Synology DiskStation DS419 slim

Kod produktu: DS419slim
Cena: 1 749,00 zł 1749.00
Dostępność: dostępny
Termin: do 3 dni
ilość
-
+
szt.
Oblicz raty i leasing
Złóż zamówienie przez telefon

Opis


Oto ultrakompaktowy serwer Synology DiskStation DS419slim, osobista chmura, która zapewnia wszechstronne, inteligentne rozwiązanie dla domu. Uniwersalne pakiety są dostarczane z systemem Synology DiskStation Manager (DSM), który nie tylko upraszcza zarządzanie plikami, ale także umożliwia płynne strumieniowe przesyłanie treści multimedialnych. Serwer DS419slim umożliwia udostępnianie plików na wielu platformach, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo plików. Serwer DS419slim jest objęty 2-letnią ograniczoną gwarancją firmy Synology.

Mały rozmiar, bogate funkcje

Synology DS419slim to 4-kieszeniowa, miniaturowa, sieciowa pamięć masowa, która doskonale nadaje się dla użytkowników domowych jako osobista chmura. Dzięki obsłudze dysków 2,5-calowych stacja DS419slim jest nie tylko niezwykle lekka, ale także zmniejsza obciążenie pracą. Wspomagany przez dwurdzeniowy procesor, serwer DS419slim zapewnia doskonałą przepustowość wynoszącą 220 MB/s podczas odczytu i 94 MB/s podczas zapisu w środowisku dual Gigabit Link Aggregation1 .

DS419slim jest wyposażony w dwa porty USB 3.0 umieszczone na panelu przednim i tylnym, które umożliwiają szybkie i wygodne przesyłanie danych i wykonywanie kopii zapasowych na zewnętrznych urządzeniach pamięci masowej. DS419slim zużywa tylko 20 W podczas dostępu i 7 W podczas hibernacji dysku twardego (HDD), dzięki czemu jest wystarczająco energooszczędny, by służyć jako osobisty serwer pamięci masowej 24/7. Dzięki obsłudze aplikacji Synology DiskStation Manager (DSM), opartego na sieci Web i intuicyjnego w obsłudze wielozadaniowego systemu operacyjnego, DS419slim jest łatwy w użyciu i idealny do domu.

Udostępnianie i synchronizowanie danych między platformami

Dzięki obsłudze szerokiej gamy protokołów sieciowych serwer Synology DS419slim umożliwia bezproblemowe udostępnianie plików między platformami Windows, Mac® i Linux®. Integracja z usługą AD i LDAP w systemie Windows umożliwia szybkie i proste wdrożenie serwera DS419slim w dowolnym istniejącym otoczeniu sieciowym bez konieczności tworzenia takich samych kont użytkowników. Synology Drive umożliwia synchronizację plików między platformami komputerowymi Windows, macOS i Linux, a także dostęp do plików w podróży za pomocą urządzeń mobilnych, co pozwala na aktualizowanie informacji i bezproblemowe udostępnianie plików. Oprogramowanie Cloud Sync zapewnia synchronizację osobistych plików przechowywanych na serwerze DiskStation z kontami w usługach Dropbox, Dysk Google™, Microsoft OneDrive, Baidu czy Box.

Proste tworzenie kopii zapasowych

Oprogramowanie Synology Hyper Backup udostępnia wiele wersji kopii zapasowych z tworzeniem przyrostowych kopii zapasowych na poziomie bloku oraz deduplikacją między wersjami. Optymalizuje wykorzystanie pamięci masowej i umożliwia tworzenie kopii zapasowych w wielu miejscach docelowych, takich jak lokalne foldery udostępnione, zewnętrzne dyski twarde, foldery udostępniane w sieci, serwery rsync i chmury publiczne.

Twoja osobista biblioteka multimediów

DS419slim pomaga w prosty sposób zarządzać treściami multimedialnymi i udostępniać je na Windows, macOS i Linux. Aplikacja Video Station umożliwia zorganizowanie osobistej cyfrowej biblioteki wideo przy użyciu kompleksowych informacji o multimediach. Audio Station obsługuje radio internetowe i bezstratne formaty dźwiękowe oraz umożliwia odtwarzanie muzyki na urządzeniach zgodnych z DLNA i AirPlay®. Intuicyjna aplikacja Photo Station umożliwia profesjonalnym fotografom bezproblemowe organizowanie zdjęć w niestandardowe kategorie, inteligentne albumy i łączenie ich z serwisami społecznościowymi za pomocą kilku kliknięć. Synology Moments to całkowicie nowe rozwiązanie, które oferuje użytkownikom nowoczesne funkcje przeglądania poprzez tworzenie kopii zapasowych zdjęć, udostępnianie zdjęć, rozpoznawanie obrazów i podobne wykrywanie zdjęć.

Dostępne w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie

Firma Synology oferuje aplikacje mobilne, zapewniające dostęp do biblioteki multimediów z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Dostępne na platformach iOS i Android™ aplikacje DS photo, DS audio, DS video i DS file pozwalają uzyskać dostęp do serwera Synology NAS oraz nadać mobilność rozwiązaniom Photo Station, Audio Station, Video Station i File Station. Funkcja QuickConnect umożliwia nawiązywanie połączeń z urządzeniem Synology NAS przy użyciu prostego, wybranego adresu, dzięki czemu możesz natychmiast uzyskać dostęp do multimediów i plików roboczych na dowolnym komputerach z systemem Windows/Mac/Linux czy też urządzeniach mobilnych.

Łatwa konfiguracja i zarządzanie

Web Assistant to oparte na sieci Web narzędzi przeznaczone dla użytkowników, umożliwiające łatwą konfigurację urządzeń Synology NAS. Instalacja systemu odbywa się za pomocą istniejącej przeglądarki internetowej, w zaledwie kilku prostych krokach. Jest ona połączona z gadżetem szybkiego uruchamiania, umożliwiającym użytkownikom jednoczesne poznawanie systemu operacyjnego DSM i podstawową konfigurację systemu. W przypadku użytkowników, którzy nie znają konfiguracji routera, Program Synology EZ-Internet Wizard upraszcza proces konfigurowania dostępu urządzenia DS419slim do sieci, prowadząc użytkowników poprzez ustawienia sieciowe, takie jak zapora, przekierowanie portów, konfiguracja PPPoE i rejestracja DDNS.

Praca pod kontrolą oprogramowania

Synology DiskStation Manager (DSM) DSM to internetowy system operacyjny zapewniający usługi chmury prywatnej. Został zaprojektowany w celu uproszczenia codziennego zarządzania zadaniami. Wielozadaniowy interfejs sieciowy umożliwia uruchamianie wielu aplikacji jednocześnie na jednej karcie przeglądarki i natychmiastowe przełączanie między nimi. Intuicyjna obsługa DSM pozwala na bezproblemową konfigurację pojemności pamięci masowej, zapewnia pełną kontrolę nad osobistą chmurą i umożliwia dostęp do urządzenia Synology NAS z dowolnego miejsca. Wbudowane Centrum pakietów pozwala pobierać i instalować pakiety zaspokajające takie potrzeby, jak udostępnianie plików w chmurze, udostępnianie zdjęć w albumie internetowym, konfiguracja środowiska VPN. Wszystkie czynności można wykonać błyskawicznie.

Najważniejsze cechy

  • 4-kieszeniowy, niewielki serwer NAS z obsługą dysku 2,5-calowego dla inteligentnego domu
  • Dwurdzeniowy procesor CPU ze sprzętowym mechanizmem szyfrowania
  • Odczyt z prędkością powyżej 220 MB/s, zapis z szybkością 94 MB/s za pomocą funkcji Dual Gigabit Link Aggregation z obsługą przełączania awaryjnego1
  • Łatwe zarządzanie muzyką, filmami i zdjęciami jako osobistą biblioteką multimediów
  • Dostęp z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji mobilnych dla systemów iOS i Android™
  • Praca pod kontrolą oprogramowania Synology DiskStation Manager (DSM)
Inni klienci kupili również
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium