Karta Pamięci Angelbird AV PRO CFexpress XT MK2 Type B 1320 GB

Kod produktu: 13203_20220204153156
Cena: 8 999,00 zł 8999.00
Dostępność: przedsprzedaż
ilość
-
+
szt.
Oblicz raty i leasing
Złóż zamówienie przez telefon

Opis

Cfexpress XT MK2 Type B to najnowszy standard topowej jakości kart pamięci marki Angelbird. Zaprojektowane z myślą o obsłudze wysokich transferów danych w obecnych jak i przyszłych profesjonalnych kamerach i aparatach.

Karty Angelbird AV PRO Cfexpress XT MK2 charakteryzują się najwyższą szybkością transferu danych podczas rejestrowania zapisu z kamer i aparatów o rozdzielczości nawet 12K w formacie RAW. Producent zapewnia o stałej minimalnej prędkości zapisu na poziomie 1480 MB/s na całej dostępnej pojemności karty. Dzieje się tak dzięki technologii Stable Stream™ która również ma wpływ na płynność rejestrowanego obrazu oraz zapewnia brak pominiętych klatek. Maksymalna prędkość zapisu kart AV PRO Cfexpress XT MK2 wynosi 1600 MB/s. Parametr zapisu jakim charakteryzują się nowe karty przewyższa możliwości obecnie dostępnych kamer i aparatów.

Seria produktów AV Pro XT MK2 przeznaczona jest dla profesjonalnych twórców i uwzględnia ich wysokie oczekiwania co do bezpieczeństwa danych, jakości transferu surowego materiału rejestrowanego w najwyższych rozdzielczościach. Nowe karty Cfexpress XT MK2 wyposażone są w  procesor Y2 odpowiedzialny za zarządzanie plikami wideo i zdjęciami w formacie RAW w rozdzielczości do 12K. Taka konfiguracja w połączeniu z czytnikiem Angelbird Cfexpress MK2  umożliwia osiagnięcie imponującej prędkości zapisu na poziomie 1785 MB/s (USB-C 3.2 Gen 2x2).

 

 

Cfexpress XT MK2 posiadają także zaawansowany system zarządzania energią (Advanced Thermal Management) który w przypadku przegrzania aparatu sygnalizuje bezpieczne wyłączenie, jednocześnie chroniąc kartę i jej zawartość przed potencjalnym uszkodzeniem lub utratą danych.zabezpieczone ochroną przed złymi warunkami atmosferycznymi, odporne na wstrząsy i promieniowanie rentgenowskie oraz są testowane pod kątem bezpiecznej pracy w temperaturach ekstremalnych od -10 ° C do 70 ° C.

Karty objęte są profesjonalną usługą odzyskiwania danych. Zamiast pobierania oprogramowania do odzyskiwania danych kartę można wysłać do Angelbird gdzie specjaliści ocenia problem i spróbują bezpiecznie odzyskać dane w laboratorium.

 

Specyfikacja:

  • pojemność – 1320 GB
  • maksymalna prędkość odczytu - 1785 MB / s
  • minimalna prędkość zapisu - 1480 MB / s
  • maksymalna prędkość zapisu - 1600 MB / s
  • procesor Y2 przeznaczony do obsługi surowych treści wideo i zdjęć
  • adaptacyjne zarządzanie energią pomaga wydłużyć żywotność baterii i wytrzymałość karty
  • zaawansowane zarządzanie temperaturą pomaga chronić kartę w przypadku przegrzania aparatu przy ciągłym zapisie
  • temperatura robocza - od -10 ° C do 70 ° C
  • bezpłatna usługa odzyskiwania danych na poziomie sprzętu i oprogramowania
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium