Adapter bagnetowy Techart TZE-01 - Sony E / Nikon Z

Kod produktu: 10062
Cena: 1 159,00 zł 1159.00
Dostępność: niedostępny
ilość
-
+
szt.
Oblicz raty i leasing
Złóż zamówienie przez telefon

Opis

 

Techart TZE-01 to adapter bagnetowy, który pozwala nie tylko zamontować obiektywy systemu Sony E na aparatach bezlusterkowych Nikon Z, ale także cieszyć się z pełnej komunikacji obu urządzeń.

2 milimetry niesamowitej techniki
TZE-01 wykorzystuje 2 milimetry różnicy odległości pomiędzy matrycami, a mocowaniami w obu systemach. Pomimo tak niewielkiej przestrzeni konstruktorzy Techarta stworzyli wytrzymały, solidny adapter, który utrzyma nawet cięższe obiektywy z linii G Master. We wnętrzu bagnetu udało się zmieścić układ elektroniczny, pozwalający na komunikację dwóch systemów.

Autofocus, stabilizacja, przysłona
Wbudowany w adapter procesor zapewnia sprawne i szybkie działanie systemu autofocus w trybach AF-S, AF-C, wykrywanie twarzy/oczu w trybie AF oraz manualne ustawianie ostrości w trybie MF. Adapter wspiera układy stabilizacji obrazu oraz zapewnia przeniesienie danych EXIF z obiektywu do aparatu. Techart TZE-01 pozwoli Ci wykorzystać pełen potencjał Twoich obiektywów Sony E na bezlusterkowcach Nikona.

Sony, Sigma, Tamron…
Na rynku foto - video znaleźć można wiele wspaniałych obiektywów wyposażonych w mocowanie Sony E, produkowanych przez niezależne marki. Techart TZE-01 umożliwia współpracę nie tylko z obiektywami produkowanymi przez firmę Sony, ale także z konstrukcjami innych producentów, takich jak Sigma czy Tamron.
Uwaga! Producent nie zaleca montażu obiektywów marki Samyang i obiektywów manualnych za pomocą adaptera. Kompatybilność z wspomnianymi obiektywami może ulec zmianie wraz z kolejnymi aktualizacjami.

Zawsze na czasie
Aby adapter był zawsze kompatybilny z najnowszymi obiektywami oraz aparatami, producent umożliwia aktualizację jego oprogramowania. Wystarczy podłączyć adapter do komputera za pomocą kabla USB oraz załączonej w zestawie stacji i wgrać najnowszy software. Praca na aktualnej wersji oprogramowania pozwoli Ci uzyskać najlepsze rezultaty.
Uwaga! Oprogramowanie adaptera Techart TZE-01, podobnie jak oprogramowanie innych adapterów bagnetowych dostępnych na rynku, opiera swoje działanie na wynikach inżynierii odwrotnej. Pomimo najszerszych chęci oraz ogromnej ilości pracy włożonej w rozwój oprogramowania nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności urządzenia ze wszystkimi obiektywami oraz aparatami. Aktualna lista znanych problemów dostępna jest na stronie producenta pod adresem: www.techartpro.com

Specyfikacja
• model: Techart TZE-01
• mocowanie obiektywu: Sony E
• mocowanie korpusu: Nikon Z
• waga: 45 g (bez akcesoriów)
• wymiary: 6,8 x 6,4 x 0,9 cm

Kompatybilność
• obiektywy z mocowaniem Sony E
• aparaty bezlusterkowe Nikon Z
• dokładna lista kompatybilności dostępna na stronie producenta

Zawartość zestawu
• adapter bagnetowy
• stacja dokująca

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium