Głowica kulowa Manfrotto MH055M8-Q5 Photo-Movie

Kod produktu: MH055M8-Q5
Cena: 1 395,00 zł 1395.00
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: do 3 dni
ilość
-
+
szt.
Oblicz raty i leasing
Złóż zamówienie przez telefon

Opis

Innowacyjna głowica Manfrotto Photo Movie jest idealnym rozwiązaniem dla nowej lustrzanki z możliwością filmowania w HD. Jeden produkt, aby robić zdjęcia oraz korzystać z w pełni funkcjonalnej opcji video.

Doświadcz najlepszego z możliwości fotografowania i filmowania w jednej głowicy! Nowa głowica 055-Photo Movie to innowacyjny produkt opracowany jako idealny wybór dla dla aparatów DSLR funkcją wideo HD.

Możesz robić zdjęcia oraz kręcić wideo przy użyciu jednego produktu bez jakichkolwiek kompromisów w zakresie wydajności i jakości. Podczas robienia zdjęć głowica zapewnia maksymalną swobodę prawie jak głowica kulowa, w połączeniu z niesamowitą łatwością poruszania się, której nigdy nie doświadczyłeś w innych głowicach fotograficznych. Podczas nagrywania wideo, głowica zapewnia wszystkie wymagane funkcje dla ruchu: precyzję i płynność.

Przełączanie z funkcji fotografowania na filmowanie odbywa się za pomocą jednego kliknięcia. Wkłady Fluid, ergonomiczne i szybkie ustawianie wraz z wysoką jakością lekkich materiałów oferują niesamowity poziom precyzji, ruchy gładkie i płynne aby doświadczyć najlepszych wrażeń przy fotografowaniu i filmowaniu.

Głowica została wyposażona w 4 poziomice, dzięki czemu bez problemu ustawisz aparat w odpowiedniej pozycji.

Specyfikacja:

  • waga: 1,3 kg,
  • udźwig: 7 kg,
  • mocowanie górne 14" gwint męski,
  • płytka: GS5370MC,
  • wysokość: 13,5 cm.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium