Synology DiskStation DS420+

Kod produktu: 11314
Cena: 2 439,00 zł 2439.00
Dostępność: niedostępny
ilość
-
+
szt.
Oblicz raty i leasing
Złóż zamówienie przez telefon

Opis

 

 

 

Wydajny serwer NAS z funkcją przyspieszenia pamięci podręcznej SSD Synology DiskStation DS420+ to sieciowa pamięć masowa umożliwiająca płynne udostępnianie danych, strumieniowe przesyłanie wideo i indeksowanie zdjęć. Dwa wbudowane gniazda SSD M.2 i technologia pamięci podręcznej Synology SSD Cache zwiększają wydajność operacji we/wy systemu i aplikacji. 


Najważniejsze cechy:

 • Zwiększona wydajność aplikacji Średnio o 15% wyższa wydajność indeksowania zdjęć i innych operacji wymagających dużej mocy obliczeniowej, a także krótszy czas reakcji bazy danych
 • Osiągnij optymalną wydajność i pojemność dzięki wbudowanej pamięci podręcznej SSD Wbudowane gniazda SSD M.2 2280 NVMe umożliwiają przyspieszenie pamięci podręcznej bez zajmowania kieszeni na dyski
 • Bezproblemowe udostępnianie i synchronizacja danych Uzyskiwanie dostępu, udostępnianie i synchronizacja danych w różnych systemach operacyjnych i urządzeniach
 • Ochrona i przywracanie danych w mgnieniu oka Tworzenie kopii zapasowych danych krytycznych i ograniczenie docelowego czasu przywracania (RTO) aplikacji Snapshot Replication
 • Multimedialne centrum rozrywki Organizowanie i przesyłanie strumieniowe muzyki, filmów i kolekcji zdjęć między wszystkimi urządzeniami
 • Zawsze i wszędzie Bezpłatny dostęp do plików z dowolnego miejsca oraz możliwość tworzenia kopii zapasowych zdjęć z urządzeń przenośnych za pomocą aplikacji dla systemów iOS i Android™


Prostsze zarządzanie danymi

DS420+ to wydajny, 4-kieszeniowy stacjonarny serwer NAS zapewniający szybkie i płynne zarządzanie danymi, a także przepustowość odczytu sekwencyjnego na poziomie ponad 226 MB/s i zapisu sekwencyjnego na poziomie 225 MB/s1. To korzystne rozwiązanie dla aplikacji mocno obciążających procesor, ponieważ przyspiesza działanie aplikacji Synology Drive i Moments2 średnio o 15% oraz zwiększa wydajność reakcji PHP w sieci Web o około 95% w porównaniu z poprzednim modelem. Serwer DS420+ jest wyposażony w dwa wbudowane gniazda SSD M.2 obsługujące technologię pamięci podręcznej Synology SSD Cache, co pozwala skrócić czas losowego reakcji we/wy 20-krotnie w porównaniu z dyskami obrotowymi bez zajmowania przednich kieszeni.


Silne fundamenty pamięci masowej z Btrfs

Serwer DS420+ jest wyposażony w system plików Btrfs zoptymalizowany przez firmę Synology w celu zapewnienia wysokiej niezawodności i wydajności. System Btrfs obsługuje zaawansowane technologie pamięci masowej, które spełniają potrzeby nowoczesnych firm:

 • Zaawansowana technologia migawek umożliwia planowane i niemal natychmiastowe zabezpieczenie danych współdzielonych folderów i jednostek LUN.
 • Przywracanie danych na poziomie plików i folderów zapewnia większą elastyczność użytkownikom, którzy chcą przywrócić tylko określony plik lub folder.
 • Elastyczny system folderów współdzielonych i limitów użytkowników daje kompleksową kontrolę nad limitami wszystkich kont użytkowników i folderów współdzielonych.
 • Automatyczna naprawa plików: umożliwia systemom plików Btrfs automatyczne wykrywanie uszkodzonych plików przy użyciu lustrzanych kopii metadanych oraz odzyskiwanie uszkodzonych danych za pomocą konfiguracji macierzy RAID.
 • Kompresja liniowa kompresuje dane przed zapisaniem ich na dysku, optymalizując użycie pamięci masowej i zmniejszając liczbę poleceń zapisu na dyskach.


Zaawansowane narzędzia do tworzenia kopii zapasowych

Serwer DS420+ oferuje użytkownikom szereg rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych w chmurze i fizycznych środowiskach lokalnych. Tworzenie kopii zapasowych i przywracanie danych jest łatwe, a przy tym nie wymaga licencji na zgodnych modelach serwerów NAS.

 • Tworzenie kopii zapasowej danych w chmurze: Cloud Sync umożliwia użytkownikom proste tworzenie kopii zapasowych i synchronizowanie danych między lokalnym serwerem Synology NAS a innymi usługami w chmurze. 
 • Tworzenie kopii zapasowej komputerów i serwerów: Synology Drive Client tworzy kopie zapasowe komputerów stacjonarnych z systemami Windows®, Mac® i Linux® w celu zabezpieczania ważnych plików komputerowych. 
 • Tworzenie kopii zapasowej serwera Synology NAS: Funkcja Hyper Backup oferuje szeroką gamę miejsc docelowych do tworzenia kopii zapasowych na serwerze NAS, w tym lokalnie i w chmurze.


Twoja osobista biblioteka multimediów

Model DS420+ pomaga w prosty sposób zarządzać treściami multimedialnymi i udostępniać je na platformach z systemami Windows®, macOS® i Linux®.

 • Video Station ułatwia organizowanie osobistej cyfrowej biblioteki wideo przy użyciu różnych danych i kryteriów. Strumieniowe przesyłanie filmów do urządzeń Apple TV, Android TV, Samsung TV, Chromecast i aplikacji mobilnych jest niezwykle proste, przy obsłudze szerokiej gamy urządzeń cyfrowych. 
 • Audio Station umożliwia odtwarzanie muzyki za pośrednictwem urządzeń AirPlay ®, a także oferuje bezstratną obsługę formatów audio i radia internetowego. Korzystając z funkcji Alexa Audio Station możesz odtwarzać muzykę w aplikacji Voice Assistant.
 • Intuicyjny interfejs aplikacji Moments i Photo Station świetnie sprawdzi się w przypadku użytkowników domowych, jak i profesjonalnych fotografów. Automatycznie tworzone albumy umożliwiają zarządzanie obrazami w kilka sekund. Możesz także udostępniać zdjęcia lokalnym lub publicznym użytkownikom, dostosowując jednocześnie poziom zabezpieczeń za pomocą precyzyjnych ustawień uprawnień.


Multimedia zawsze i wszędzie

Aplikacje mobilne firmy Synology zapewniają dostęp do biblioteki multimediów z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Dostępne na platformach iOS i Android™ aplikacje DS photo, DS audio, DS video i DS file pozwalają uzyskać dostęp do serwera Synology NAS za pomocą odpowiednio: Photo Station, Audio Station, Video Station i File Station. Dzięki usłudze Synology QuickConnect możesz połączyć się z serwerem Synology NAS przy użyciu bezpiecznego i dostosowywanego adresu, aby uzyskać natychmiastowy dostęp do multimediów i plików roboczych w systemach Windows®, Mac®, Linux® i urządzeniach mobilnych.


Nowoczesna i cicha konstrukcja zapewniająca oszczędność energii

Serwer Synology DS420+ został zaprojektowany ze zwróceniem szczególnej uwagi na efektywne zużycie energii. W porównaniu z typowymi analogicznymi rozwiązaniami opartymi o komputery PC, stacja Synology DS420+ zużywa mniej energii — 28,30 W w trybie dostępu i 8,45 W po włączeniu hibernacji dysków twardych. Dalsze obniżenie poboru energii i kosztów działania jest możliwe dzięki funkcji harmonogramu zasilania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium