Blog

Fotografia Beauty w studio przy użyciu narzędzi TetherTools - Jakub Kaźmierczyk


 
Czym jest i jak wykorzystać tethering podczas zdjęć w studio? Do czego służą te pomarańczowe kable, których używają profesjonaliści? Jak ułatwiać sobie pracę podczas sesji beauty?
Na te i wiele innych pytań odpowie Wam Jakub Kaźmierczyk podczas naszego spotkania z marką TetherTools.
 
Kiedy Kuba będzie prezentował narzędzia TetherTools w praktyce, podczas sesji beauty z modelką, do Waszej dyspozycji będzie specjalista marki, który opowie na wszystkie pytania techniczne.
Udział w warsztatach kosztuje 69 zł. Dla komfortu uczestników stworzymy dwie grupy, każda z nich będzie mogła poznawać tajniki sesji beauty z wykorzystaniem tetheringu przez 3 godziny.
 
  • 1 grupa w godzinach 10-13
  • 2 grupa w godzinach 14-17
Cały dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na Szlachetną Paczkę.
 
Gdzie? 

Notopstryk.pl
ul Krzywoustego 82-86

Kiedy? 
 
4 grudnia 2021
 
 
 

 

Jakub Kaźmierczyk

Na co dzień pracuje z takimi markami jak Grycan, Renault, Amundsen, AmRest, MSI, Eurobank, Henkel, Allegro czy UPS fotografując produkty, ludzi, kulinaria, wnętrza. Jego zdjęcia niejednokrotnie można było zobaczyć w magazynach, na billboardach, menuboardach czy kartach menu. Poza pracą komercyjną, uwielbia robić portrety - zarówno te proste, jak i te bardziej artystyczne. To jego odskocznia od pracy z klientem, a także świetna okazja do własnego rozwoju fotograficznego. W portfolio Jakuba znajdziecie mnóstwo zdjęć realizowanych w Polsce, jak również zagranicą - w Hiszpanii, Portugalii, Chorwacji czy Dubaju. Zawsze stara się umieścić osobę w danym kontekście i otoczeniu. Twierdzi, ze robienie bliskich portretów na drugim końcu świata nie ma absolutnie żadnego sensu. Drugą pasja Jakuba są podróże - każdego roku kilkukrotnie przemierza Europę i nie tylko, zawsze szukając ciekawych okazji zdjęciowych - zarówno krajobrazów, fotografii ulicznej, czy też pod katem sesji zdjęciowych z modelką. Jakub jest również bardzo zaangażowanym edukatorem. Swoja karierę zaczynał na łamach portalu Fotoblogia.pl tworząc jedna z największych baz wideoporadników o edycji zdjęć w Polsce. Dziś, podobną role odgrywa w serwisie Eduweb.pl gdzie można znaleźć jego kursy - od fotografii studyjnej, przez portretową po wakacyjną. Jego starania docenili najwięksi gracze na rynku branż fotograficznej - Jakub został zaproszony do programów ambasadorskich takich firm jak Olympus, WD, Peak Design, Lastolite by Manfrotto, Epson a także regularnie prowadzi warsztaty dla Eizo i Wacoma. Na tym jednak nie koniec, bo namiastkę jego umiejętności możecie poznać na jego kanale na YouTube, gdzie znajdziecie poradniki, recenzje czy luźniejsze, fotograficzne pogadanki. Tak duże doświadczenie sprawia, ze odnajduje się w każdej sytuacji, a uczestnicy zawsze wracają zadowoleni!

 

zobacz pozostałe wpisy

Zostaw komentarz

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium