DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 500 ZŁ, PRZY PRZEDPŁACIE [więcej tutaj]

 

Bestsellery
Klips studyjny
Klips studyjny
12,00 zł
szt.
Statyw oświetleniowy F&V - 271 cm
Statyw oświetleniowy F&V - 271 cm
47,00 zł
szt.
Quadralite VideoLED 600
Quadralite VideoLED 600
633,00 zł
szt.
Dyfuzor do parasolki 152cm
Dyfuzor do parasolki 152cm
69,00 zł
szt.
Tło polipropylenowe 1,6x5m
Tło polipropylenowe 1,6x5m
30,00 zł
Olympus Pokrowiec OM‑D
Olympus Pokrowiec OM‑D
39,00 zł
szt.
Lampa błyskowa Quadralite Pulse Pro X 400
Lampa błyskowa Quadralite Pulse Pro X 400
1 520,00 zł
szt.
Statyw oświetleniowy F&V - 230cm
Statyw oświetleniowy F&V - 230cm
39,00 zł
szt.

Rejestrator dźwięku Olympus LS-100 Standard + Pokrowiec

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 1 199,00 zł 1199.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

 

Olympus LS-100 – Wielościeżkowy rejestrator audio z linearnym zapisem PCM: Wysoka jakość i mobilne, wielościeżkowe nagrywanie.

Doskonałe nagrywanie dźwięku dla najczystszego zapisu

Jakość audio jest tym czego przede wszystkim oczekują profesjonaliści, zaś LS-100 spełnia ich potrzeby. Poza stereofonicznym nagrywaniem 320kbps MP3, nieskompresowany zapis 96kHz/24bit w linearnym formacie PCM zapewnia najwyższą jakość nagrywania. Rozległy zakres przenoszonych częstotliwości wynoszący 20-20,000Hz pozwala na wierne zarejestrowanie zarówno brzmienia gitary basowej, jak i pełnej barwy instrumentów perkusyjnych. Dodatkowo, dzięki możliwości obsłużenia ciśnienia dźwiękowego do 140dB SPL – co jest poziomem o 10dB głośniejszym niż najbardziej dynamiczna kapela rockowa – intensywność dźwięku nie stanowi więc bariery dla jego doskonałego rejestrowania. Oddzielne, posiadające niezależne zasilanie moduły elektroniki dla obsługi audio oraz systemu, a także udoskonalone, ustawione pod kątem 90° i posiadające odpowiednie osłony mikrofony o regulowanej czułości zapewniają naturalne rejestrowanie dźwięku. Sygnały są zoptymalizowane dzięki zintegrowanemu ogranicznikowi i kompresorowi. Co więcej, Automatyczna Regulacja Wzmocnienia (Automatic Gain Control – AGC) podkręca sygnały do optymalnego poziomu. Ponadto przełączany (300Hz/100Hz) filtr górnoprzepustowy również przyczynia się do wzbogacania jakości nagrań realizowanych w sytuacjach, gdy z tła nagrania dochodzi nieprzyjemny szum.

Rozbuduj swój Rejestrator!

LS-100 jest pierwszym i obecnie jedynym modelem w serii Olympus LS, który dysponuje podwójnymi złączami XLR (z 48/24V zasilaniem Phantom). Dzięki temu, do rejestratora dźwięku można bezpośrednio podłączać instrumenty oraz profesjonalne zewnętrzne mikrofony. Interfejs wyposażony jest w niezależny wzmacniacz instrumentu, co zapewnia, że nagrania charakteryzują się niskim poziomem szumów oraz wysokim współczynnikiem S/N (sygnał/szum) – nawet przy korzystaniu z długich przewodów. Dodatkowo, dzięki zintegrowanemu pokrętłu poziomów nagrywania, poziomy dla lewego i prawego kanału mogą być niezależnie regulowane stosownie do wymagań dołączonych instrumentów.

Ku wielościeżkowemu nagrywaniu

Niezależnie czy chcesz wszystko zarejestrować w jednej próbie czy też skorzystać z wszechstronności, jaką oferuje wielościeżkowe nagrywanie , LS-100 zapewnia potencjał i wszechstronność spełniające wszelkie wymagania. Do dyspozycji użytkownika jest osiem ścieżek. Każda ma niezależną regulację głośności i równowagi kanałów, a po zmiksowaniu stworzą one pełną kompozycję.

Więcej inteligentnych funkcji, by cieszyć się pełnią muzyki

Na liście możliwości LS-100 znajduje się też funkcja overdubbingu, co pozwala na nakładanie dźwięku na pierwotną ścieżkę dźwiękową i jednoczesne monitorowanie nagrania. Natomiast funkcja nagrywania zsynchronizowanego z odtwarzaniem umożliwia nagranie dodatkowej ścieżki przy jednoczesnym odsłuchiwaniu ścieżki, która była nagrana już wcześniej.

Nigdy nie przeoczysz także pierwszych istotnych dźwięków nagrania. Zadba o to innowacyjna funkcja wstępnego nagrywania – Pre-Recording – która umożliwia rejestrowanie tego, co dzieje się na dwie sekundy przed naciśnięciem przycisku nagrywania. Dodatkowo, dzięki funkcji Voice Sync, można ustawić LS-100 tak, aby automatycznie wznawiał nagrywanie do pliku, gdy dźwięk osiągnie określony poziom. Można też wstawiać do nagrań, na poszczególne ścieżki znaki indeksu, aby później łatwiej zlokalizować dane miejsca w nagraniu. Urządzenie udostępnia tez różne tryby powtarzania, łącznie z powtarzaniem fragmentu A-B, co pozwala użytkownikom na odtwarzanie dowolnie wybranej sekwencji.

Funkcje cyfrowego metronomu oraz stroika zapewniają pełną synchronizację ścieżek oraz sprawiają, że instrumenty wykorzystywane w nagraniu są zawsze nastrojone. Użytkownik może uaktywnić także funkcję Lissajous, która rozpoznaje i wyświetla na podświetlanym ekranie LCD różnicę fazową źródła dźwięku pomiędzy lewym i prawym zewnętrznym mikrofonem. Pliki nagrań zapisywane są w 4GB pamięci wewnętrznej lub na kartach pamięci SD (do 2GB) / SDHC (do 32GB) / SDXC (do 64GB).

Trwały i kompaktowy, wielościeżkowy rejestrator audio Olympus LS-100 z linearnym zapisem PCM oferuje muzykom i rozgłośniom radiowym wysoką jakość działania oraz mobilne wielościeżkowe nagrywanie. Zaspokaja w ten sposób potrzeby związane z przenośnym terenowym studiem nagraniowym rejestrując dźwięk na poszczególnych ścieżkach i składając go w kompletne nagrania wyróżniające się możliwie najwyższa jakością audio. Wyposażony w najnowsze technologie i gotowe do użycia poręczne funkcje, ten chroniony przez metalowy korpus rejestrator audio trafi do sprzedaży pod koniec stycznia 2012 r.

LS-100 Wielościeżkowy rejestrator dźwięku z linearnym zapisem PCM – Podstawowe funkcje i właściwości:

 • Linearny zapis PCM (do 96kHz/24bit) oraz pliki formatu MP3
 • Wielościeżkowe nagrywanie (8 ścieżek)
 • Możliwości dubbingu
 • Synchronizacja odtwarzania
 • Nagrywanie Voice Sync
 • Podwójne gniazdo XLR z zasilaniem Phantom (48V/24V)
 • Kierunkowe mikrofony stereofoniczne ustawione pod kątem 90°
 • Wysokiej jakości, układy wzmacniające o niskich poziomach szumu własnego z odrębnymi modułami układu dla obsługi audio oraz systemu – każda z niezależnym zasilaniem
 • Do 140dB SPL poziomu ciśnienia akustycznego
 • Zakres rejestrowanych częstotliwości 20-20,000Hz przy korzystaniu z wbudowanych mikrofonów
 • Wysoki współczynnik S/N (sygnał/szum)
 • Filtr odcinania górnoprzepustowy (300Hz/100Hz)
 • Bufor wstępnego nagrywania
 • Metronom, stroik oraz funkcje lissajous
 • Funkcja indeksowania
 • Edycja plików
 • Transfer plików i kopiowanie
 • Konwersja na format MP3
 • Funkcja zapisu na CD, by nagrywać kompozycje z wykorzystaniem zewnętrznej nagrywarki CD
 • 4GB pamięci wewnętrznej oraz gniazdo kart SD/SDHC/SDXC
 • 159 x 70 x 33.5mm, 280g (z baterią)
 • W komplecie: kabel USB, Adapter USB – USB/mini, pasek, Bateria wielokrotnego ładowania LI-50B
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl