Blog

Konkurs - HORNET PHOTO AWARDS 2020

 

Chcielibyśmy serdecznie Was zaprosić do wzięcia udziału w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym HORNET PHOTO AWARDS 2020. Bardzo lubimy i wspieramy takie inicjatywy!

Przeczytajcie kilka słów od założyciela - Damiana Horneta, o idei powstania konkursu:

"Wiele lat temu (około 1995r.), gdy stawiałem pierwsze kroki w świecie fotografii zawodowej, musiałem zapożyczyć się w banku na koszmarne pieniądze, by kupić zestaw dwóch obiektywów, lampy błyskowej i jednego półprofesjonalnego body. Kupiłem sprzęt od innego fotografa, który delikatnie rzecz ujmując, zrobił dobry interes.

Po latach pracy w tym zawodzie, mogę śmiało powiedzieć, że to cud, iż jeszcze fotografuję. W Polsce, gdzie mieszkam, fotografia artystyczna jest uznawana za sztukę drugiej kategorii.

Rozumiejąc rozterki młodych artystów fotografów, postanowiłem stworzyć ten konkurs, by wesprzeć ich sprzętowo, zaproponować udział w wystawie pokonkursowej i dać im możliwość pokazania się szerszej publiczności.

Mam nadzieję, że dzięki temu uda mi się choć w kilu osobach podtrzymać żar pasji fotograficznej. W przyszłości planuję stworzyć fundację, której głównym celem, będzie wspieranie młodych artystów fotografów".

Swoje prace możesz zgłosić w pięciu kategoriach:

  • Portret
  • Fotografia kreacyjna
  • Fotografia uliczna
  • Natura
  • Krajobraz

Jury konkursu HORNET PHOTO AWARDS 2020 składa się z profesjonalistów w pełni oddanych pasji fotografowania. To artyści, którzy tworzą od lat fotografie o bardzo różnym charakterze. Poznaj ich wszystkich.


Nie zwlekaj. Przyjmowanie zgłoszeń już ruszyło! Pula nagród konkursu wynosi 7500$ (ponad 30 000 PLN)

 

Szczegółowe informacje na temat konkursu oraz formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie internetowej - https://hornetphotoawards.com/pl/

Śledź również: 
Facebook
Instagram

 

 

 

Zostaw komentarz

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium