Lornetki

  • 1
  • |
  • 2
  • 1
  • |
  • 2
  • 1
  • |
  • 2

Profesjonalne lornetki

Lornetka jest świetnym urządzeniem do wizualnego przybliżania odległych obiektów poprzez ich powiększanie. Dzięki temu obserwator może podziwiać obiekty z daleka i dostrzec w nich dużo więcej szczegółów. To w jaki sposób oglądanie obiektów z dużej odległości będzie komfortowe w dużej mierze zależy od samego urządzenia. Zakres możliwości jakie posiadają lornetki jest naprawdę szeroki. Dlatego też jeśli chodzi o wybór lornetki należy wziąć pod uwagę specyfikację produktową. W naszej ofercie udostępniamy lornetki Olympus - profesjonalne lornetki znanej marki. Lornetki Olympus idealnie sprawdzą się podczas obserwacji natury, dzikiej przyrody, ptaków oraz wydarzeń sportowych. Są to urządzenia kompaktowych rozmiarów dzięki czemu w sposób wygodny można je przenosić w podręcznej torbie lub kieszeni. Lornetki Olympus wyróżniają się wysokiej jakości optyką co więcej oferują maksymalną jasność, kontrast i odwzorowanie kolorystyki zapewniając tym samym przejrzysty i wyrazisty obraz.

Lornetki z dużym powiększeniem

Przy zakupie lornetki ważne jest aby zwracać uwagę na to jakie posiada parametry zbliżeniowe. Oferujemy szeroki wybór, aby każdy mógł dopasować odpowiednią lornetkę do potrzeb. W naszej ofercie dostępne lornetki Olympus w wielu wariantach do wyboru: lornetki z powiększeniem 8x40,10x42,12x50. Powiększenie jest miarą tego, jak powiększony jest dany obiekt, gdy patrzymy na niego przez lornetkę. Dla przykładu jeśli obserwujemy obiekt przy użyciu lornetki 8x40 - to liczba 8, oznacza ośmiokrotne powiększenie. Natomiast druga liczba w tym przypadku 40 oznacza wielkość soczewki obiektywu, która zawsze jest wyrażona w milimetrach. Znajdujące się w tej kategorii produktowej lornetki to urządzenia o stałym przybliżeniu oraz o zmiennym przybliżeniu.

Lornetka Olympus - nowy wymiar obserwacji

Wkrocz w nowy wymiar, odkryj fascynujący świat natury i obserwacji z lornetką Olympus, stworzoną dla entuzjastów obserwacji przyrody, globtroterów. Lornetka Olympus została zaprojektowana z myślą o precyzyjnych i wyjątkowych obserwacjach, umożliwiając Ci przeniesienie się do otaczającego Cię świata na zupełnie inny wymiar. Dzięki zaawansowanej optyce i wieloletniemu doświadczeniu firmy Olympus w dziedzinie obrazowania, dostarcza swoim klientom produkty wysokiej jakości, wykonane w trosce o każdy najmniejszy detal. Zaprezentowana w naszej kategorii produktowej lornetka Olympus to sprzęt, który dostarcza jasny, wyrazisty i bogaty w szczegóły obraz. Podziwianie piękna natury z daleka możliwe jest bez utraty jakichkolwiek detal, jest niezastąpiona w każdej sytuacji, gdzie precyzyjne przybliżenie jest kluczowe. Lornetka Olympus z powodzeniem przyda się podczas obserwacji przyrody, sportowych wydarzeń, podróży czy koncertów.


Zobacz także: cyfrowe aparaty fotograficzne, obiektywy fotograficzne, lampy błyskowe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium