Mikrofony krawatowe

  • 1
  • |
  • 2

Bezprzewodowy mikrofon krawatowy

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo między innymi bezprzewodowy zestaw do transmisji dźwięku. Mikrofon krawatowy jest dostępny w różnych konfiguracjach co wyznacza jego kompatybilność z innymi urządzeniami. Zasięg sprzętu wynosi nawet 50 metrów na wolnej przestrzeni. Mikrofony krawatowe są zasilane akumulatorami litowymi co znacznie wydłuża ich czas pracy. Urządzenia dostępne są w zestawach w wersjach z odbiornikami na wejścia: mini Jack  3,5mm, Lightning i USB C wraz z nadajnikami.

Mikrofony krawatowe

Przeznaczeniem tego typu urządzeń jest współpraca z kamerami sportowymi i aparatami cyfrowymi. Mikrofon krawatowy nagrywa dźwięk ze wszystkich kierunków. Obudowa posiada dodatkowe zabezpieczenie w postaci osłony przeciwwietrznej, która ma za zadanie zapobiegać powstawaniu jakichkolwiek zakłóceń. Mikrofony krawatowe to przewodowe urządzenia o długości kabla sięgającego do 4,5m. 

Profesjonalne mikrofony krawatowe o szerokim zastosowaniu

W naszej ofercie produktowej znajdziesz akcesoria do filmowania. Dobrym przykładem są tutaj mikrofony krawatowe, które szczególnie okazują się przydatne do rejestrowania dźwięku podczas filmowania. Mikrofon krawatowy to urządzenie nie tylko pełne zalet ale zastosowań. Nagrywanie podcastów, wywiadów oraz vlogowanie jest możliwe przy ich użyciu. Mikrofony krawatowe znajdują również zastosowanie w programach telewizyjnych. Posiadamy w sprzedaży wiele modeli mikrofonów w tym miedzy innymi przenośne i wielofunkcyjne systemy cyfrowej transmisji dźwięku. Jak podłączyć mikrofon krawatowy? To jedno z najczęściej pojawiających się pytań. Otóż można go podpięć bezpośrednio do komputera, smartfona lub innego urządzenia poprzez mini-jack lub za pomocą USB.


Wróć do: mikrofony do aparatu

Zobacz także: mikrofony do aparatówrejestratory dźwiękuakcesoria do mikrofonów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium