Syrp Magic Carpet Pro 90 cm

Kod produktu: 8441_20180326102630
Cena: 5 249,00 zł 5249.00
Dostępność: na zamówienie
ilość
-
+
szt.
Oblicz raty i leasing
Złóż zamówienie przez telefon

Opis

Magic Carpet Pro to slider stworzony dla filmowców oczekujących maksymalnej płynności i stabilności w swoich nagraniach. Charakteryzuje się dużym udźwigiem aż do 32 kg, wózkiem z wbudowanym kołem zamachowym i autorskim systemem szybkiego mocowania. Slider można także w dowolny sposób przedłużać, dzięki możliwości szybkiego i prostego łączenia szyn.

 

Slider Magic Carpet Pro został wykonany ze wzmocnionego aluminium, dzięki czemu jest stabilny i niezawodny przy pracy ze sprzętem o wadze do 32 kg.

 

 

Koło zamachowe wbudowane w wózek zapewnia płynność przy pracy z cięższym sprzętem. Gdy zamontujemy lżejszą kamerę, można je łatwo dezaktywować za pomocą jednego przycisku.

 

 

Slider można w dowolny sposób przedłużać dzięki specjalnym końcówkom wmontowanym w szyny

 

 

Łączenie szyn jest proste, nie wymaga żadnych dodatkowych narzędzi, a slider zachowuje te same właściwości jakie miał przed połączeniem.

 

 

Specjalnie zaprojektowany wózek posiada wymienny gwint, poziomicę oraz hamulec w celu zapewnienia bezpiecznego transportu i przenoszenia.

 

 

System szybkiego mocowania został zaprojektowany tak aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i mobilność Twojego sprzętu. Po prostu zamocuj płytkę QR do Twojej głowicy i wepnij ją w wózek, żeby zacząć zdjęcia, lub wypnij ją kiedy musisz przenieść urządzenie.

 

 

Do slidera Magic Carpet dedykowane są w pełni regulowane nóżki umożliwiające szybką konfigurację, które również łatwo składają się do transportu.

 

 

Wbudowany system użycia przeciwwagi umożliwia filmowanie z ruchem w pionie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium