Filtr NiSi 75x100 mm Nano IR Połówkowy Odwrócony – GND8 (0.9)

Kod produktu: 7982
Cena: 350,00 zł 350.00
Dostępność: dostępny
Termin: do 7 dni
ilość
-
+
szt.
Oblicz raty i leasing
Złóż zamówienie przez telefon

Opis

Filtr Nisi Nano IR Neutral Density został specjalnie zaprojektowany dla fotografów krajobrazu. Wykonany został z wysokiej jakości szkła optycznego z nano powłokami, które gwarantują najwyższą jakość obrazu i zapobiegają utracie szczegółów.

Filtr GND (Gradacyjny Filtr o Neutralnej Gęstości) pozwala zmniejszyć ekspozycję jasnych obszarów, dzięki czemu zrównoważy się balans między jasnymi i ciemnymi obszarami na zdjęciu. Filtry GND posiadają trzy typy gradacji: miękki, twardy oraz odwrócony.

Filtr GND Reverse to nic innego, jak filtr GND Hard, którego gęstość zmniejsza się wraz z przesuwaniem do górnej krawędzi filtra. Stosuje się go najczęściej podczas wschodów i zachodów słońca, kiedy najwięcej światła znajduje się na linii horyzontu.

Filtry ND Nisi nie wpływają na zabarwienie obrazu. Podczas używania filtrów szarych aparat jest bardziej wrażliwy na światło podczerwone, co może powodować niechciany, czerwony zafarb na zdjęciach. Filtry Nisi Nano IR ND są wyposażone w dodatkowy filtr IR, który eliminuje światło podczerwone, aby przywrócić naturalny kolor.

Filtry kwadratowe Nisi wyposażone są również w uszczelki, które zapobiegają przedostawaniu się światła pod filtrem.

Specyfikacja:

  • Wymiary: 70x100 mm
  • Grubość: 2mm
  • Gęstość: GND8
  • Gradacja: Odwrócona

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium