Filtr ND o zmiennej gęstości NiSi ND-Vario 5-9 Pro Nano 77 mm Wyprzedaż!

Kod produktu: ND-VARIO 5-9 77MM
Cena: 551,20 zł 689,00 zł 551.20
Dostępność: niedostępny
ilość
-
+
szt.
Oblicz raty i leasing
Złóż zamówienie przez telefon

Opis

Umożliwia zastosowanie większego otworu przysłony i/lub dłuższego czasu naświetlania oraz zapewnia naturalną kolorystykę obrazu i brak efektów gwiazdki.

Filtr NiSi ND-Vario 5-9 Stops Pro Nano to filtr o zmiennej przepuszczalności świata, który umożliwia zredukowanie ekspozycji o od 5 do 9 EV. Przepuszczalność, czyli współczynnik ND, jest regulowany bezstopniowo poprzez obrót filtra.  

Filtr ma wbudowane blokady w pozycjach końcowych, aby ułatwić użytkownikowi zorientowanie się, z jakiego ustawienia korzysta w danej chwili.

Jest niezwykle przydatny zarówno w fotografii, jak i przy nagrywaniu filmów, ponieważ umożliwia precyzyjną regulację ilości światła, która trafia do obiektywu przy każdej scenie. Dzięki temu można stosować większe otwory przysłony i/lub dłuższe czasy naświetlania, których bez filtra nie dałoby się zastosować w bieżących warunkach oświetleniowych.

Zaawansowana nanopowłoka zapobiega przyleganiu wody, tłuszczu i zanieczyszczeń, a także sprawia, że łatwiej wyczyścić filtr.  

Cienki pierścień filtra zapobiega efektowi winietowania w przypadku zamocowania go na obiektywie szerokokątnym.

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, zalecamy stosowanie filtra ND o zmiennej przepuszczalności na obiektywach o długości ogniskowej wynoszącej co najmniej 35 mm (pełna klatka).

Cechy:

  •  bezstopniowa redukcja ekspozycji o 5–9 EV
  • najwyższa jakość optyczna, bez wpływu na ostrość
  • neutralne odwzorowanie kolorów
  • brak efektu gwiazdki
  • nanopowłoka zabezpieczająca filtr przed wodą i tłuszczem
  • ultracienka ramka
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium