Aparat natychmiastowy Fujifilm Instax Square SQ20 beżowy

Kod produktu: 9158
Cena: 778,00 zł 778.00
Dostępność: wycofany z oferty
ilość
-
+
szt.
Oblicz raty i leasing
Złóż zamówienie przez telefon

Opis

 

 

 

Aparat Fujifilm Instax Square SQ20, to aparat, który łączy w sobie cechy aparatu cyfrowego i natychmiastowego. Po wykonaniu zdjęcia można sprawdzić na monitorze wykonane ujęcie zanim się je wywoła na filmie światłoczułym Instax.

Aparat występuje w dwóch wariantach kolorystycznych: beżowym i czarnym.

Korpus aparatu Instax Square SQ20 nie tylko został wykonany w nowoczesnym stylu, ale jest także bardzo poręczny i dobrze dopasowuje się do ręki. Ponadto producent wyposażył urządzenie w dwa spusty migawki, co sprawia, że SQ20 jest bardzo ergonomiczny i może być komfortowo obsługiwany zarówno przed użytkowników lewo, jak i praworęcznych. Urządzenie posiada także 4-krotny zoom cyfrowy oraz małe lusterko, które ułatwia wykonywanie autoportretów i zdjęć grupowych.

Aparat Fujifilm Instax Square SQ20 oferuje również wiele funkcji, które pozwolą urozmaicić wyjątkowe zdjęcia natychmiastowe. Jedną z nich jest funkcja Grab Frame, która umożliwia nagranie krótkiego, 15-sekundowego filmu, z którego można wybrać perfekcyjne ujęcie.

Kolejną funkcją jest tryb kolażu. Daje on możliwość wykonywania zdjęć z przesunięciem czasowym (w zakresie od 0.2 s do 2 s), co pozwala zarejestrować 4 kadry, które następnie można wywołać na jednym filmie światłoczułym i tym samym stworzyć kolaż z różnymi ujęciami. 

 

 

 

Zdjęcia można łączyć nie tylko jedno obok drugiego, ale również w niestandardowych pozycjach, co sprawia, że kolaż jest ciekawszy. Ponadto do każdego zdjęcia można ustawić inne parametry jasności zdjęcia.

Co więcej Instax Square SQ20 posiada wiele innych opcji, które pozwalają bawić się fotografią i wyzwolić kreatywność użytkownika. Jedną z nich jest podwójna ekspozycja, dzięki której użytkownik może nałożyć na siebie 2 zdjęcia w taki sposób, aby przenikały się, co w efekcie pozwala uzyskać niesamowite kompozycje.

Natomiast tryb Bulb daje użytkownikowi swobodę ustawiania dowolnego czasu ekspozycji - naświetlanie trwa tak długo, jak pozostaje wciśnięty spust migawki. Funkcja ta umożliwia uchwycenie rozmycia ruchu, które jest niezauważalne dla ludzkiego oka. Tryb Bulb znakomicie sprawdza się podczas fotografowania nocą.

 

 

 

Do dyspozycji fotografa jest również wiele filtrów artystycznych, które można również wykorzystywać podczas nagrywania krótkich filmów. Dostępne są filtry, które nie tylko zmieniają kolorystykę czy nadają klasycznego czarno-białego wyglądu, ale pozwalające wzbogacić zdjęcia w ramki filmowe, winietę czy umożliwiające wystylizowanie zdjęcia na starą fotografię.

Aparat Fujifilm Instax Square SQ20 posiada wbudowaną pamięć, pozwalającą zapisać około 50 zdjęć. Istnieje również możliwość podłączenia karty microSD, dzięki czemu można zachować jeszcze więcej ujęć.

 

Aparat Fujifilm Instax Square SQ20 obsługuje wkłady z filmami światłoczułymi z serii Instax Square, np.:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium