Zestaw filtrów NiSi ND BASE kit 100mm – bazowy

Kod produktu: 9084
Cena: 1 179,00 zł 1179.00
Dostępność: dostępny
Termin: do 7 dni
ilość
-
+
szt.
Oblicz raty i leasing
Złóż zamówienie przez telefon

Opis

Zestaw NiSi Base Kit 100 mm to zestaw zawierający dwa filtry IR neutralnej gęstości 100x100 mm, ND8 (3 stop) i ND64 (6 stop).

Filtry neutralnej gęstości (ND) równomiernie zmniejszają ilość światła wpadającego do obiektywu.

Filtr ND umożliwia większe rozmycie ruchu i szczegółowe odwzorowanie obrazu, pozwalając nap race przy dużej przesłonie i długim czasie otwarcia migawki. Filtry ND są również przydatne w celu uzyskania dobrej ekspozycji gdy kontrast pomiędzy światłami i cieniami jest zbyt wysoki.

ND8 3 Stop jest zwykle używany do fotografowania wodospadów i ogólnie przepływu wody przy czasach otwarcia migawki od 0,5 sekundy do 2 sekund.

Filtr ND64 6 Stop jest zwykle używany podczas zachodu słońca aby utworzyć ekspozycje o długości 1-2 minut i efektu gładkiej wody lub chmur. Filtr doskonale nadaje się do fotografowania dynamicznej wody chcąc zachować jej teksturę tuż przed zachodem słońca.

Zestaw NiSi 100 mm ND Base Kit zawiera miękki pokrowiec NiSi, który pomieści do 4 szt. filtrów 100 x 100 mm (lub 4 szt. filtrów kołowych do 95 mm), ściereczki do czyszczenia i cztery zamienne uszczelki piankowe.

O filtrach NiSi ND:
Filtry NiSi IRND nie wpływają na kolorystykę obrazu, oferują prawdziwy odwzorowanie żywych kolorów i są wykonane z wysokiej jakości szkła optycznego (nie z żywicy) z powłoką nano, co zapobiega utracie pojedynczych szczegółów. Dzięki zastosowaniu filtra o neutralnej gęstości aparat jest wrażliwy na światło podczerwone, które rzuca niechciany czerwony kolor na zdjęcia podczas fotografowania z małą przysłoną. Filtry NiSi IRND mają powłokę chroniącą przed promieniowaniem podczerwonym, która eliminuje światło podczerwone padające przez obiektyw, przywracając naturalny, rzeczywisty kolor.

Zestaw zawiera:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium