Rogue Filtr do balansowania bieli ExpoDisc 2.0 82mm

Kod produktu: EXPOD2-82
Cena: 219,00 zł 219.00
Dostępność: dostępny
Termin: 24 godziny
ilość
-
+
szt.
Oblicz raty i leasing
Złóż zamówienie przez telefon

Opis

ExpoDisc 2.0 – Professional White Balance Filter

Użycie filtra do balansowania bieli ExppDisc 2.0 pozwala znacznie przyśpieszyć korygowanie temperatury barwowej zdjęć i klipów wideo na etapie ich postprodukcji

Ustawiaj balans bieli, dokonuj pomiaru ekspozycji i przeprowadzaj mapowanie zabrudzeń matrycy za pomocą jedynego skalibrowanego i certyfikowanego filtra pomiarowego przepuszczającego dokładnie 18% światła odbitego od fotografowanej sceny. 

 

 

Opinia klienta:
„Po powrocie do domu z sesji zaręczynowej, zgrałam zdjęcia na dysk komputera i dokonałam wstępnej selekcji tych najlepszych. Obudziłam się dziś rano i zabrałem się za ich „edycję”... Nie minęło jednak nawet 15 minut, a praca była skończona. Zaczęłam odczuwać niepokój, że czegoś nie zrobiłam. Dlaczego poszło mi tak szybko? Dlaczego nie musiałam tak naprawdę nic zmieniać?! Słyszałem, że ExpoDisc pozwala uzyskać idealny balans bieli na zdjęciach, ale nie zdawałem sobie sprawy, że zrównoważenie kolorystyki pomaga również rejestrować perfekcyjnie naświetlone ujęcia! ExpoDisc całkowicie zmienił sposób pracy w mojej firmie, a do tego okazał się dużo łatwiejszy w użyciu niż myślałam!” – Tina Kraemer, Pure In Art Photography

Najważniejsze cechy filtra ExpoDisc 2.0:

  • umożliwia szybkie ustawienie balansu bieli podczas fotografowania i filmowania
  • pozwala stosować wybierane przez użytkownika filtry ocieplające (foliowe)
  • przepuszcza dokładnie 18% światła odbitego od fotografowanej sceny
  • ożna wykorzystać go do stworzenia mapy zabrudzeń matrycy aparatu
  • został wyprodukowany w USA i dokładnie ręcznie skalibrowany

W skład zestawu ExpoDisc 2.0 wchodzą:

  • ExpoDisc 2,0 – profesjonalny filtr do balansowania bieli
  • wygodny pasek
  • wytrzymały pokrowiec
  • papierowy certyfikat kalibracji
  • skrócona instrukcja obsługi

Większe filtry ExpoDisc mogą być używane wraz z obiektywami o mniejszej średnicy gwintu filtra

Podobnie, jak w przypadku pierwszej wersji ExpoDisc, większe filtry ExpoDisc mogą być stosowane z obiektywami o mniejszej średnicy gwintu filtra – wystarczy w tym celu po prostu przytrzymać ExpoDisc przed przednią soczewką w trakcie przeprowadzania procedury balansowania bieli.

Filtry ExpoDisc są ręcznie kalibrowane w USA

ExpoDisc są poddawane manualnie przeprowadzanym testom za pomocą spektrofotometru i indywidualnie kalibrowane przy użyciu specjalnie opracowanych materiałów w celu zagwarantowania, iż każdy z nich z całego spektrum widzialnego przepuszcza jedynie 18% światła. Neutralność ma bowiem bardzo duże znacznie, ponieważ użycie do balansowania bieli nieskalibrowanego narzędzia może spowodować pojawienie się na zarejestrowanych już zdjęciach niepożądanej dominanty kolorystycznej. Do każdego z filtrów ExpoDisc 2.0 dołączony jest certyfikat kontroli jakości, który poświadcza, iż nie wprowadza on żadnego zafarbu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium