Blog

Warsztaty z fotografii zwierząt w Zoo Wrocław - 01.07.2021

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty z fotografii zwierząt, podczas których będziecie mogli fotografować lwy, tygrysy, niedźwiedzie i inne dzikie zwierzęta bez wyprawy na safari. We współpracy z Zoo Wrocław, Canon Polska oraz fotografem, który na co dzień zajmuje się fotografowaniem zwierząt na ich wybiegach - Michałem Ciechanowiczem - przygotowaliśmy dla Was ciekawe warsztaty podczas których będziecie mieli szansę sfotografować zwierzęta w zoo w niezwykle atrakcyjny sposób.

Program warsztatów obejmuje część teoretyczną, podczas której Michał opowie Wam na co zwrócić uwagę podczas fotografowania zwierząt w zoo oraz podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Druga część - praktyczna, w której zostaniecie zabrani w sprawdzone miejsca we Wrocławskim Zoo, gdzie pod okiem doświadczonego fotografa będziecie mogli spróbować swoich sił w fotografowaniu zwierząt.


Podczas warsztatów do Waszej dyspozycji będzie też sprzęt fotograficzny Canon, który będzie można przetestować podczas fotografowania w różnych sytuacjach. Podczas części praktycznej dowiecie się, jak radzić sobie z różnymi trudnościami, które spotkacie w zoo - odległością od zwierząt, odbiciami w szybach, ogrodzeniami. Poznacie tajniki fotografowania z odległości, ale również z bardzo bliska. Na miejscu będzie też specjalista tej marki, który odpowie na wszystkie pytania techniczne i doradzi w wyborze sprzętu do konkretnej sytuacji.

Warsztaty są skierowane do osób na różnym poziomie zaawansowania, zarówno początkujących, jak i bardziej zaawansowanych. Jednak najlepiej, aby każdy miał opanowane chociaż podstawy fotografii. Weź ze sobą sprzęt, który posiadasz i nie zapomnij o karcie pamięci.

Warsztaty odbędą się 01.07.2021 i rozpoczną się o godzinie 14:00

Cena: 349 zł

W cenie warsztatów każdy uczestnik otrzyma roczną kartę wstępu do Zoo Wrocław, dzięki czemu będziecie mogli ćwiczyć zdobyte umiejętności i odkrywać niezbadane zakamarki Zoo.

Dodatkowo dla uczestników warsztatów przewidziane są atrakcyjne rabaty na zakup sprzętu Canon w naszym sklepie.

Liczba uczestników jest ograniczona dla zapewnienia maksymalnego komfortu uczestników.

Aby zapisać się na warsztaty, zgłoś się mailowo na adres:  info@notopstryk.pl
w odpowiedzi otrzymasz potwierdzenie wraz z danymi do przelewu. Po opłaceniu warsztatów możesz już pakować sprzęt i zastanawiać się który zwierz jest Twoim ulubionym.

Relacja z warsztatów:

 

 

Zostaw komentarz

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium