Mikrofon krawatowy BOYA BY-M1DM

Kod produktu: BY-M1DM
Cena: 89,00 zł 89.00
Dostępność: dostępny
Termin: 24 godziny
ilość
-
+
szt.
Oblicz raty i leasing
Złóż zamówienie przez telefon

Opis

BOYA BY-M1DM to podwójny mikrofon krawatowy (lavalier). Za pomocą standardowego złącza jack stereo 3,5 mm, może być używany ze smartfonami, aparatami DSLR, kamerami, rejestratorami audio, komputerami i innymi urządzeniami rejestrującymi.

Charakterystyczną cechą mikrofonów pojemnościowych jest bardzo mała masa układu drgającego, w formie membrany wykonanej z bardzo cienkiej folii. Pozwala to na skonstruowanie mikrofonów wiernie przetwarzających przebiegi impulsowe i przenoszących równomiernie szerokie pasmo częstotliwości.

Składa się z dwóch dobrze dookólnych mikrofonów lavalier i kabla o długości 4 metrów, co stanowi idealną konfiguracje do wywiadów, prezentacji, podcastów, webcastów lub w każdej innej sytuacji, w której należy nagrać więcej niż jeden wątek.

Mikrofon został zaprojektowany do pracy ze smartfonami, kamerami, DSLR, dyktafonami, komputerami i wieloma innymi - dzięki 6-cio metrowemu kablowi (w zestawie) z pozłacaną końcówką jack 3.5mm może być bezpośrednio podłączony do tych urządzeń.

Cechy

  • Kompatybilny ze smartfonami, aparatami, kamerami, rejestratorami audio, tabletami i innymi urządzeniami do nagrywania audio / wideo
  • Dookólny (zbiera 360 stopni), zapewnia doskonałą słyszalność nawet gdy rozmówca odwraca głowę.
  • Zaprojektowany do nagrywania wywiadów
  • Podwójne dookólne mikrofony lavalier mogą nagrywać jednocześnie dwa źródła dźwięku.
  • Kabel o długości 4 m (13 stóp) pozwala na użycie w różnych sytuacjach
  • Zawiera pokrowiec

Dane techniczne:
- Typ mikrofonów: pojemnościowy
- Wymagania dot. zasilania: Bateria LR44 (w zestawie)
- Zakres częstotliwości: 65 HZ do 18 kHz
- Stosunek szygnał/szum: 74 dB
- Impedancja wyjściowa: 1000 omów
- Długość kabla: 4 metry
- Waga: 68 gram
- Złącze: TRRS

 

Zastosowanie

Mikrofon nadaje się idealnie do profesjonalnego zastosowania przy kamerze wideo. Idealnie także sprawdzi się jako mikrofon do aparatu z funkcją nagrywania. Dzięki wbudowanemu filtrowi górnoprzepustowemu oraz dołączonej wyciszającej gąbce nagrywany dźwięk pozbawiony jest szumu. Współpracuje także z iPhone, smartfonami, rejestratorami dźwięku itp.

Dzięki zastosowanym materiałom mikrofon waży niewiele, jednak jest wytrzymały oraz dyskretny, przez co może zostać przypięty, np. do kołnierza.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium