakie kiedykolwiek zbudowano, są praktycznie niezniszczalne.

BLACK SD wykorzystują solidną, odlewaną konstrukcję zewnętrzną, w której „pamięć” karty jest całkowicie zamknięta i chroniona wewnątrz, dzięki czemu są 3 razy mocniejsze niż zwykłe karty SD i są w stanie wytrzymać siłę lub uderzenia o wartości ponad 20 kg.

Są także zabezpieczone przed uszkodzeniami w wyniku działania wody i obcych zanieczyszczeń, nawet gdy są całkowicie zanurzone do 72 godzin.

Przystosowane do ekstremalnych temperatur

Niezależnie od tego, czy nagrywasz w upale pustyni, mroźnych temperaturach arktycznych, czy po prostu zostawiasz swoje karty
w samochodzie w upalny dzień, możesz mieć pewność, że karty pamięci Delkin BLACK są odporne na ekstremalne wahania temperatury.

CZARNE karty SD i microSD są przystosowane do pracy w zakresie temperatur od -25 ° C do 85 ° C.

Wsparcie odzyskiwania danych

Delkin Devices z dumą współpracuje z laboratorium LC Technology, twórcami oprogramowania do odzyskiwania danych PHOTORECOVERY®, FILERECOVERY® i FILERECOVERY® Professional.

Karty POWER SD, PRIME & POWER microSD, XQD, CFast 2.0, PRIME & POWER CFexpress ™, JUGGLER ™ SSD i BLACK są w pełni obsługiwane i wspierane przez laboratorium.

Aby uzyskać więcej informacji i wsparcie dotyczące technologii LC, należy skontaktować się z działem obsługi klienta firmy Delkin pod adresem customerservice@delkin.com

Jedyna na świecie 48-godzinna gwarancja wymiany!

Wybrane produkty Delkin (np. karty i czytnik BLACK, POWER SD, PRIME i POWER microSD, CFast 2.0, XQD, PRIME & POWER CFexpress ™ i JUGGLER ™ SSD) są objęte 48-godzinną wymianą premium jako uzupełnienie polityki „dożywotniej gwarancji”.

Delkin wymieni każdą niedziałającą kartę w ciągu do 48 godzin (nie licząc weekendów), przed otrzymaniem niedziałającej karty.  

Użytkownik po prostu rejestruje produkt za pomocą numeru seryjnego za pomocą poniższego formularza a następnie kontaktuje się z zespołem obsługi klienta Delkin Devices

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium