GENESIS MONITOR PODGLĄDOWY VM-5 LCD 7" 1024X600

Kod produktu: 2334
Cena: 999,00 zł 999.00
Dostępność: niedostępny
ilość
-
+
szt.
Oblicz raty i leasing
Złóż zamówienie przez telefon

Opis

GENESIS VM-5 Monitor zaprojektowany został jako zewnętrzny wyświetlacz przeznaczony do współpracy z m.in. lustrzanką cyfrową Canon 5D Mark II oraz innymi aparatami wyposażonymi w gniazdo HDMI. Dzięki dłuższej przekątnej wyświetlacza sterowanie  funkcjami aparatu jak i kadrowanie jest znacznie łatwiejsze.  Monitor umożliwia również odsunięcie się od aparatu fotograficznego na długość kabla, którym oba urządzenia są połączone. Rozbudowany panel wejść i wyjść to ogromna elastyczność i możliwości współpracy w czasie rzeczywistym dla profesjonalnych zastosowań. 


Podstawę urządzenia stanowi ekran LCD o przekątnej 7 cali i podstawowej rozdzielczości 1024x600 pikseli. Do jego podświetlenia wykorzystano diody LED, dzięki którym jasność obrazu wynosi 250cd/m2, a kontrast 700:1 przy zachowaniu całkowitego poboru mocy 6 watów.

GENESIS VM-5 za pomocą dołączonego do zestawu przewodu możne być podłączony do aparatów i kamer wyposażonych w złącze mini-HDMI. Aby rozszerzyć wachlarz możliwości monitora wyposażono go również w jedno analogowe gniazdo wejściowe typu BNC dla sygnału dźwięku, oraz gniazda wejściowe i wejściowe dla sygnału wizji. Wyświetlacz posiada również trzy złącza Component Video oraz jedno XLR DC.

Z przodu wyświetlacza umieszczono wygodne przyciski pozwalające na regulację obrazu na monitorze oraz trybów wyświetlania. Jedną z ważniejszych funkcji wyświetlacza to możliwość zmiany proporcji wyświetlanego obrazu (4:3 lub 16:9), a także kontrola jasności, kontrastu, nasycenia oraz temperatury barwowej. Kolejne przyciski na urządzeniu służą do przełączania na obraz czarno-biały (BW) oraz skalowania obrazu (Marker). Dodatkowo do monitora podłączyć można słuchawki, dla których wejście znajduje się z przodu urządzenia.

Zestaw Genesis VM-5 zawiera:

 • wyświetlacz
 • instrukcję obsługi,
 • kabel HDMI – mini HDMI,
 • ładowarkę
 • osłonę przeciwsłoneczną.


Urządzenie zasilane może być zatem za pomocą ładowarki jak i baterii typu S F970.

DANE TECHNICZNE:

 

Wymiary: 19 x 13 cm

Wymiary wyświetlacza: 7 cali

Typ wyświetlacza: LCD

Podświetlenie: LED

Rozdzielczość: 1024 x 600 – 1920 x 1080

Jasność obrazu: 250 cd/m2

Kontrast: 700:1

Proporcje wyświetlacza: 16:9 lub 4:3

Sygnał wejściowy: HDMI, YPbPr, Video, Audio

Sygnał wyjściowy: Video, HDMI (opcjonalnie)

Osłona przeciwsłoneczna: tak

Rodzaj baterii: S F970

Kabel HDMI: tak

Długość kabla HDMI: 104cm

Waga: 469 g

Temperatura pracy: 20 – 55 °C

Pobór mocy: 6W

 

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper.pl