FreePower Bracket 900

Kod produktu: 7624
Cena: 59,00 zł 59.00
Dostępność: niedostępny
ilość
-
+
szt.
Oblicz raty i leasing
Rata w Santander
Złóż zamówienie przez telefon

Opis

FreePower Bracket 900, to mocowanie stosowane w celu zwiększenia odległości lampy błyskowej (lub innych akcesoriów fotograficznych) od sanek aparatu.

Urządzenie pozwala zamontować lampę błyskową nad fotografowanym obiektem, w przypadku kadrów pionowych, bądź obok obiektu podczas wykonywania kadrów poziomych. Takie rozwiązanie pozwala zwiększyć odległość między światłem, a osią obiektywu.

Górna część bracketu daje możliwość wykonywania ruchów w zakresie 180 stopni, co pozwala na bardziej precyzyjne możliwości zarządzania światłem lampy. Obecny miękki, neoprenowy uchwyt boczny w stabilny sposób utrzymuje całą konstrukcję. 

Mocowanie bracketu odbywa się za pośrednictwem wewnętrznego gwintu statywowego aparatu. Uchwyt wyposażono w śrubę 1/4" z motylkowym zaciskiem, dzięki któremu montaż jest szybki, a dokręcenie całości pewne.

Dolna część - w zależności od długości podstawy aparatu - może zostać dostosowana do różnych modeli. Możliwość taka zachodzi dzięki przesuwalnej w przód i w tył śrubie mocującej. Zakres regulacji pozwala na montaż zarówno niedużych modeli aparatów (np. Canon 450D, Nikon D60), jak i profesjonalnych lustrzanek (m.in. Nikon D3X czy Canon 5D). Dolna część barcketu daje również możliwość zmiany położenia aparatu z pionowego na poziome w zakresie -90 stopni.

 

Najważniejsze cechy produktu:

  • podczas fotografowania w pozycji pionowej, z zamontowaną na stopce lampą, na fotografowanym obiekcie powstają brzydkie boczne cienie. Uchwyt pozwala na zamontowanie lampy w nieco większej odległości od osi obiektywu, co sprawia, że lampa zostaje ustawiona dokładnie nad fotografowanym obiektem,
  • górna część ramienia porusza się w sposób płynny, pozwalając tym samym na ustawienie lampy błyskowej pod różnymi kątami, 
  • mocowanie lampy zaopatrzono w sprężynowy docisk,
  • solidne metalowe wykonanie.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl