FujiFilm Instax Square SQ6 WYPOŻYCZALNIA

Kod produktu: 8714
Cena: 35,00 zł 35.00
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
ilość
-
+
szt.
Oblicz raty i leasing
Złóż zamówienie przez telefon

Opis

PRZEJDŹ DO 
WYPOŻYCZALNI

JAK WYPOŻYCZYĆ
SPRZĘT ONLINE?

KAUCJA: 200ZŁ 
 35ZŁ/DOBA   55ZŁ/WEEKEND

TREŚĆ 
UMOWY


 

Jeśli zdecydujesz się na zakup sprzętu po przetestowaniu,
cena wypożyczenia zostanie odliczona od ceny produktu.

 

Instax SQUARE SQ6 kompatybilny z filmami o kwadratowym formacie kadru. Uzupełni serię aparatów instax do natychmiastowej fotografii, modeli zapewniających użytkownikom wydruki tuż po ich wykonaniu. Różnorodne funkcje fotografowania, prosta, stylowa forma oraz kwadratowy format odbitek dostosowane są do każdego modnego stylu i sprawiają, że aparat można zawsze zabrać ze sobą, by utrwalać na zdjęciach cenne chwile.

 


Model SQ6 ma cały szereg funkcji, które można wykorzystywać w różnorodnych sytuacjach:

  • Aparat posiada funkcję automatycznej regulacji ekspozycji, która uaktywnia się przy naciskaniu spustu migawki. Ocenia ona jasność otoczenia i dobiera optymalny czas migawki oraz intensywność błysku lampy. Nawet w ciemnym pokoju główny motyw oraz tło zdjęcia mogą być sfotografowane żywo i wyraziście.
  • Robiąc autoportrety (selfie), wystarczy ustawić w aparacie tryb "selfie", by dobrał on optymalną ostrość oraz jasność. Z boku obiektywu aparat posiada też lusterko do autoportretów, które pozwala sprawdzić, co znajdzie się na zdjęciu.
  • Gorąca stopka do mocowania statywu na spodzie korpusu aparatu, a także samowyzwalacz, z pewnością okażą się przydatne przy zdjęciach grupowych. Ponadto, aby sprawdzać się w każdej sytuacji, aparat ma trzy tryby działania.
  • “Tryb podwójnej ekspozycji” umożliwia nałożenie na jednym kadrze dwóch zdjęć po dwukrotnym naciśnięciu spustu migawki.
  • “Tryb Macro” daje możliwość fotografowania z odległości zaledwie 30cm
  • “Tryb Krajobrazu” można wykorzystać przy zdjęciach rozległych krajobrazów.
  • Aparat jest wyposażony w trzy dodatkowe kolorowe filtry lampy błyskowej (pomarańczowy/fioletowy/zielony), które po nasunięciu na reflektor lampy zmieniają ogólną kolorystykę zdjęcia oraz pozwalają uzyskanie unikalnej i wyrazistej faktury obrazu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium