Synology DiskStation DS1520+

Kod produktu: 11407
Cena: 3 599,00 zł 3599.00
Dostępność: dostępny
Termin: do 3 dni
ilość
-
+
szt.
Oblicz raty i leasing
Złóż zamówienie przez telefon

Opis

Skalowalna pojemność pamięci NAS z funkcją przyspieszenia pamięci podręcznej SSD

Synology DiskStation DS1520+ to idealne rozwiązanie sieciowej pamięci masowej, przeznaczone dla małych biur i entuzjastów nowych technologii. Dwa wbudowane gniazda SSD M.2 i technologia pamięci podręcznej Synology SSD Cache zwiększają wydajność operacji we/wy systemu i aplikacji. Dzięki skalowalnej konstrukcji pamięci masowej serwer DS1520+ umożliwia rozpoczęcie od małej pojemności pamięci masowej i stopniowe jej zwiększenie dzięki Synology DX517 w miarę wzrostu ilości danych

Najważniejsze cechy 

 • Zwiększona wydajność aplikacji Średnio o 19.8% wyższa wydajność indeksowania zdjęć i innych operacji wymagających dużej mocy obliczeniowej, a także krótszy czas reakcji bazy danych2 
 • Osiągnij optymalną wydajność i pojemność dzięki wbudowanej pamięci podręcznej SSD Wbudowane gniazda SSD M.2 2280 NVMe umożliwiają przyspieszenie pamięci podręcznej bez zajmowania kieszeni na dyski 
 • Proste rozszerzanie pamięci masowej Elastycznie rozszerzaj pamięć masową do maksymalnie piętnastu dysków, aby zwiększyć jej pojemność wraz ze wzrostem zapotrzebowania 
 • Większe możliwości współpracy i lepsza wydajność Zbuduj lokalne środowisko współpracy dla wielu użytkowników z zachowaniem szczegółowej kontroli 
 • Ochrona i przywracanie danych w mgnieniu oka Tworzenie kopii zapasowych danych krytycznych i ograniczenie docelowego czasu przywracania (RTO) aplikacji Snapshot Replication 
 • Wirtualizacja gotowa do użycia Konfiguruj i uruchamiaj najpopularniejsze maszyny wirtualne na serwerze Synology NAS 
 • Ochrona zasobów fizycznych dzięki całodobowemu nadzorowi Wyposażona w wiele funkcji aplikacji Surveillance Station z przyjaznymi dla użytkownika narzędziami do zarządzania

Prostsze zarządzanie danymi

Synology DS1520+ to potężny, 5-kieszeniowy stacjonarny serwer NAS, zapewniający szybkie i płynne zarządzanie danymi. Serwer DS1520+ jest wyposażony w cztery porty sieci LAN 1 GbE z obsługą sieciowego przełączania awaryjnego i zapewnia przepustowość odczytu sekwencyjnego na poziomie 451,28 MB/s oraz zapisu sekwencyjnego na poziomie 451,18 MB/s z włączoną funkcją agregacji łączy (Link Aggregation)3. DS1520+ to korzystne rozwiązanie dla aplikacji mocno obciążających procesor, ponieważ przyspiesza działanie aplikacji Synology Drive i Moments średnio o 19.8%2 oraz zwiększa wydajność reakcji PHP w sieci Web o około 126% w porównaniu z poprzednim modelem, upraszczając i zwiększając wydajność zarządzania danymi.

Serwer DS1520+ jest wyposażony w dwa wbudowane gniazda SSD M.2 z technologią pamięci podręcznej SSD Synology. Losową szybkość reakcji we/wy można zwiększyć 20 razy szybciej niż w przypadku dysków obrotowych, bez konieczności zajmowania przednich wnęk na dyski. Synology DX517 umożliwia dodanie maksymalnie 15 dysków w celu zwiększenia pojemności pamięci masowej

 

Rozwiązanie do lokalnej współpracy i synchronizacji

Serwer DS1520+ jest wyposażony w pakiet Synology Collaboration Suite, wydajne rozwiązanie do udostępniania plików, które umożliwia współpracę zespołową, a jednocześnie wykorzystuje zalety chmury prywatnej do pełnej kontroli danych i zapobiegania wyciekom danych — dzięki obsłudze protokołu HTTPS, wbudowanej zaporze oraz wielu mechanizmom automatycznego blokowania włamań na adresy IP i konta. • Synology Drive umożliwia synchronizację danych i tworzenie kopii zapasowych za pośrednictwem portalu internetowego i aplikacji komputerowych na platformach Windows®, macOS® i Linux®. Technologia Intelliversioning pozwala zapisywać historyczne kopie przy minimalnej ilości zajętego miejsca i umożliwia przywracanie danych na żądanie.

 • Pakiet Synology Office obejmuje aplikacje Documents, Spreadsheets i Slides. Środowisko edycji online umożliwia wielu użytkownikom równoczesną edycję, komentowanie i udostępnianie danych firmy — bez dodatkowych opłat licencyjnych.
 • Synology MailPlus to niezawodny serwer poczty dostępny za pośrednictwem intuicyjnego klienta internetowego, który pomaga użytkownikom zarządzać wiadomościami e-mail i zwiększać wydajność. Aplikacja MailPlus obsługuje wdrażanie w klastrach High-Availability.
 • Synology Chat umożliwia natychmiastowe rozmowy i optymalizuje komunikację zespołową dzięki zaawansowanym funkcjom, takim jak szyfrowanie wiadomości, przypinanie, przekazywanie, przypomnienia i planowanie.

Silne fundamenty pamięci masowej z Btrfs

Serwer DS1520+ jest wyposażony w system plików Btrfs zoptymalizowany przez firmę Synology w celu zapewnienia wysokiej niezawodności i wydajności. System Btrfs obsługuje zaawansowane technologie pamięci masowej, które spełniają potrzeby nowoczesnych firm: 

 • Zaawansowana technologia migawek umożliwia planowane i niemal natychmiastowe zabezpieczenie danych współdzielonych folderów i jednostek LUN. 
 • Przywracanie danych na poziomie plików i folderów zapewnia większą elastyczność użytkownikom, którzy chcą przywrócić tylko określony plik lub folder.
 • Elastyczny system folderów współdzielonych i limitów użytkowników daje kompleksową kontrolę nad limitami wszystkich kont użytkowników i folderów współdzielonych. 
 • Automatyczna naprawa plików: umożliwia systemom plików Btrfs automatyczne wykrywanie uszkodzonych plików przy użyciu lustrzanych kopii metadanych oraz odzyskiwanie uszkodzonych danych za pomocą konfiguracji macierzy RAID. 
 • Kompresja liniowa kompresuje dane przed zapisaniem ich na dysku, optymalizując użycie pamięci masowej i zmniejszając liczbę poleceń zapisu na dyskach.

Full Backup Suite

Serwer DS1520+ oferuje użytkownikom szereg rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych w chmurze i fizycznych środowiskach lokalnych. Tworzenie kopii zapasowych i przywracanie danych jest łatwe, a przy tym nie wymaga licencji na zgodnych modelach serwerów NAS: 

 • Tworzenie kopii zapasowej danych w chmurze: Cloud Sync umożliwia użytkownikom proste tworzenie kopii zapasowych i synchronizowanie danych między lokalnym serwerem Synology NAS a innymi usługami w chmurze. 
 • Tworzenie kopii zapasowej komputerów i serwerów: Synology Drive Client tworzy kopie zapasowe komputerów stacjonarnych z systemami Windows®, macOS® i Linux® w celu zabezpieczania ważnych plików komputerowych.
 • Tworzenie kopii zapasowej serwera Synology NAS: Funkcja Hyper Backup oferuje szeroką gamę miejsc docelowych do tworzenia kopii zapasowych na serwerze NAS, w tym lokalnie i w chmurze.

Uruchamianie i ochrona maszyn wirtualnych Synology Virtual Machine Manager (VMM) to intuicyjna aplikacja monitora maszyny wirtualnej, umożliwiające proste konfigurowanie maszyn wirtualnych i uruchamianie systemów operacyjnych, w tym Windows®, Linux® i Virtual DSM. Użytkownicy VMM mogą tworzyć środowisko klastrowe przy użyciu wielu systemów Synology, zachowując jednocześnie elastyczność skalowania w trybie online i migracji maszyn wirtualnych w celu równoważenia obciążenia i przydzielania zasobów. Funkcje przywracania po awarii, takie jak natychmiastowe tworzenie migawek, replikacja, klonowanie, odzyskiwanie i przełączanie awaryjne, pomagają w pełnej ochronie każdej maszyny wirtualnej i ochronie zasobów cyfrowych bez dodatkowych kosztów.

Licencje VMM Pro zapewniają dostęp do zaawansowanych funkcji, takich jak zdalna replikacja, zdalna migracja pamięci masowej, wysoka dostępność i migracja w czasie rzeczywistym, co pomaga użytkownikom jeszcze bardziej zminimalizować ryzyko przestojów usług i maksymalnie elastycznie zarządzać zasobami IT.

Zautomatyzowany system nadzoru wideo

Dzięki aplikacji Synology Surveillance Station serwer DS1520+ może pełnić rolę w pełni funkcjonalnego systemu wideomonitoringu. Wystarczy dodać kamery podłączone do sieci, aby można było od razu monitorować ich podgląd na żywo, odtwarzać nagrania i odbierać natychmiastowe ostrzeżenia o zdarzeniach4. 

 • Zgodność z ponad 7 300 kamerami sieciowymi: Wybierz dowolny zgodny model, który odpowiada Twoim wymaganiom i budżetowi, lub użyj aplikacji LiveCam, aby przekształcić stary smartfon w kamerę IP.
 • Brak opłat za subskrypcję: W przeciwieństwie do kamer do wideomonitoringu, które wymagają comiesięcznej subskrypcji pamięci masowej w chmurze, w tym rozwiązaniu wszystkie nagrania są przechowywane na serwerze DS1520+, czyli w 100% pod kontrolą użytkownika. 
 • Zdalne monitorowanie i sterowanie: Dostęp do systemu nadzoru możesz uzyskać z przeglądarki internetowej, klienta komputera stacjonarnego lub aplikacji mobilnej DS cam w dowolnym miejscu i czasie. 
 • Automatyzacja i powiadomienia: Skonfiguruj reguły wyzwalania określonych działań w przypadku wystąpienia określonych zdarzeń, takich jak automatyczne wykonywanie zrzutów obrazu po wykryciu ruchu. Otrzymuj powiadomienia pocztą e-mail, w wiadomości SMS lub powiadomienia push, które umożliwią Ci interwencję na czas.
Inni klienci kupili również
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium