Aparat Nikon Z 50 body + Obiektyw Nikkor 16-50mm f/3.5-6.3

Kod produktu: VOA050K001
Cena: 4 549,00 zł 4549.00
Dostępność: dostępny
Termin: 24 godziny
ilość
-
+
szt.
Oblicz raty i leasing
Złóż zamówienie przez telefon

Opis

Aparat bezlusterkowy serii Z formatu DX firmy Nikon.Magia w Twoich dłoniach.

Kiedy dostrzeżesz piękno, które sprawia, że się zatrzymujesz, uchwyć je aparatem bezlusterkowym idealnie pasującym do Twoich dłoni. Wyraziste kolory przy słabym świetle. Znajoma poza sfotografowana z zaskakującej perspektywy. Teatr cieni w pełnym słońcu. Lekki i uniwersalny aparat bezlusterkowy Nikon Z 50 pozwala na robienie niesamowitych zdjęć i zachwycających filmów. Jest szybki, łatwy w użyciu i oferuje szerokie możliwości.

Zawsze ostro. I nie ma znaczenia, jak kadrujesz.

Możesz rejestrować zdjęcia i filmy 4K o idealnej ostrości. Hybrydowy AF (autofokus) jest szybki, precyzyjny i płynny. Pola AF na matrycy pokrywają około 90% kadru, w poziomie i pionie, co zapewnia doskonałą ostrość w całym kadrze. Ostrość jest szybko ustawiana na fotografowanych obiektach, zarówno znajdujących się na środku lub przy brzegach kadru, jak i poruszających się.

Wspaniały po zachodzie słońca

Automatyczne dobieranie czułości w zakresie 100–51200 ISO oraz funkcja AF przy słabym oświetleniu zapewniają swobodę wykonywania zdjęć zarówno w dzień, jak i w nocy. Uchwycisz więcej szczegółów przy słabym świetle – od nocnych zdjęć miasta po portrety w półmroku.


Dyskretny, ale nie nieśmiały

Aparat Nikon Z 50 cicho ustawia ostrość i jest wyposażony w tryb bezgłośnego fotografowania. Gdy znajomi poproszą o robienie zdjęć podczas ślubu, możesz mieć pewność, że uchwycisz wspaniałe chwile nie zakłócając atmosfery.

Szerokie możliwości filmowania

Aparat Nikon Z 50 pozwala łatwo uzyskać kinematograficzną jakość filmów. Możesz nagrywać filmy w rozdzielczości 4K/UHD z szybkością 30p, a także rejestrować sekwencje poklatkowe w rozdzielczości Full HD. Bez ograniczeń związanych z kadrowaniem, wykorzystując pełną szerokość dużej matrycy formatu DX. Podczas nagrywania filmów możesz także rejestrować nieruchome ujęcia oraz tworzyć przy użyciu aparatu ekspresyjne sekwencje poklatkowe w rozdzielczości 4K.

Świetny do fotografowania ludzi i zwierząt

Wykonuj jeszcze lepsze portrety ludzi, kotów i psów. AF z wykrywaniem oczu pozwala ustawić i utrzymywać ostrość na oczach fotografowanej osoby, by stworzyć idealny portret. AF z wykrywaniem zwierząt działa tak samo w przypadku psów i kotów. Ostrość jest utrzymywana nawet wtedy, gdy fotografowana osoba poruszy się.


Zawsze przy Tobie

Gdy tylko coś przyciągnie Twoją uwagę, aparat Nikon Z 50 jest gotowy do wykonywania zdjęć, a wbudowana lampa błyskowa zapewnia dodatkowe oświetlenie. Lekki korpus jest bardzo poręczny, a jego górna i przednia część są wykonane z wytrzymałego stopu magnezu. Gdy już chwycisz jego mocno wyprofilowany uchwyt i zaczniesz robić zdjęcia, nie zechcesz się z nim rozstać. Przemyślane rozmieszczenie przycisków i elementów sterujących na ekranie dotykowym sprawia, że obsługiwanie aparatu jest wyjątkowo proste, a przejrzyste i nieskomplikowane menu przypominające to w lustrzankach cyfrowych jest łatwe do opanowania. Nauczysz się go obsługiwać w krótkim czasie, zarówno jeśli po raz pierwszy sięgasz po sprzęt firmy Nikon, jak i wtedy, gdy jest to Twój pierwszy aparat bezlusterkowy.

Twoja indywidualna wizja

Duży wyświetlacz LCD o wysokiej rozdzielczości może być odchylany w górę lub w dół, a ponadto ma dotykowe elementy sterujące, które przypominają interfejs smartfona. Niezależnie od tego, czy filmujesz, czy wykonujesz autoportrety, ujęcia pod kątem jeszcze nigdy nie wyglądały tak dobrze. Aparat jest wyposażony w 20 wbudowanych efektów kreatywnych, które możesz wykorzystać podczas robienia zdjęć i nagrywania filmów, aby nadać swojej twórczości niepowtarzalny charakter. Gdy chcesz uzyskać wyjątkowe rezultaty, wystarczy że wyświetlając podgląd dostosujesz intensywność efektu.

Szerokie możliwości przesyłania danych

Szybkie połączenia poprzez Wi-Fi® i Bluetooth® umożliwiają przesyłanie zdjęć i filmów do dowolnego urządzenia w celu zapisywania lub udostępniania. Aplikacja SnapBridge firmy Nikon ułatwia przesyłanie plików JPEG i filmów, a także pozwala na zdalne fotografowanie i filmowanie.


Obiektyw Nikkor 16-50mm f/3.5-6.3


Rozmiar filtra: 46mm


Tu. Tam. Wszędzie.

Ze względu na szeroki zakres ogniskowych oraz efektywny autofokus, ten obiektyw szerokokątny o zmiennej ogniskowej jest wyjątkowo uniwersalny. Od codziennych wypadów po wielkie przygody, zapewnia swobodę rejestrowania fantastycznych zdjęć i filmów w każdym momencie.

Nie daj się ograniczać

Dzięki dużej średnicy mocowania Z firmy Nikon, ten obiektyw do aparatów bezlusterkowych formatu DX pozwala rejestrować obraz z większą liczbą detali, większą głębią i pełniejszymi kolorami w całym zakresie ogniskowych, od ujęć szerokokątnych po portrety. Pokaż, jak oszałamiająco wygląda panorama miasta. Rób świetne, spontaniczne zdjęcia grupowe lub niepozowane zdjęcia uliczne, które uchwycą atmosferę danej chwili. Wypróbuj go podczas filmowania: zdziwisz się, jak stabilny może być obraz na nagranych ujęciach.

Tu i teraz.

Bez względu na to, czy robisz zdjęcia czy nagrywasz filmy, ten obiektyw NIKKOR Z od razu pokazuje swoje możliwości. Wbudowany w obiektyw system redukcji drgań, umożliwia fotografowanie z czasami otwarcia migawki dłuższymi nawet o 4,5 stopni niż byłoby to możliwe bez użycia tego systemu. Możesz rejestrować ostrzejsze zdjęcia przy słabnącym świetle dziennym oraz filmy bez niechcianych skutków drgania aparatu. Ustawianie ostrości jest szybkie i praktycznie bezgłośne.


Ujęcia we wnętrzach

Przy ustawieniu szerokokątnym obiektyw ten doskonale sprawdza się podczas rejestrowania ujęć w ciasnych przestrzeniach. Minimalna odległość zdjęciowa wynosząca zaledwie 0,2 m umożliwia ustawianie ostrości na detalach zbliżeń.

Stała gotowość

Nigdy nie przegapisz okazji na zrobienie zdjęcia. Bezprzyciskowy mechanizm chowania obiektywu jest szybki i łatwy w użyciu. Po prostu wysuń lub schowaj obiektyw, obracając pierścień zoomu.

Cichy i kompaktowy

Bezgłośny pierścień sterujący może służyć do sterowania najważniejszymi funkcjami, takimi jak ręczne ustawianie ostrości, sterowanie przysłoną (ułatwiające uzyskanie efektów rozjaśniania lub ściemniania obrazu podczas filmowania), czy kompensacja ekspozycji. Ten obiektyw o zmiennej ogniskowej, przeznaczony dla aparatów bezlusterkowych formatu DX, waży zaledwie 135 gramów, a po schowaniu jest bardzo krótki. Po schowaniu obiektyw blokuje się w miejscu, tak że nie wysunie się w niepożądanych sytuacjach.Specyfikacja body:

Typ: Aparat bezlusterkowy
Mocowanie obiektywu: Mocowanie Z firmy Nikon
Matryca: DX, typu CMOS, 23,5 x 15,7 mm
Całkowita liczba pikseli: 21,51 mln
System usuwania kurzu: Zbieranie danych porównawczych dla funkcji usuwania kurzu (wymaga opcjonalnego programu Capture NX-D)
Rozdzielczość: 20,9 mln
Wielkość obrazu (w pikselach):
Obszar zdjęcia formatu DX (24x16): (L) 5568 x 3712 (20,7 mln), (M) 4176 x 2784 (11,6 mln) i (S) 2784 x 1856 (5,2 mln)
Obszar zdjęcia 1 : 1 (16x16), (L) 3712 x 3712 (13,8 mln), (M) 2784 x 2784 (7,8 mln), (S) 1856 x 1856 (3,4 mln)
Obszar zdjęcia 16 : 9 (24x14), (L) 5568 x 3128 (17,4 mln), (M) 4176 x 2344 (9,8 mln), (S) 2784 x 1560 (4,3 mln)
Zdjęcia wykonywane podczas filmowania z rozmiarem klatki 3840 x 2160: 3840 x 2160
Zdjęcia wykonywane podczas filmowania z rozmiarem klatki 1920 x 1080: 1920 x 1080
Format zapisywanych plików: NEF (RAW): 12- lub 14-bitowe, JPEG: zgodność z podstawowym formatem JPEG; ustawienia opcji kompresji Fine (około 1:4), Normal (około 1:8) lub Basic (około 1:16), NEF (RAW)+JPEG: jedno zdjęcie zapisywane jednocześnie w formatach NEF (RAW) i JPEG
System Picture Control: Auto, Standardowe, Neutralne, Żywe, Monochromatyczne, Portret, Krajobraz, Równomierne, Kreatywne ustawienia Picture Control (Sen, Poranek, Pop, Niedziela, Smutek, Dramat, Cisza, Surowość, Melancholia, Czystość, Dżins, Zabawka, Sepia, Błękit, Czerwień, Róż, Węgiel, Grafit, Dwoistość, Czerń); możliwość zmiany wybranych ustawień Picture Control, przechowywanie osobistych ustawień Picture Control
Zapis danych: SD, SDHC (zgodne z UHS-I), SDXC (zgodne z UHS-I)
System plików: Standard DCF 2.0, Exif 2.31, PictBridge
Wizjer: Wizjer elektroniczny o przekątnej 0,99 cm (0,39 cala), ok. 2 360 000 punktów (rozdzielczość XGA) w technologii OLED z funkcją regulacji balansu kolorów oraz sterowaniem jasnością metodą automatyczną lub z wykorzystaniem 7 poziomów jasności
Pokrycie kadru: Około 100% w pionie i w poziomie
Powiększenie: Około 1,02× (obiektyw 50 mm ustawiony na nieskończoność, -1,0 m-¹)
Dystans widzenia całej matówki: 19,5 mm (-1,0 m-¹; od okularu wizjera)
Korekcja dioptrażu: -3 do +3 m-¹
Czujnik zbliżenia oka: Automatyczne przełączanie między wyświetlaniem obrazu na monitorze i w wizjerze
Typ migawki: Mechaniczna, sterowana elektronicznie, szczelinowa o pionowym przebiegu szczeliny w płaszczyźnie ostrości; elektroniczna przednia kurtynka migawki, migawka elektroniczna
Czas otwarcia migawki: 1/4000 do 30 s (do wyboru regulacja w krokach co 1/3 lub 1/2 EV), czas B, ustawienie T
Czas synchronizacji błysku: X = 1/200 s; synchronizacja dla czasu otwarcia migawki 1/200 s lub dłuższego; obsługa automatycznej synchronizacji z krótkimi czasami migawki
Tryby wyzwalania migawki: Pojedyncze zdjęcie, wolne seryjne, szybkie seryjne, szybkie seryjne (wydłużone), samowyzwalacz
Częstotliwość zdjęć: Maks. 11 kl./s, wolne seryjne: 1 do 4 kl./s, szybkie seryjne 5 kl./s, szybkie seryjne (wydłużone): 11 kl./s (pomiar w warunkach testowych stosowanych przez firmę Nikon)
Samowyzwalacz: 2 s, 5 s, 10 s, 20 s; od 1 do 9 ekspozycji przy interwałach 0,5, 1, 2 lub 3 s
Pomiar ekspozycji: Pomiar ekspozycji TTL za pomocą matrycy aparatu
Sposób pomiaru ekspozycji: Pomiar matrycowy, centralnie ważony: przypisanie 75% wagi pomiaru do koła o średnicy 8 mm na środku kadru; waga pomiaru może być alternatywnie przypisana na podstawie uśrednienia całego kadru, pomiar punktowy: pomiar z obszaru o średnicy 3,5 mm (około 2,5% powierzchni kadru) na środku wybranego pola AF, pomiar chroniący jasne obszary przed prześwietleniem
Zakres pomiaru ekspozycji (ISO 100, obiektyw f/1,4, 20°C): –4 do +17 EV
Tryb: Automatyczny, P: automatyka programowa z fleksją programu, S: automatyka z preselekcją czasu, A: automatyka z preselekcją przysłony, M: tryb manualny; programy tematyczne: portret, krajobraz, dziecko, zdjęcia sportowe, makro, portret nocny, krajobraz nocny, przyjęcie/wnętrza, plaża/śnieg, zachód słońca, zmierzch/świt, portret zwierzaka, blask świec, kwiaty, barwy jesieni, żywność; tryby efektów specjalnych: noktowizor, żywe kolory, pop, ilustracja, efekt aparatu zabawkowego, efekt miniatury, kolor selektywny, sylwetka; high key, low key; U1 i U2: ustawienia użytkownika
Kompensacja ekspozycji: –5 do +5 EV (do wyboru regulacja w krokach co 1/3 lub 1/2 EV), dostępna w trybach P, S, A, M, SCN i EFCT
Blokada ekspozycji: Blokada zmierzonej wartości jasności
Czułość ISO: ISO 100 do 51200 (do wyboru regulacja w krokach co 1/3 lub 1/2 EV), można również ustawić wartość ok. 1 lub 2 EV powyżej ISO 51200 (odpowiednik ISO 204800), dostępny automatyczny dobór ISO (indeks zalecanych ekspozycji)
Aktywna funkcja D-Lighting: Do wyboru są następujące ustawienia: Automatyczna, Bardzo wysoka, Zwiększona, Normalna, Zmniejszona i Wyłączona
Wielokrotna ekspozycja: Dodaj, Średnia, Jasno i Ciemno
Inne opcje: HDR (wysoki zakres dynamiki), tryb zdjęć z redukcją migotania
Autofokus: Hybrydowy autofokus z detekcją fazową/autofokus z detekcją kontrastu ze wspomaganiem AF
Zakres detekcji: -4 do +19 EV (od -2 do +19 EV bez funkcji AF przy słabym oświetleniu, pojedynczy AF, tryb zdjęć, ISO 100, obiektyw f/2,0, 20°C)
Silnik ustawiania ostrości: Pojedynczy AF (AF-S), ciągły AF (AF-C), automatyczne przełączanie trybu AF (AF-A, dostępne tylko w trybie zdjęć), ciągły AF (AF-F, dostępny tylko w trybie filmowania), wyprzedzające śledzenie ostrości, ręczne ustawianie ostrości (M): można korzystać ze wskaźnika ustawienia ostrości
Pola AF: 209 (jednopolowy AF, tryb zdjęć, obszar zdjęcia formatu DX)
Tryb pól AF: Precyzyjny AF, jednopolowy AF i AF z dynamicznym wyborem pola (precyzyjny AF i AF z dynamicznym wyborem pola są dostępne tylko w trybie zdjęć); szerokie pole AF (S); szerokie pole AF (L); automatyczny wybór pola AF
Blokada ostrości: Ustawienie ostrości można zablokować, naciskając spust migawki do połowy (w trybie pojedynczego AF) lub naciskając przycisk AE-L/AF-L
Wbudowana lampa błyskowa: Wbudowana lampa błyskowa podnoszona ręcznie przy użyciu dźwigni, liczba przewodnia: Około 7, 7 w trybie manualnym (m, ISO 100, 20°C)
Sterowanie błyskiem: TTL: sterowanie lampą w trybie i-TTL; zrównoważony błysk wypełniający i-TTL jest używany z pomiarem matrycowym, centralnie ważonym i z pomiarem chroniącym jasne obszary przed prześwietleniem, standardowy błysk wypełniający i-TTL z pomiarem punktowym
Tryb błysku: Błysk wypełniający, redukcja efektu czerwonych oczu, synchronizacja z długimi czasami ekspozycji, synchronizacja z długimi czasami ekspozycji i redukcją efektu czerwonych oczu, synchronizacja na tylną kurtynkę migawki, automatyczny, automatyczny z redukcją efektu czerwonych oczu, automatyczna synchronizacja z długimi czasami ekspozycji, automatyczna synchronizacja z długimi czasami ekspozycji i redukcją efektu czerwonych oczu, wyłączona
Kompensacja błysku: –3 do +1 EV (do wyboru regulacja w krokach co 1/3 lub 1/2 EV), dostępna w trybach P, S, A, M i SCN
Wskaźnik gotowości lampy: Świeci po pełnym naładowaniu wbudowanej lub opcjonalnej lampy błyskowej; miga jako ostrzeżenie o niedoświetleniu po wyzwoleniu błysku z pełną mocą
Sanki mocujące: Gniazdo „gorącej stopki” wg ISO 518 ze stykami synchronizacji i danych oraz blokadą zabezpieczającą
Kreatywny System Oświetlenia Nikon: Sterowanie błyskiem i-TTL, sterowany optycznie zaawansowany bezprzewodowy system oświetlenia, blokada mocy błysku, informowanie o temperaturze barwowej błysku, automatyczna synchronizacja z krótkimi czasami migawki
Balans bieli: Automatyczny (3 rodzaje), automatyczny dla naturalnego oświetlenia, światło słoneczne, pochmurno, cień, światło żarowe, światło jarzeniowe (7 rodzajów), lampa błyskowa, wybór temperatury barwowej (od 2500 do 10 000 K), pomiar manualny (można zapisać maks. 6 wartości), wszystkie tryby (oprócz wyboru temperatury barwowej) z dokładną regulacją
Typy braketingu: Ekspozycja, balans bieli, ADL
Filmy - pomiar ekspozycji: Pomiar ekspozycji TTL za pomocą matrycy głównej, pomiar TTL za pomocą matrycy aparatu
Filmy - sposób pomiaru ekspozycji: Pomiar matrycowy, centralnie ważony lub chroniący jasne obszary przed prześwietleniem
Filmy – wielkość klatki (w pikselach) i częstotliwość klatek: 3840 x 2160 (4K UHD); 30p (progresywny), 25p, 24p. 1920 x 1080; 120p, 100p, 60p, 50p, 30p, 25p, 24p. 1920 x 1080 (spowolnienie); 30p x4, 25p x4, 24p x5. Rzeczywista liczba klatek na sekundę dla szybkości 120p, 100p, 60p, 50p, 30p, 25p, i 24p to odpowiednio 119,88, 100, 59,94, 50, 29,97, 25 i 23,976 kl./s; wybór jakości nie jest dostępny dla rozmiarów 3840 x 2160, 1920 x 1080 120p/100p i 1920 x 1080 spowolnienie, dla których na stałe jest wybrane ustawienie „Wysoka”.
Filmy – format plików: MOV, MP4
Filmy – kompresja wideo: H.264/MPEG-4 AVC (Advanced Video Coding)
Filmy – format zapisu dźwięku: Liniowy PCM, AAC
Sposób zapisu dźwięku: Wbudowany mikrofon stereofoniczny lub zewnętrzny mikrofon z opcją wytłumienia; możliwość regulowania czułości
Filmy – czułość ISO: M: wybór ręczny (ISO 100 do 25600; do wyboru regulacja w krokach co 1/3 lub 1/2 EV); dostępny automatyczny dobór czułości ISO (ISO 100 do 25600) z możliwością wyboru maksymalnej wartości; P, S, A: automatyczny dobór czułości ISO (od ISO 100 do 25600) z możliwością wyboru maksymalnej wartości, tryby AUTO, SCN, EFCT (oprócz trybu noktowizor): automatyczny dobór czułości ISO (od ISO 100 do 25600); noktowizor: automatyczny dobór czułości ISO (ISO 100 do Hi 4) (indeks zalecanych ekspozycji)
Filmy – aktywna funkcja D-Lighting: Do wyboru są te same ustawienia co dla zdjęć: Bardzo wysoka, Zwiększona, Normalna, Zmniejszona i Wyłączona
Filmy – inne opcje: Filmy poklatkowe, elektroniczna redukcja drgań
Typ monitora: Przekątna 8 cm (3,2 cala); odchylany, dotykowy wyświetlacz LCD TFT o kącie oglądania wynoszącym 170°, pokryciu kadru wynoszącym około 100% i z możliwością sterowania jasnością metodą ręczną z wykorzystaniem 11 poziomów; około 1 040 000 punktów
Odtwarzanie: Odtwarzanie pełnoekranowe lub widok miniatur (liczba zdjęć: 4, 9 lub 72), powiększenie w trybie odtwarzania, przycinanie powiększenia w trybie odtwarzania, odtwarzanie filmów, pokaz slajdów obejmujący zdjęcia i filmy, wyświetlanie histogramów, wskazanie obszarów prześwietlonych, informacje o zdjęciu, wyświetlanie danych pozycji, automatyczne obracanie zdjęć i ocenianie zdjęć.
USB: Interfejs Hi-Speed USB ze złączem mikro B; zalecane połączenie z wbudowanym portem USB
Wyjście HDMI: Złącze HDMI typu D
Wyjście audio: Stereofoniczne typu minijack (średnica 3,5 mm; zasilanie po podłączeniu)
Standardy Wi-Fi (bezprzewodowy LAN): IEEE 802.11b/g/n/a/ac
Częstotliwość działania Wi-Fi (bezprzewodowy LAN): Od 2412 do 2462 MHz (kanał 11) i od 5180 do 5320 MHz
Maksymalna moc wyjściowa sieci Wi-Fi (bezprzewodowej sieci LAN): Pasmo 2,4 GHz: 6,9 dBm, pasmo 5 GHz: 10,2 dBm
Bezpieczeństwo Wi-Fi (bezprzewodowy LAN): System otwarty, WPA2-PSK
Bluetooth: Specyfikacja Bluetooth – wersja 4.2, Bluetooth: 2402 do 2480 MHz, Bluetooth Low Energy: 2402 do 2480 MHz, Bluetooth: 1,4 dBm, Bluetooth Low Energy: –0,1 dBm; około 10 m przy braku zakłóceń; zasięg może się różnić w zależności od siły sygnału i ewentualnej obecności przeszkód
Akumulator: Jeden akumulator jonowo-litowy EN-EL25
Zasilacz sieciowy: Ładowarka sieciowa EH-73P
Gniazdo statywowe: 1/4 cala (ISO 1222)
Wymiary (S x W x G): Około 126,5 x 93,5 x 60 mm
Masa: Około 450 g z akumulatorem i kartą pamięci, bez pokrywki bagnetu korpusu; około 395 g (sam korpus aparatu)
Zakres dozwolonych temperatur: od 0°C do +40°C
Zakres dozwolonej wilgotności: 85% lub mniej (bez kondensacji)
Dostarczane akcesoria: Pokrywka bagnetu korpusu BF-N1, gumowa muszla oczna DK-30 (zamocowana do aparatu), akumulator jonowo-litowy EN-EL25 z pokrywką styków, ładowarka MH-32 (adapter wtyczki dostarczany tylko w krajach lub regionach, w których jest wymagany; typ zależy od kraju, w którym produkt jest sprzedawany), pasek AN-DC20, kabel USB UC-E21

Specyfikacja obiektywu:

Typ: mocowanie Z firmy Nikon
Format: do aparatów bezlusterkowych
Ogniskowa: 16–50 mm
Maksymalny otwór względny: Od f/3,5 do 6,3
Minimalny otwór względny: Od f/22 do 40
Budowa optyczna obiektywu: 9 soczewek w 7 grupach (w tym 1 soczewka ED i 4 soczewki asferyczne)
Kąt widzenia: od 83° do 31°30' (obszar zdjęcia DX)
Skala ogniskowych: Gradacja w milimetrach (16, 24, 35, 50)
System ustawiania ostrości: System wewnętrznego ustawiania ostrości
Minimalna odległość zdjęciowa: Pozycja zoomu 16 mm: 0,25 m, pozycja zoomu 24 mm: 0,2 m, pozycja zoomu 35 mm: 0,23 m, pozycja zoomu 50 mm: 0,3 m (mierzone od płaszczyzny ogniskowej)
Maksymalna skala odwzorowania: 0,2x
Redukcja drgań: Tak. Ruch soczewek przy użyciu liniowych silników dźwiękowych (VCM)
Liczba segmentów przysłony: 7 (zaokrąglony otwór przysłony)
Rozmiar filtra: 46 mm (P = 0,75 mm)
Średnica x długość (odległość od mocowania obiektywu): Około 70 mm (maksymalna średnica) x 32 mm (odległość od kołnierza mocowania obiektywu przy schowanym obiektywie)
Masa: Około 135 g
Autofokus: Tak
Wewnętrzne ustawianie ostrości: Tak
Ustawianie ostrości: Automatyczne, ręczne
Dostarczane akcesoria: Zatrzaskiwana pokrywka przednia obiektywu LC-46B o średnicy 46 mm, pokrywka tylna obiektywu LF-N1
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium