Blog

Warsztaty fotografii ślubnej z marką Fujifilm | Stanisław Surman

 

 


 

Wraz z marką Fujifilm, mamy przyjemność zaprosić Was na warsztaty fotografii ślubnej ze Stanisławem Surmanem - wyjątkowym fotografem portretowym, ślubnym i zakochanych. Skupionym na wszystkim, co wiąże się z człowiekiem oraz ukazywaniu jego przeżyć i emocji. 

Warsztaty odbędą się 18 listopada 2021 r. 
Miejsce: Big Studio, Ruska 47/48A, Wrocław, sala Loft
Czas trwania: 8h
Cena: 199zł

 

 

Spotkanie warsztatowe będzie podzielone na dwie części. Merytoryczną oraz praktyczną. W części merytorycznej porozmawiamy sobie o tym jak wygląda praca fotografa ślubnego nie tylko w dniu ślubu, ale także od przygotowania oferty oraz umowy. Przejdziemy przez sprzęt jakiego używać i jakie akcesoria mogą nam pomóc, kończąc na omówieniu całego dnia ślubu oraz wesela. Porozmawiamy także o tym czy potrzeby jest kurs liturgiczny oraz gdzie go wykonać. Na koniec powiemy sobie o tym, w jaki sposób przekazywać Parze Młodej zdjęcia. Czyli kilka słów o albumach, odbitkach oraz galerii internetowej.

 W drugiej części weźmiemy aparaty do ręki i wykonamy sesję zdjęciową z Parą Młodą. Pokażemy jak pracować z zakochanymi podczas sesji. W jaki sposób próbować z nimi rozmawiać, by podczas sesji czuli się swobodniej. Zademonstrujemy także kilka klasycznych pozycji w jakie możemy ustawić Parę Młodą. Jeśli tylko pogoda pozwoli, udamy się na mini sesję plenerową we wrocławskim rynku. Zapewniamy prawdziwą Parę Młodą w pełnych strojach ślubnych!

Na warsztatach dostępni będą specjaliści Fujifilm, którzy przez cały dzień warsztatów pozostaną do Waszej dyspozycji. Dla uczestników dostępny będzie także najnowszy sprzęt marki Fujifilm z systemu X, przede wszystkim flagowe modele X-T4, X-Pro3 oraz cała gama obiektywów Fujinon

Warsztaty odbędą się 18 listopada 2021 r. 
Miejsce: Big Studio, Ruska 47/48A, Wrocław, sala Loft
Czas trwania: 8h
Cena: 199zł

 

 

zobacz pozostałe wpisy

Zostaw komentarz

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium