Lampy błyskowe

Lampy błyskowe 

W tej kategorii chcemy zaproponować Państwu najwyższej klasy fotograficzne lampy błyskowe, wyzwalacze oraz liczne akcesoria. Wszystkie te produkty sprawdzają się doskonale w sytuacjach, kiedy mamy zbyt mało światła, aby wykonać zadowalającą fotografię. Lampy błyskowe sprawdzają się również do “zamrożenia” ruchu w fotografii sportowej, wypełnienia cieni w portrecie oraz uzyskania wielu innych kreatywnych efektów, które nie byłyby możliwe bez odpowiedniego sprzętu. Najczęściej lampy, które już są wbudowane w aparatach, mają niską moc i ograniczoną możliwość modyfikowania oraz kierowania światła. Jeśli chcemy w pełni wykorzystać potencjał światła błyskowego koniecznie musimy wyposażyć się w zewnętrzną lampę błyskową. 

Wybór lampy błyskowej

Podczas wyboru najbardziej odpowiedniego modelu należy zwrócić uwagę przede wszystkim na mocowanie w jakie wyposażona jest lampa błyskowa oraz nasz aparat. W naszej ofercie znajdują się oryginalne lampy, takich producentów jak Fujifilm czy Olympus. Zapewniamy także sprzęt produkowany z różnymi mocowaniami od firm Nissin, Meike, Metz, Yongnuo czy Newell. Wysokiej jakości lampy błyskowe to konieczność jeżeli planujemy wdrożyć się do profesjonalnego świata fotografii. Oferujemy szeroki wybór, aby każdy mógł dopasować odpowiednią lampę do potrzeb. Fotografia z pewnością nie należy do najtańszego hobby. Nie zmienia to faktu, że wybór lampy błyskowej jest konieczny w celu udoskonalenia naszej pracy. Tworzenie doskonałych zdjęć wymaga specjalnego wyposażenia. Sprawdź nasze lampy błyskowe i wybieraj spośród wybranych przez nas pozycji. 

System TTL a fotograficzna lampa błyskowa

Warto zwrócić również uwagę na to, czy lampa jest wyposażona w system TTL, który jest zgodny z naszym aparatem. TTL - czyli system pomiaru światła sprawia, że lampa sama może dobierać odpowiednią moc błysku w zależności od danej sceny. Doskonale sprawdzi się w dynamicznych sytuacjach zdjęciowych, kiedy nie mamy czasu na manualne ustawianie wszystkich parametrów błysku. Fotograficzna lampa błyskowa wyposażona w system TTL to przede wszystkim spore ułatwienie oraz wygoda dla fotografa.


Zobacz także: lampa błyskowa, wyzwalacz do lampy błyskowej, akcesoria do lamp błyskowych.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium