Synology DiskStation DS620slim

Kod produktu: DS620slim
Cena: 2 399,00 zł 2399.00
Dostępność: dostępny
Termin: do 3 dni
ilość
-
+
szt.
Oblicz raty i leasing
Złóż zamówienie przez telefon

Opis

 

Niewielki serwer prywatny łączący wydajność i styl

Poznaj wyjątkowy, kompaktowy model DS620slim, który pozwoli Ci zwiększyć wydajność w pracy, a dzięki niewielkim rozmiarom harmonijnie wpasuje się w każde miejsce pracy. Dzięki różnorodnym funkcjom oprogramowania DiskStation Manager (DSM) serwer DS620slim jest idealnym serwerem plików zapewniającym bezproblemową synchronizację plików i niezawodne rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych, a także bezpieczeństwo najważniejszych usług. Serwer DS620slim jest również wyposażony w funkcję transkodowania wideo 4K, która doskonale nadaje się do strumieniowego przesyłania treści multimedialnych w bardzo wysokiej rozdzielczości. Serwer DS620slim jest objęty 2-letnią ograniczoną gwarancją firmy Synology. 

Niezwykle kompaktowe, a przy tym elastyczne konfiguracje macierzy RAID

Synology DS620slim to niewielki, 6-kieszeniowy serwer NAS z obsługą 2,5-calowych dysków, a przy tym umożliwiający elastyczne tworzenie różnych typów macierzy RAID z dyskami twardymi lub SSD w celu zapewnienia lepszej ochrony danych. Co więcej, wydajność pamięci masowej można dodatkowo zwiększyć dzięki wykorzystaniu pamięci podręcznej SSD przy jednoczesnym zachowaniu wystarczającej liczby kieszeni na dyski do przechowywania danych.

Serwer DS620slim jest wyposażony w dwurdzeniowy procesor i 2 GB pamięci z możliwością rozbudowy do 6 GB. Dzięki szyfrowaniu AES-NI model ten zapewnia wydajność sekwencyjnego odczytu na poziomie ponad 220 MB/s oraz zapisu na poziomie 190 MB/s1 przy szyfrowanej transmisji danych w środowisku agregacji łączy (Link Aggregation) dwóch portów 1GbE. Model DS620slim jest wyposażony w dwa porty USB 3.0, które umożliwiają szybkie przesyłanie danych i tworzenie kopii zapasowych na zewnętrznych urządzeniach pamięci masowej.

Udostępnianie i synchronizowanie danych między platformami

Serwer Synology DS620slim zapewnia obsługę wielu protokołów sieciowych, gwarantując bezproblemowe udostępnianie plików między platformami Windows, Mac® oraz Linux®. Integracja z usługą AD i LDAP w systemie Windows umożliwia szybkie i proste wdrożenie serwera DS620slim w dowolnym istniejącym otoczeniu sieciowym bez konieczności tworzenia takich samych kont użytkowników. Aplikacja Synology Drive umożliwia synchronizację plików między platformami komputerowymi Windows, macOS i Linux, a także dostęp do plików w podróży za pomocą urządzeń mobilnych, co pozwala na aktualizowanie informacji i bezproblemowe udostępnianie plików. Oprogramowanie Cloud Sync zapewnia synchronizację osobistych plików przechowywanych na serwerze DiskStation z kontami w usługach Dropbox, Dysk Google™, Microsoft OneDrive, Baidu czy Box.

Doskonałe rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych

Serwer DS620slim zawiera różne aplikacje do tworzenia kopii zapasowych, które służą do zabezpieczenia ważnych danych na dowolnym urządzeniu przy użyciu intuicyjnego interfejsu użytkownika oraz wydajnych technologii pamięci masowej.

  • Kopia zapasowa stacji roboczej/serwera/maszyny wirtualnej: Active Backup for Business centralizuje zadania tworzenia kopii zapasowej dla wirtualnych maszyn, komputerów z systemem Windows, serwerów i serwerów plików rsync/SMB. Szybkie i niezawodne opcje odzyskiwania zapewniają dostępność usług, maszyn wirtualnych i plików w razie potrzeby.
  • Kopia zapasowa SaaS: Active Backup for Office 365/G Suite to lokalne rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych dla publicznych chmur z scentralizowanym pulpitem, optymalizujące wydajność pamięci masowej dzięki obsłudze pojedynczych wystąpień oraz technologii deduplikacji na poziomie bloków.
  • Kopia zapasowa NAS: Hyper Backup tworzy pełną kopię zapasową danych w lokalnym folderze współdzielonym, na urządzeniu zewnętrznym, innym serwerze Synology NAS, serwerze rsync lub w publicznej usłudze chmurowej, aby zagwarantować bezpieczeństwo danych.
  • Kopia zapasowa komputera: Synology Drive Client tworzy kopie zapasowe komputerów stacjonarnych z systemami Windows, Mac i Linux w celu zabezpieczania ważnych plików komputerowych. DS620slim jest także kompatybilny z Time Machine, pozwalając na łatwe tworzenie kopii zapasowych komputera Mac na serwer Synology NAS.
  • Wysoce zintegrowane rozwiązanie tworzenia kopii zapasowych: Synology C2 Backup3 to usługa kopii zapasowej świadczona przez firmę Synology. Korzystając z funkcji Hyper Backup do tworzenia kopii zapasowych danych w chmurze Synology Cloud2 (Synology C2), można zapewnić bezpieczeństwo i dostępność danych w przypadku awarii.

 

Btrfs: Wydajność pamięci masowej następnej generacji

W urządzeniu DS620slim+ wprowadzono system plików Btrfs, czyli najbardziej zaawansowaną technologię pamięci masowej, która spełnia wymagania nowoczesnych przedsiębiorstw:

  • Zaawansowana technologia migawek umożliwia planowane i niemal natychmiastowe zabezpieczenie danych folderów współdzielonych i jednostek iSCSI LUN.
  • Przywracanie danych na poziomie pliku i folderu zapewnia ogromną wygodę i pozwala zaoszczędzić czas użytkowników, którzy chcą przywrócić określony plik lub folder.
  • Elastyczny system folderów współdzielonych i limitów użytkowników daje kompleksową kontrolę nad limitami wszystkich kont użytkowników i folderów współdzielonych.
  • Automatyczna naprawa plików: umożliwia systemowi plików Btrfs automatyczne wykrywanie uszkodzonych plików i odzyskiwanie danych przy użyciu obsługiwanych wolumenów RAID obejmujących macierze RAID 1, 5, 6 i 10.


Biblioteka multimedialna 4K Ultra HD

Urządzenie DS620slim gwarantuje transkodowanie wideo 4K H.264/H.265 do 2 kanałów jednocześnie, co pozwala na obsługę najnowszych formatów i zawartości multimedialnej. Za pomocą Video Station możesz organizować osobistą cyfrową bibliotekę wideo na podstawie informacji multimedialnych oraz oglądać filmy w jakości 4K Ultra HD. Audio Station obsługuje radio internetowe i bezstratne formaty dźwiękowe, umożliwiając odtwarzanie muzyki na urządzeniach zgodnych z DLNA i AirPlay®. Intuicyjny interfejs rozwiązania Photo Station umożliwia profesjonalnym fotografom bezproblemowe organizowanie zdjęć w niestandardowych kategoriach lub inteligentnych albumach, a następnie udostępnianie ich w serwisach społecznościowych za pomocą kilku kliknięć myszą. Synology Moments to zupełnie nowe rozwiązanie fotograficzne przeznaczone do użytku osobistego i domowego, które obiecuje użytkownikom nowoczesne wrażenia podczas przeglądania stron internetowych, zapewniając mobilne tworzenie kopii zapasowych zdjęć, udostępnianie zdjęć, rozpoznawanie obrazów, funkcje wykrywania podobnych zdjęć, funkcje automatycznej edycji, takie jak korekcja kolorów i regulacja kąta pochylenia, a także wybór najlepszych zdjęć przez sztuczną inteligencję.

Dostępne w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie

Firma Synology oferuje aplikacje mobilne, zapewniające dostęp do biblioteki multimediów z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Dostępne na platformach iOS i Android™ aplikacje DS photo, DS audio, DS video i DS file pozwalają uzyskać dostęp do serwera Synology NAS oraz nadać mobilność rozwiązaniom Photo Station, Audio Station, Video Station i File Station. Funkcja QuickConnect umożliwia nawiązywanie połączeń z urządzeniem Synology NAS przy użyciu prostego, wybranego adresu, dzięki czemu możesz natychmiast uzyskać dostęp do multimediów i plików roboczych na dowolnym komputerze z systemem Windows/Mac/Linux czy też urządzeniu mobilnym.

Inni klienci kupili również
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium