Monitor Eizo LCD FlexScan EV3285 31.5" - 5 lat gwarancji

Kod produktu: 9077
Cena: 6 759,00 zł 6759.00
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: do 3 dni
ilość
-
+
szt.
Oblicz raty i leasing
Rata w Santander
Złóż zamówienie przez telefon

Opis

 

Specjalista marki Eizo: Krzysztof Marciniec, tel. 600 217 354

 

Monitor Eizo LCD FlexScan EV3285 31.5", to biurowy monitor o rozdzielczości 4K UHD (3840 x 2160), który oferuje 4-krotnie większą przestrzeń roboczą.

Praca biurowa często charakteryzuje się koniecznością korzystania z kilku różnych programów jednocześnie. EV3285 za sprawą obszernego ekranu w wysokiej rozdzielczość 4K pozwala na jednym ekranie zmieścić wszystkie potrzebne aplikacje, bez konieczności przełączania i przewijania okien. Taka właściwość sprawia, że EV3285 znakomicie sprawdzi się w przestrzeni biurowej, gwarantując komfortową i wydajną pracę.

 


 

Standardowe monitory 4K mają duże gabaryty, co powoduje, że zabierają dużo miejsca. EV3285 posiada konstrukcję opartą na niezwykle cienkich ramkach i płaskim ekranie, dzięki czemu jest smukły i pozwala zaoszczędzić miejsce na biurku niezbędne do wygodnej pracy. W porównaniu do swojego poprzednika prezentowany model cechuje się o 17% mniejszą objętością i o 12% mniejszą stopką.

Stopka, w którą zaopatrzono EV3285 jest nie tylko mniejsza, ale przede wszystkim umożliwia regulację wysokości ekranu w zakresie 195 mm oraz obrót o 344 stopni, dzięki czemu monitor zyskuje na ergonomiczności.

Co więcej, EV3285 został wyposażony w złącze USB typu C, które umożliwia podłączenie laptopa i tym samym swobodną i mobilną pracę. Monitor posiada także wbudowany zasilacz, wobec czego nie trzeba martwić się o poziom naładowania baterii laptopa – wystarczy podłączyć go do monitora kablem USB C. Ponadto EV3285 oferuje możliwość podłączenia myszki i klawiatury.

 


 

Monitor został zaopatrzony także w czujnik Auto EcoView, który wykrywa zmiany oświetlenia zachodzące w otoczeniu w ciągu dnia. Dzięki temu monitor automatycznie ustawia odpowiedni poziom jasności ekranu, aby zapobiegać przemęczaniu oczu.

 


 

FlexScan EV3285 charakteryzuje się także dużym kątem widzenia, sięgającym 178 stopni w pionie i w poziomie, wykazując jedynie minimalne zmiany koloru czy kontrastu podczas spoglądania na ekran z boku. Takie rozwiązanie umożliwia korzystanie z monitora w komfortowy sposób nawet kilku osobom jednocześnie.

Kolejną przyczyną, która wpływa na szybkie zmęczenie oczu jest migotanie obrazu. Jest ono powodowane przez powszechnie wykorzystywaną w monitorach metodę regulacji podświetlenia LCD. FlexScan EV3285 został oparty na hybrydowym rozwiązaniu, które reguluje jasność bez zauważalnego migotania z jednoczesnym zachowaniem stabilności koloru ekranu.

Monitor daje również możliwość precyzyjnego regulowania jasności ekranu. W słabo oświetlonym  pomieszczeniu najodpowiedniejsze będzie ustawienie niskiej jasności. EV3285 wykorzystuje podświetlenie LED, które pozwala obniżyć jasność nawet na poziomie 1% wartości maksymalnej.

 


 

Wszystkie monitory producenta, w tym również prezentowany model EV3285, posiadają matową powłokę. Ta pomocna właściwość zapobiega powstawaniu utrudniających pracę refleksów i odbić światła, co nie tylko wpływa na efektywność, ale również zmniejsza zmęczenie wzroku.

FlexScan EV3285 współpracuje z autorskim oprogramowaniem Screen InStyle, które umożliwia regulację ustawień we wszystkich podłączonych monitorach naraz. Oprogramowanie pozwala, m.in. przypisywać tryby pracy do poszczególnych programów, regulować funkcję Circadian Dimming (zmiany temperatury barwowej ekranu w ciągu dnia) czy konfigurować ustawienia zasilania. Screen InStyle posiada także skróty klawiszowe do przełączania się pomiędzy różnymi źródłami sygnału, co jest wygodną alternatywą dla przycisków zlokalizowanych w przedniej części obudowy monitora.

Dodatkowo obecne tryby pracy Picture-by-Picture (PbyP) i Picture-in-Picture (PinP) pozwalają wyświetlać na ekranie monitora obraz z kilku źródeł jednocześnie. W trybie PbyP ekran dzieli się na dwie lub cztery części, z których każda wyświetla inne źródło sygnału lub program. Natomiast tryb PinP oprócz głównego obrazu w rogu ekranu wyświetla nieduże okienko z drugim źródłem sygnału.

EV3285 oferuje szereg złączy sygnałowych. Monitor posiada, wspomniane wcześniej, jedno gniazdo USB C, jedno złącze wejściowe DisplayPort oraz dwa złącza wejściowe HDMI. Złącza obsługują rozdzielczość 4K / 60p, gwarantując płynne wyświetlanie ruchomych obrazów.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl