Blog

Tydzień otwarty z Sigma w Notopstryk

 

Serdecznie zapraszamy na tydzień otwarty z Sigma w Notopstryk 📸
Przygotowujemy dla Was dużą ilość obiektywów do testowania, specjalne warsztaty i szkolenia oraz unikalny kod rabatowy ważny tylko ten tydzień na wszystkie produkty Sigma 🔥
 

Zachęcamy do zapisania się na wydarzenie, aby nie ominęły Was żadne aktualności - https://www.facebook.com/events/553282089855925

 

Przez cały tydzień do Waszego użytku będziemy mieli dużą ilość obiektywów Sigma, od szerokiego kąta, aż po bardzo długie teleobiektywy.
Niezależnie od posiadanego bagnetu możecie przyjść i przetestować je osobiście. Taki fizyczny kontakt na pewno najlepiej odpowie Wam który najlepiej pasuje do Waszego stylu pracy.

 

Poza możliwością testowania będziemy mieli dla Was kilka wydarzeń tematycznych związanych z marką Sigma.

We wtorek (24.05) między godziną 16:00 a 18:00 zapraszamy na spotkanie z naszym "Panem z YouTube'a", czyli Patrykiem Erbetowskim. Opowie on o swojej wyprawie na Bałkany, skąd przywiózł ogromną ilość zdjęć i historii. Chętnie odpowie również na wszelkie pytania związane z tą wyprawą oraz testowaniem obiektywów. Tych, którzy nie widzieli jeszcze filmu na naszym kanale o tejże wyprawie serdecznie do niego zapraszamy.

 

W środowe popołudnie (25.05) proponujemy Wam wizytę w naszym studiu, gdzie będziecie mogli, korzystając z pełnej gamy obiektywów Sigma, sprawdzić się w fotografii portretowej. Do Waszej dyspozycji będzie modelka, lampy Profoto oraz monitor, na którym będziecie mogli natychmiast sprawdzić każde zdjęcie dzięki połączeniu poprzez kabel do tetheringu. O wszystkie techniczne aspekty zadba nasz specjalista. Zapraszamy między 14:00 a 18:00.

 

 

Piątkowy dzień (27.05) jest zwykle luźny, dlatego zapraszamy Was na warsztaty z fotografii sportowej. Zapewniamy obiektywy Sigma, lampy Profoto, miejsce, prowadzącego oraz deskorolkarza. Połączenie tych wszystkich elementów pozwoli Wam na wyjście z warsztatów nie tylko z wiedzą, ale również ze świetnymi kadrami. Całość będzie się odbywała niedaleko naszego sklepu między 16:00 a 18:00.

 

 

W sobotę (28.05) oferta specjalna. Warsztaty z portretu studyjnego z Adamem Wawrzyniakiem. Będzie to spotkanie warsztatowe na którym, pod okiem zawodowego fotografa, nauczycie się pracy z błyskiem. Poznacie różne sposoby na aranżowanie sceny i klimatu oraz doboru do nich odpowiednich lamp i modyfikatorów. O najwyższą jakość zdjęć zadbają również obiektywy Sigma dostępne do Waszej dyspozycji.
Bilety na warsztaty: https://bit.ly/3kv0BJz Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1062626414664860/

zobacz pozostałe wpisy

Zostaw komentarz

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium