Blenda 2w1 Rogue Blenda Super Soft 80 cm | srebrna

Kod produktu: ROGUE32SW
Cena: 250,00 zł 250.00
Dostępność: niedostępny
ilość
-
+
szt.
Oblicz raty i leasing
Złóż zamówienie przez telefon

Opis

Rogue 80 cm (32”) 2-in-1 Super Soft Silver / Natural White Collapsible Reflector

Twórz bardziej miękkie światło wypełniające i zmniejsz ryzyko rejestrowania na zdjęciach prześwietlonych obszarów świateł dzięki składanemu reflektorowi Rogue 2 w 1 Super Soft Silver™.

  • Wykonany z tkaniny Super Soft Silver reflektor jest łatwiejszy w użyciu niż te zrobione ze zwykłego srebrnego materiału
  • Tworzy bardziej miękki błysk wypełniający, który jest lepiej dopasowany do jasnego naturalnego światła słonecznego
  • Pozwala zmniejszyć ryzyko prześwietlania jasnych obszarów sceny, co ma często miejsce w przypadku wykorzystywania standardowych srebrnych reflektorów
  • Użycie tkaniny Nautral White pozwoliło uniknąć powstawania na zdjęciach niepożądanej niebieskiej dominanty barwnej
  • Składa się w pakunek o średnicy 30 cm, który łatwo jest zmieści w torbie fotograficznej

Czym jest Super Soft Silver?

Opracowaliśmy specjalny rodzaj delikatnej srebrnej tkaniny Super Soft Silver, by stworzyć jeszcze lepszy reflektor 2 w 1. Typowe srebrne reflektory są zazwyczaj wykonane z gorszej jakości mocno odblaskowego materiału dającego znacznie ostrzejsze niż pożądane światło wypełniające, szczególnie w przypadku używania ich z silnymi lampami błyskowymi.

Nasz wykonany z materiału Super Soft Silver reflektor jest również bardziej trwały i wytrzymały oraz łatwiejszy w użyciu, ponieważ pozwala ograniczyć ryzyko prześwietlania jasnych obszarów sceny, co ma często miejsce w przypadku wykorzystywania standardowych srebrnych odblaskowych reflektorów. Super Soft Silver wykonany z delikatnej srebrnej tkaniny odbija więcej światła niż reflektor zrobiony z białego materiału, ale nie jest ono tak ostre, jak uzyskiwane w wyniku użycia klasycznych srebrnych reflektorów, które odbijają światło podobnie jak lustro.

W celu uzyskania jeszcze bardziej miękkiego i delikatnego światła wypełniającego możesz obrócić reflektor na drugą stronę i wykorzystać jego cześć pokrytą materiałem Natural White. W przeciwieństwie do większości białych tkanin odblaskowych, które w rzeczywistości mają niebieskawy odcień, nasz biały materiał jest wyjątkowo neutralny kolorystycznie, dzięki czemu zapewnia bardziej naturalne i przyjemne dla oko światło wypełniejące.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium