Promocja Fujifilm X-T4 i X-T3

Kupując aparat Fujifilm X-T4 (korpus) albo Fujifilm X-T4 w zestawie z obiektywami XF18-55mm lub XF16-80mm otrzymasz rabat 860 PLN. Promocja trwa od 5 listopada br. do 31 stycznia 2022.

Fujifilm X-T4 jest pierwszym modelem z serii X-T z wbudowaną stabilizacją obrazu (IBIS). Zapewnia 5-osiową stabilizację obrazu o skuteczności 6,5 EV podczas pracy z obiektywem XF / XC (IBIS współpracuje z 18 spośród 29 obiektywów tej serii). To efekt zastosowania nowych materiałów do produkcji dolnej części, udoskonalonego układu pochłaniania wstrząsów migawki oraz nowo opracowanym czujnikom żyroskopowym, których dokładność wykrywania jest o ok. 8x większa niż w jednostce IBIS aparatu X-H1. Układ stabilizacji pomaga w fotografii nocnej lub akcji, np. w sporcie. Pomaga również w nagrywaniu wideo w sytuacjach powodujących drgania aparatu. Nowa jednostka IBIS wykorzystuje siłę magnetyczną zamiast sprężyn, co zwiększa jej funkcjonalność. Jest przy tym o ok. 30% mniejsza i 20% lżejsza niż jej odpowiednik w aparacie X-H1.

X-T4 wyposażony jest w ultraszybką migawkę szczelinową, która pozwala na fotografowanie z prędkością do 15 kl./s w trybie zdjęć seryjnych (najszybciej na świecie). Migawka ma dwukrotnie większą trwałość (liczba wyzwoleń wynosi 300 000) i jest o 30% bardziej cicha w porównaniu do X-T3.

Akumulator NP-W235 cechuje duża pojemność, ok. 1,5 x większa niż w akumulatorze NP-W126S. Jeden cykl ładowania wystarcza na ok. 500 wyzwoleń migawki w trybie Normalnym, ok. 600 wyzwoleń w trybie Ekonomicznym i do ok. 1700 wyzwoleń przy wykorzystaniu dodatkowego uchwytu zasilającego VG-XT4, który pozwala na użycie 2 dodatkowych akumulatorów.

X-T4 wykorzystuje podświetlaną od tyłu matrycę o rozdzielczości 26,1 miliona punktów „X-Trans™ CMOS 4” i szybki procesor przetwarzania obrazu „X-Processor 4.” Dzięki połączeniu technologii reprodukcji kolorów FUJIFILM, rozwijanej w trakcie 85 lat prac badawczo-rozwojowych w zakresie tworzenia filmów fotograficznych, X-T4 oferuje szeroką gamę opcji. Pozwala to na zapisanie fotografowanej sceny dokładnie tak, jak ją zapamiętaliśmy.

Regulamin promocji


Kupując aparat Fujifilm X-T3 (korpus) albo Fujifilm X-T3 w zestawie z obiektywami XF18-55mm lub XF16-80mm, otrzymasz rabat w wysokości 430 PLN.
Promocja trwa od 5 listopada br. do 31 marca 2022

Fujifilm X-T3 to jeden z najbardziej zaawansowanych aparatów z serii X. Najważniejsze parametry aparatu: matryca APS-C X-Trans CMOS 4, profesjonalne funkcje wideo, wydajny system AF z pokryciem niemal 100% kadru, uszczelniona obudowa, rozdzielczość 26.1 mln. pikseli, zdjęcia seryjne: do 11 kl/sek, gniazdo karty pamięci: 2 karty SD, Wi-Fi, Bluetooth. Aparat wyposażony jest w legendarne tryby symulacji filmu powstałe dzięki wykorzystaniu wieloletniej tradycji i wiedzy w zakresie produkcji filmów światłoczułych. Symulacje dostępne są w trybie filmu oraz w trybie fotografowania.

Regulamin promocji

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium