Synology DiskStation DS220+

Kod produktu: 11310
Cena: 1 599,00 zł 1599.00
Dostępność: dostępny
Termin: do 3 dni
ilość
-
+
szt.
Oblicz raty i leasing
Złóż zamówienie przez telefon

Opis

 

 

Kompaktowe i wydajne rozwiązanie NAS

Synology DiskStation DS220+ to niewielkie sieciowe rozwiązanie pamięci masowej, które usprawnia zarządzanie danymi i multimediami. Zapewnia ono płynne udostępnianie danych, przesyłanie strumieniowe wideo i indeksowanie zdjęć, a także zaawansowane opcje ochrony i odzyskiwania danych.

Najważniejsze cechy:

 • Zwiększona wydajność aplikacji
  Średnio o 15% wyższa wydajność indeksowania zdjęć i innych operacji wymagających dużej mocy obliczeniowej, a także krótszy czas reakcji bazy danych
 • Bezproblemowe udostępnianie i synchronizacja danych
  Uzyskiwanie dostępu, udostępnianie i synchronizacjadanych w różnych systemach operacyjnych iurządzeniach
 • Ochrona i przywracanie danych w mgnieniu oka
  Tworzenie kopii zapasowych danych krytycznych iograniczenie docelowego czasu przywracania (RTO)aplikacji Snapshot Replication
 • Multimedialne centrum rozrywki
  Organizowanie i przesyłanie strumieniowe muzyki, filmów i kolekcji zdjęć między wszystkimi urządzeniami
 • Zawsze i wszędzie
  Bezpłatny dostęp do plików z dowolnego miejsca oraz możliwość tworzenia kopii zapasowych zdjęć z urządzeń przenośnych za pomocą aplikacji dla systemów iOS i Android™

Prostsze zarządzanie danymi

DS220+ to 2-kieszeniowy stacjonarny serwer NAS przeznaczony do szybkiego udostępniania danych i zarządzania nimi. Dodano do niego dwa porty 1 GbE LAN umożliwiające przełączanie awaryjne w sieci, a dzięki funkcji Link Aggregation model DS220+ zapewnia przepustowość odczytu sekwencyjnego na poziomie 225 MB/s i zapisu sekwencyjnego na poziomie 192 MB/s1. Dane można dodatkowo zabezpieczyć za pomocą tworzenia kopii lustrzanych dysków RAID 1, aby zapobiec nagłej awarii dysku.

Serwer DS220+ to korzystne rozwiązanie dla aplikacji mocno obciążających procesor, ponieważ przyspiesza działanie aplikacji Synology Drive i Moments2 średnio o 15% oraz zwiększa wydajność reakcji PHP w sieci Web o około 95% w porównaniu z poprzednim modelem. Serwer DS220+ sprawia, że zarządzanie danymi jest proste i wydajne.


Silne fundamenty pamięci masowej z Btrfs

Serwer DS220+ jest wyposażony w system plików Btrfs zoptymalizowany przez firmę Synology w celu zapewnienia wysokiej niezawodności i wydajności. System Btrfs obsługuje zaawansowane technologie pamięci masowej, które spełniają potrzeby nowoczesnych firm:

 • Zaawansowana technologia migawek umożliwia planowane i niemal natychmiastowe zabezpieczenie danych współdzielonych folderów i jednostek LUN.
 • Przywracanie danych na poziomie plików i folderów zapewnia większą elastyczność użytkownikom, którzy chcą przywrócić tylko określony plik lub folder.
 • Elastyczny system folderów współdzielonych i limitów użytkowników daje kompleksową kontrolę nad limitami wszystkich kont użytkowników i folderów współdzielonych.
 • Automatyczna naprawa plików: umożliwia systemom plików Btrfs automatyczne wykrywanie uszkodzonych plików przy użyciu lustrzanych kopii metadanych oraz odzyskiwanie uszkodzonych danych za pomocą konfiguracji macierzy RAID.
 • Kompresja liniowa kompresuje dane przed zapisaniem ich na dysku, optymalizując użycie pamięci masowej i zmniejszając liczbę poleceń zapisu na dyskach.

Zaawansowane narzędzia do tworzenia kopii zapasowych

Serwer DS220+ oferuje użytkownikom szereg rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych w chmurze i fizycznych środowiskach lokalnych. Tworzenie kopii zapasowych i przywracanie danych jest łatwe, a przy tym nie wymaga licencji na zgodnych modelach serwerów NAS.

 • Tworzenie kopii zapasowej danych w chmurze: Cloud Sync umożliwia użytkownikom proste tworzenie kopii zapasowych i synchronizowanie danych między lokalnym serwerem Synology NAS a innymi usługami w chmurze.
 • Tworzenie kopii zapasowej komputerów i serwerów: Synology Drive Client tworzy kopie zapasowe komputerów stacjonarnych z systemami Windows®, Mac® i Linux® w celu zabezpieczania ważnych plików komputerowych.
 • Tworzenie kopii zapasowej serwera Synology NAS: Funkcja Hyper Backup oferuje szeroką gamę miejsc docelowych do tworzenia kopii zapasowych na serwerze NAS, w tym lokalnie i w chmurze.

Twoja osobista biblioteka multimediów

Model DS220+ pomaga w prosty sposób zarządzać treściami multimedialnymi i udostępniać je na platformach z systemami Windows®, macOS® i Linux®.

 • Video Station ułatwia organizowanie osobistej cyfrowej biblioteki wideo przy użyciu różnych danych i kryteriów. Strumieniowe przesyłanie filmów do urządzeń Apple TV, Android TV, Samsung TV, Chromecast i aplikacji mobilnych jest niezwykle proste, przy obsłudze szerokiej gamy urządzeń cyfrowych.
 • Audio Station umożliwia odtwarzanie muzyki za pośrednictwem urządzeń AirPlay ®, a także oferuje bezstratną obsługę formatów audio i radia internetowego. Korzystając z funkcji Alexa Audio Station możesz odtwarzać muzykę w aplikacji Voice Assistant.
 • Intuicyjny interfejs aplikacji Moments i Photo Station świetnie sprawdzi się w przypadku użytkowników domowych, jak i profesjonalnych fotografów. Automatycznie tworzone albumy umożliwiają zarządzanie obrazami w kilka sekund. Możesz także udostępniać zdjęcia lokalnym lub publicznym użytkownikom, dostosowując jednocześnie poziom zabezpieczeń za pomocą precyzyjnych ustawień uprawnień.

Multimedia zawsze i wszędzie

Aplikacje mobilne firmy Synology zapewniają dostęp do biblioteki multimediów z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Dostępne na platformach iOS i Android™ aplikacje DS photo, DS audio, DS video i DS file pozwalają uzyskać dostęp do serwera Synology NAS za pomocą odpowiednio: Photo Station, Audio Station, Video Station i File Station. Dzięki usłudze Synology QuickConnect możesz połączyć się z serwerem Synology NAS przy użyciu bezpiecznego i dostosowywanego adresu, aby uzyskać natychmiastowy dostęp do multimediów i plików roboczych w systemach Windows®, Mac®, Linux® i urządzeniach mobilnych.


Nowoczesna i cicha konstrukcja zapewniająca oszczędność energii

Serwer Synology DS220+ został zaprojektowany ze zwróceniem szczególnej uwagi na efektywne zużycie energii. W porównaniu z typowymi analogicznymi rozwiązaniami opartymi o komputery PC, stacja Synology DS220+ zużywa mniej energii — 14,96 W w trybie dostępu i 4,41 W po włączeniu hibernacji dysków twardych. Dalsze obniżenie poboru energii i kosztów działania jest możliwe dzięki funkcji harmonogramu zasilania.

Inni klienci kupili również
Obiektyw Canon RF 800mm F11 IS STM
Obiektyw Canon RF 800mm F11 IS STM
4 789,00 zł
szt.
Aparat Fujifilm X100V czarny
Aparat Fujifilm X100V czarny
6 190,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium