Synology DiskStation DS420j

Kod produktu: 11312
Cena: 1 499,00 zł 1499.00
Dostępność: dostępny
Termin: do 3 dni
ilość
-
+
szt.
Oblicz raty i leasing
Złóż zamówienie przez telefon

Opis


Niedrogie rozwiązanie do zarządzania danymi dla domu

DS420j to 4-kieszeniowy stacjonarny serwer NAS przeznaczony do tworzenia kopii zapasowych danych użytkowników domowych i udostępniania plików. Obsługuje różne protokoły sieciowe, wiele konfiguracji RAID i różne pakiety dodatkowe, umożliwiając bezproblemową synchronizację plików między platformami i udostępnianie ich w prywatnej chmurze. Serwer DS420j jest objęty 2-letnią ograniczoną gwarancją firmy Synology.


Niezawodny 4-kieszeniowy domowy serwer NAS do tworzenia kopii zapasowych danych

Wyposażony w 64-bitowy, 4-rdzeniowy procesor 1,4 GHz i 1 GB pamięci DDR4 serwer DS420j zapewnia szyfrowaną przepustowość sekwencyjną na poziomie ponad 112 MB/s podczas odczytu i zapisu. Obsługuje do 64 TB pojemności fizycznej dzięki 4 kieszeniom na dyski. Serwer DS420j jest wyposażony w system operacyjny Synology DiskStation Manager (DSM) i oferuje różne aplikacje optymalizujące tworzenie kopii zapasowych danych i udostępnianie plików na potrzeby domowe, a także jest niezawodny podczas przechowywania i centralizacji plików multimedialnych


Inteligentna biblioteka zdjęć

Zbierz wszystkie swoje zdjęcia i filmy w jednym prywatnym, zorganizowanym miejscu przy użyciu aplikacji Synology Moments i korzystaj z nowoczesnych funkcji przeglądania dzięki technikom rozpoznawania obrazu.

  • Bezpieczne przechowywanie niezapomnianych momentów na serwerze DS420j
  • Grupowanie zdjęć według tematów w oparciu o algorytm głębokiego uczenia
  • Proste wyszukiwanie zdjęć i udostępnianie ich znajomym i rodzinie
  • Zoptymalizowane przeglądanie w niesamowitej rozdzielczości
  • Tworzenie kopii zapasowych zdjęć i zwalnianie miejsca w pamięci masowej na urządzeniach mobilnych


Efektywne rozwiązania w zakresie synchronizacji i kopii zapasowych

Serwer DS420j może służyć jako centralne miejsce docelowe kopii zapasowych, pełniąc rolę prywatnej chmury. Oprogramowanie Synology Cloud Sync zapewnia synchronizację osobistych plików przechowywanych na serwerze DS420j z kontami w usługach Dropbox, Google Drive, Microsoft OneDrive, Baidu czy Box. Pakiet Synology Drive umożliwia synchronizację plików między systemami Windows, macOS i Linux oraz urządzeniami mobilnymi, bez konieczności zapewniania ciągłej aktualności. Oprogramowanie Synology Hyper Backup udostępnia wiele wersji kopii zapasowych z tworzeniem przyrostowych kopii zapasowych na poziomie bloku oraz deduplikacją między wersjami. Optymalizuje wykorzystanie pamięci masowej i umożliwia tworzenie kopii zapasowych w wielu miejscach docelowych, w tym lokalne foldery współdzielone, zewnętrzne dyski twarde, foldery udostępniane w sieci, serwery rsync i chmury publiczne.

Bezpieczeństwo przez całą dobę

Wyposażony w przyjazne w obsłudze narzędzia do zarządzania wideo i intuicyjny interfejs przypominający interfejs komputerów stacjonarnych pakiet Synology Surveillance Station to niezawodne, zapewniające ochronę prywatności rozwiązanie, które może obsługiwać wiele kamer IP podłączonych do urządzenia DS420j. Surveillance Station oferuje zoptymalizowany podgląd na żywo oraz ulepszone monitorowanie w czasie rzeczywistym. Zaawansowane funkcje analityczne, takie jak detekcja ruchu i powiadomienia, dostarczają aktualnych informacji na temat wszelkich podejrzanych zdarzeń, wykorzystując wyzwalacz przesyłany za pośrednictwem wiadomości SMS, poczty elektronicznej i aplikacji DS cam na urządzenia mobilne.


Energooszczędność dzięki ekologicznej konstrukcji

Podczas projektowania urządzenia DS420j położono nacisk na zmniejszenie zużycia energii. W porównaniu z typowymi analogicznymi rozwiązaniami opartymi o komputery PC serwer DS420j ma stosunkowo niewielkie zapotrzebowanie na prąd — 21,71 W w trybie dostępu i 7,88 W po włączeniu hibernacji dysków twardych. Dalsze obniżenie poboru energii i kosztów działania jest możliwe dzięki funkcji harmonogramu zasilania.


Dostępne w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie

Firma Synology oferuje aplikacje mobilne, zapewniające dostęp do biblioteki multimediów z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Dostępne na platformach iOS i Android™ aplikacje DS photo, DS audio, DS video i DS file pozwalają uzyskać dostęp do serwera Synology NAS oraz nadać mobilność rozwiązaniom Photo Station, Audio Station, Video Station i File Station. Funkcja QuickConnect umożliwia nawiązywanie połączeń z urządzeniem Synology NAS przy użyciu prostego, wybranego adresu, dzięki czemu możesz natychmiast uzyskać dostęp do multimediów i plików roboczych na dowolnym komputerach z systemem Windows/Mac/Linux czy też urządzeniach mobilnych.


Najważniejsze cechy

• 4-kieszeniowy domowy serwer NAS z obsługą ponad 60 TB pojemności fizycznej, odpowiedni do tworzenia kopii zapasowych i udostępniania plików
• 64-bitowy, 4-rdzeniowy procesor 1,4 GHz i 1 GB pamięci DDR4
• Przepustowość sekwencyjna odczytu i zapisu na poziomie ponad 112 MB/s1
• Proste we wdrożeniu rozwiązanie do monitoringu obsługujące do 16 kamer IP
• Energooszczędna konstrukcja o poborze mocy na poziomie zaledwie 7,88 W w trybie hibernacji
• Objęty 2-letnią ograniczoną gwarancją firmy Synology

Inni klienci kupili również
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium