Statyw Benro C-298N6 (carbon)

Kod produktu: C-298N6
Cena: 659,00 zł 659.00
Dostępność: niedostępny
ilość
-
+
szt.
Oblicz raty i leasing
Złóż zamówienie przez telefon

Opis

Statyw Benro C-298N6, to 4-sekcyjnycarbonowy statyw fotograficzny z serii HVC-Flexpod. Statyw sprzedawany jest bez głowicy.

Prezentowany model oferuje możliwość stopniowego ustawiania rozstawu nóg, co umożliwia fotografowanie nie tylko z maksymalnej wysokości, wynoszącej 166.5 cm przy wysuniętej kolumnie centralnej, ale również z niskiej perspektywy osiągając minimalną wysokość 39 cm nad ziemią. Ponadto, zastosowany system antyrotacji nóg zabezpiecza przed niekontrolowanym obracaniem się nóg statywu, nawet w sytuacji, gdy pokrętło blokujące nie jest odpowiednio zamknięte. Pokrętła zaciskowe po zablokowaniu skutecznie chronią wnętrze nóg statywu przed szkodliwym wpływem wody i kurzu.

Centralna kolumna statywu została zaopatrzona w hak, na którym można podczepić dodatkowe obciążenie, które jeszcze lepiej ustabilizuje całość. Co więcej, istnieje możliwość ustawienia kolumny centralnej pod niemal dowolnym kątem. Prawidłowo ustawiony statyw oferuje udźwig do 8 kg.

Benro C-298N6 został wyposażony we wbudowaną poziomicę i kompas, które ułatwiają precyzyjne ustawienie statywu podczas sesji plenerowych.

 

Specyfikacja:

  • Sekcje: 4,
  • Maksymalna wysokość: 177 cm,
  • Wysokość złożonego statywu: 56 cm,
  • Waga: 2.5 kg,
  • Maksymalny udźwig 8 kg.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl