Aparat na wakacje

Jaki aparat na wakacje?

Rozpoczęcie letniego sezonu to idealny czas na zaplanowanie wakacyjnego urlopu. W tym czasie warto jest mieć ze sobą dobry aparat fotograficzny, który uchwyci wszystkie piękne momenty w najróżniejszych sceneriach. Jaki aparat na wakacje? Wybór nie będzie prosty. Warto jest zwrócić uwagę na różne parametry, które szczególnie w przypadku takiego wyjazdu mogą mieć dla nas znaczenie. Wakacje to z pewnością czas wypoczynku, relaksu, ale także przeżycia chwil i sytuacji, których dotychczas nie mieliśmy okazji poczuć. Aparat na wakacje to kolejna odsłona oferty sklepu internetowego Notopstryk. Sprawdź co powinien mieć.

Aparat fotograficzny na wakacje - niezbędne parametry

  • kompaktowość - aparat na wakacje powinien być przede wszystkim niewielki. Dzięki temu będziemy w stanie nosić aparat przy sobie. Dlatego tak istotny jest jego rozmiar czy waga. Mniejszy aparat będzie szczególnie wygodny na czas wycieczek w górach oraz innych nierównych terenach. Aparat na wakacje powinien zmieścić się w niedużej torbie. 
  • automatyczny tryb - kolejną cechą jest tryb automatyczny. Aparaty kompaktowe jako jedne z nielicznych modeli aparatów posiadają wiele automatycznych funkcji co podczas wakacyjnego wyjazdu może okazać się bardzo przydatne. Za pomocą jednego kliknięcia będziesz w stanie fotografować nocne kadry, tworzyć ciekawe panoramy czy zwyczajne portrety na tle morza.
  • szybkość - prędkość robienia zdjęć może okazać się niezbędna na czas wyjazdu. To właśnie za pomocą odpowiednio szybkiego aparatu będziemy w stanie uchwycić wszystkie najpiękniejsze momenty czy kadry. 

Wybierając nowy aparat fotograficzny na wakacje warto jest brać pod uwagę wyżej wymienione parametry. Jest to jednak subiektywna ocena, która ma znaczenie głównie dla nas. Nie zmienia to faktu, że są to cechy, które z pewnością wydadzą się dla Ciebie równie istotne. Aparat na wakacje to nie tylko kompakt, lustrzanka czy bezlusterkowiec. Na wakacyjnym wyjeździe równie dobrze przydatnym gadżetem może okazać się polaroid. Tego typu aparat jest szczególnie potrzebny jeżeli chcemy zapełnić nasz album wydrukami z polaroida czy podarować komuś w formie pamiątki. Tradycyjne magnesy nie zrobią takiego wrażenia - gwarantujemy. 

 

Aparat Canon EOS R10 Body 6 709,00 zł
Aparat Olympus OM-D E-M10 Mark IV 3 999,00 zł
Aparat Canon Zoemini S2 799,00 zł
Aparat Polaroid Now+ 749,00 zł

 

Torba fotograficzna na wakacje?

Kupiłeś już nowy aparat na wyjazd a nie masz nadal odpowiedniego miejsca do przechowywania sprzętu? Zwyczajny plecak może okazać się niewystarczający, a nasz sprzęt może ulec w nim uszkodzeniom, które naprawdę mogą sporo nas kosztować. Dlatego to torba fotograficzna na wakacje może okazać się dobrym dodatkiem, który z pewnością zapewni bezpieczeństwo całemu sprzętowi, który ze sobą planujemy zabrać. Pamiętajmy przede wszystkim o istotnym aspekcie jakim jest wygoda. Mniejszy plecak czy torba będzie na pewno lepszym rozwiązaniem na dłuższy wyjazd. Dodatkowo możemy zakupić pokrowiec czy etui na dedykowane części do profesjonalnego sprzętu fotograficznego. Rozpoczęcie letniego sezonu to idealny czas na zaplanowanie wakacyjnego urlopu. W tym czasie warto jest mieć ze sobą dobry aparat fotograficzny, który uchwyci wszystkie piękne momenty w najróżniejszych sceneriach. Jaki aparat na wakacje? Wybór nie będzie prosty. 

Plecak Wandrd Prvke 11 879,00 zł
Torba Peak Desing Everyday Sling 6L 589,00 zł
Plecak Benro B300N 345,00 zł

Aparat na wakacje to z pewnością opcja, w którą warto zainwestować. Odpowiedni sprzęt fotograficzny na wyjazd w góry, nad morze czy do urokliwego miasta z pewnością się przyda. W ofercie sklepu Notopstryk znajdziesz różne opcje aparatów czy akcesoriów, które znacznie ułatwią Ci tworzenie pięknych ujęć na czas wakacji. Pamiętaj, aby ten czas wykorzystać nie tylko na tworzeniu zdjęć, ale także oddaniu się chwili. 


Przejdź do: cyfrowe aparaty fotograficzne, aparaty natychmiastowe, plecak na sprzęt fotograficzny

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium