Obiektyw Viltrox AF 23 mm f/1.4 Fujifilm X | 5 lat gwarancji!

Kod produktu: AF 23/1.4 XF
Cena: 1 699,00 zł 1699.00
Dostępność: dostępny
Termin: 24 godziny
ilość
-
+
szt.
Oblicz raty i leasing
Złóż zamówienie przez telefon

Opis


 

Charakteryzujący się elegancką i wszechstronną konstrukcją, Viltrox AF 23 mm f / 1.4 XF jest odpowiednikiem szerokokątnego obiektywu stałoogniskowego o ogniskowej 35 mm przeznaczonego do bezlusterkowców z mocowaniem X FUJIFILM.

Średnica filtra 52mm


 

Model ten to elastyczne połączenie jasnego szerokokątnego szkła z maksymalnym otworem f / 1,4, idealnym do pracy w każdych, nawet najgorszych warunkach oświetleniowych, a także umożliwiają pełną kontrolę nad głębią ostrości. Konstrukcja optyczna zawiera parę elementów o bardzo niskiej dyspersji i parę elementów o wysokim współczynniku załamania światła, które łączą się w celu tłumienia różnych aberracji i zapewniają wysoką ostrość, klarowność i dokładność kolorów. Zastosowano również wielowarstwową powłokę HD Nano, aby zmniejszyć odblaski i zacienienia, aby uzyskać większy kontrast w jasnych i oświetlonych od tyłu miejscach.

Najważniejsze cechy:

  • Pod względem obsługi kompaktowy obiektyw zawiera silnik krokowy STM, który zapewnia szybkie, prawie bezgłośne i dokładne działanie autofokusa wraz z ręczną regulacją ostrości w pełnym wymiarze godzin. Wewnętrzny projekt ogniskowania również przyczynia się do szybkiej wydajności. Ponadto obiektyw ma zintegrowany port micro-USB do dokonywania przyszłych aktualizacji oprogramowania obiektywu.
  • Doskonały obiektyw szerokokątny przeznaczony do bezlusterkowych aparatów FUJIFILM z mocowaniem X w formacie APS-C i zapewniający ogniskową odpowiadającą 35 mm. Ze względu na swoją fizyczną konstrukcję obiektyw ten nie nadaje się do użycia z aparatem FUJIFILM X-Pro3 i może porysować korpus aparatu, gdy jest podłączony.
  • Maksymalny otwór przysłony f/1,4 nadaje się do pracy w warunkach słabego oświetlenia, a także zapewnia większą kontrolę nad głębią ostrości.
  • Dwa elementy o bardzo niskiej dyspersji zmniejszają obwódki kolorów i aberracje chromatyczne, aby osiągnąć wysoki stopień przejrzystości i dokładności kolorów.
  • Dwa elementy o wysokim współczynniku załamania światła pomagają kontrolować aberracje sferyczne i zmniejszają zniekształcenia w celu uzyskania wysokiej ostrości i dokładnego renderowania.
  • Na poszczególne elementy optyczne naniesiono wielowarstwową powłokę HD Nano, która tłumi odblaski i flary, zapewniając większy kontrast i wierność kolorów podczas pracy w ekstremalnych warunkach oświetleniowych.
  • Silnik STM umożliwia ciche szybkie i precyzyjne działanie autofokusa wraz z ręcznym ustawieniem ostrości w pełnym wymiarze godzin. Ponadto wewnętrzna konstrukcja ogniskowania utrzymuje całkowitą długość obiektywu podczas użytkowania, aby poprawić obsługę i szybszą reakcję.
  • Zintegrowany ręczny pierścień przysłony do kontroli ekspozycji dotykowej; pierścień ten ma również pozycję „A” do automatycznego wyboru przysłony na podstawie aparatu.
  • Przysłona wyposażona w dziewięć listków przyczynia się do przyjemnego zmiękczenia obrazu gwarantując niezwykły bokeh.
  • Wbudowany port micro-USB pozwala na aktualizację oprogramowania obiektywu w razie potrzeby

5 lat gwarancji na obiektywy Viltrox!


Specyfikacja:

Ogniskowa: 23 mm,
Światłosiła: f/1.4,
Pole widzenia: 63.4°,
Ostrość od: 0.3 m,
Maksymalne powiększenie: 1:10,
Maksymalna wartość przysłony: 16,
Liczba listków na przysłonie: 9,
Mechanizm autofokusa: STM, ogniskowanie wewnętrzne,
Konstrukcja: 11 elementów / 10 grup, 2 elementy ze szkła ED, 2 elementy ze szkła o wysokim współczynniku załamania,
Rozmiar filtra: 52 mm,
Dostępne mocowania: Fujifilm X,
Wymiary: 65 x 72 mm,
Waga: 260 g

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium