Akcesoria do mikrofonów

  • 1
  • |
  • 2

Akcesoria do mikrofonów

Nagrywanie dźwięku audio przy zastosowaniu profesjonalnych urządzeń do rejestrowania dźwięku jak mikrofony czy dyktafony wymaga dodatkowych czynności. Jedną z nich jest zapewnienie adapterów służących do konwersji sygnałów audio. W ofercie znajdziesz także osłony przeciwwietrzne do mikrofonów typu deadcat. Redukują one zbędne dźwięki, które mogą przeszkodzić w trakcie trwania rejstracji. Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu. Akcesoria do mikrofonów dostępne już w sprzedaży!

Osłony mikrofonów - perfekcyjne nagrania bez zakłóceń

Osłony przeciwwietrzne, osłony piankowe to bardzo przydatne akcesoria do mikrofonów. Każdy kto zajmuje się nagrywaniem dźwięku szczególnie w przestrzeni otwartej doceni zalety tego typu akcesorium. Jeśli zależy nam na czystym, klarownych dźwięku bez zakłóceń, osłony mikrofonowe sprawdzają się świetnie. Chronią mikrofon przed niepożądanymi szumami w postaci charakterystycznego "wiatru", który może powodować trzaski lub szumy słyszalne na nagraniach. Osłony mikrofonowe znajdują dość szerokie zastosowanie, okazują się niezastąpione podczas nagrywania wywiadów, reportaży terenowych, koncertów na świeżym powietrzu - czyli wszędzie tam gdzie jakość dźwięku ma priorytetowe znaczenie. W naszej ofercie sklepu Notopstryk znajdziesz bogatą gamę akcesoriów do mikrofonów: osłony do mikrofonów krawatowych, osłony mikrofonowe przeciwwietrzne dla mikrofonów VideoMic GO.

Akcesoria do mikrofonów w ofercie Notopstryk

W naszej ofercie produktowej prezentujemy szeroką gamę akcesoriów do mikrofonów. Niezależnie od tego czy potrzebujesz sprzętu do nagrań studyjnych, czy też chcesz zadbać o funkcjonalność sprzętu, jego odpowiednie skonfigurowanie. Udostępniamy duży wybór akcesoriów w tym adaptery audio, kable podłączeniowe, osłony przeciwwietrzne, przejściówki, uchwyty montażowe do mikrofonów. Sprzęt i akcesoria dzięki którym praca związana z rejestrowaniem dźwięków, filmowanie, nagrywanie może być łatwiejsza i satysfakcjonująca. Akcesoria do mikrofonów to przede wszystkim produkty znanych marek. Możesz więc spodziewać się, że zakupiony sprzęt spełni twoje oczekiwania.


Wróć do: mikrofony do aparatu

Zobacz także: mikrofony krawatowe, dyktafony Zoom

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium