Głowica Manfrotto 400 z przekładnią zębatą

Kod produktu: 400
Cena: 3 415,00 zł 3415.00
Dostępność: dostępny
Termin: do 3 dni
ilość
-
+
szt.
Oblicz raty i leasing
Złóż zamówienie przez telefon

Opis

Głowica studyjna Manfrotto 400 dzięki przekładniom zębatym pozwala na precyzyjną kontrolę ustawienia aparatu w trzech płaszczyznach. Głowica jest wyposażona w pokrętła ze składanymi korbkami do obrotu w pionie i poziomie oraz oddzielną dźwignię do ustawienia pochylenia aparatu w bok. Możliwe jest zluzowanie zacisku mocującego okrągłą płytkę do szybkiego odłączania aparatu, dzięki czemu możesz dokładne ustawić kierunek aparatu w stosunku do głowicy przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa.

Głowica przeznaczona jest do mocowania aparatów średnio i wielkoformatowych na większych statywach albo studyjnych statywach kolumnowych. Umożliwia dokładną regulację ustawienia aparatu zapewniając idealne kadrowanie podczas wykonywania zdjęć.

W zestawie są trzy okrągłe płytki z gwintem 3/8″ o różnych wysokościach.

Wyposażona w składane dźwignie oraz wygodną rękojeść głowica Manfrotto 400 umożliwia bardzo precyzyjne ustalenie położenia umieszczonego na niej aparatu o 360° w poziomie, +30° -90° w płaszczyźnie pionowej oraz +/- 7.5° na boki.

Głowica jest wyposażona w płytkę szybkiego odłączania aparatu z dodatkową bezpieczną blokadą, pozwalająca jednocześnie na szybkie i łatwe odłączenie aparatu w razie potrzeby.

Specyfikacja:

  • waga: 3 kg,
  • udźwig: 10 kg,
  • mocowanie górne: 3/8" gwint męski,
  • szybkozłączka: ze śrubą 3/8"
  • wysokość: 16 cm.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium