Obiektyw Tamron 28-75mm F/2.8 Di III VXD G2 Sony E

Kod produktu: A063S
Cena: 4 489,00 zł 4489.00
Dostępność: dostępny
Termin: 24 godziny
ilość
-
+
szt.
Oblicz raty i leasing
Złóż zamówienie przez telefon

Opis

Nowy obiektyw 28–75 mm F2,8 G2 charakteryzuje się znacznie lepszą konstrukcją optyczną i sprawniejszym działaniem autofokusu, a także nowymi możliwościami personalizacji funkcji.

Obiektyw 28–75 mm F/2,8 Di III VXD G2 to następca modelu 28–75 mm F/2,8 Di III RXD, czyli popularnego obiektywu typu zoom, który był ceniony na całym świecie. To owoc ciągłej ewolucji i stałego udoskonalania produktów marki TAMRON pod kątem potrzeb klientów. W nowym obiektywie 28–75 mm F2,8 G2 zachowano dobrze przyjęte kompaktowe rozmiary jego poprzednika, a jednocześnie zastosowano nową konstrukcję optyczną, którą dopracowano w celu poprawy jakości obrazu. Funkcje tego obiektywu są kompatybilne z najnowszymi modelami aparatów cyfrowych, które oferują większą rozdzielczość.

 

Silnik AF, liniowy silnik mechanizmu ostrzenia VXD (Voice-coil eXtreme-torque Drive) marki TAMRON, ma za zadanie umożliwić szybszą i precyzyjniejszą pracę autofokusu.

Dzięki minimalnej odległości ostrzenia wynoszącej 0,18 m przy szerokim kącie i maksymalnemu współczynnikowi powiększenia na poziomie 1:2,7 obiektyw ten wyróżnia się świetną jakością obrazu w fotografowaniu z bliska. Ponadto aby zwiększyć łatwość obsługi i ergonomię obiektywu, zastosowano w nim nowy design. Firma TAMRON jest pionierem w kategorii kompaktowych i standardowych obiektywów typu zoom z szybko działającą przysłoną przeznaczonych do aparatów bezlusterkowych, a nowy obiektyw 28–75 mm F2,8 G2 faktycznie jest obiektywem nowej generacji do codziennego użytku.

 

Nowy design to nowa powierzchnia obiektywu i większa łatwość użytkowania

W zupełnie nowym obiektywie 28–75 mm F2,8 G2 zastosowano nowy design, który stanie się wyróżnikiem obiektywów TAMRON wprowadzanych na rynek w przyszłości. Dzięki zmianie powierzchni pierścienia zoomu i pierścienia ostrości udało się poprawić przyczepność i ułatwić ich obsługę. Powierzchnia obudowy obiektywu jest lśniąco czarna i znacznie bardziej błyszcząca niż w poprzednich modelach. Poprawiona odporność na ścieranie sprawia, że obiektyw trudniej zarysować i mniej widać na nim ślady odcisków palców.

Ponadto ulepszono niektóre części wewnętrzne. Takie modyfikacje poprawiają całościowy komfort obsługi obiektywu. Firma TAMRON skorygowała również opór i moment obrotowy pierścienia zoomu, aby ułatwić jego płynne obracanie i zwiększyć precyzję obsługi.

Możliwość aktualizacji oprogramowania.

  • Lekka, kompaktowa budowa z naciskiem na łatwość użytkowania, a do tego kompatybilność z filtrami o średnicy 67 mm
  • Kompatybilność z wieloma cechami i funkcjami aparatów, w tym technologiami Fast Hybrid AF i Eye A

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium