Filtr szary Irix Edge 100 SR Soft Gradual ND16 (1.2)

Kod produktu: 14040
Cena: 595,00 zł 595.00
Dostępność: dostępny
Termin: do 3 dni
ilość
-
+
szt.
Oblicz raty i leasing
Złóż zamówienie przez telefon

Opis

Irix Edge 100mm SR Soft Gradual Filter umożliwia uzyskanie naturalnej tonacji obrazu podczas fotografowania scen o nieregularnych horyzontach, takich jak lasy i tereny górskie, a także scen miejskich.


 

Filtr stopniowy Irix Edge 100mm SR zmniejsza ilość światła w określonym obszarze obrazu, dzięki czemu możemy uzyskać odpowiednią ekspozycję w całym kadrze.


Jakość której możesz zaufać


Do produkcji filtrów Irix Edge używane wyłącznie najwyższej jakości szkła optyczne o przepuszczalności światła 99,6%. Po obu stronach każdego filtra zastosowano wielowarstwowe powłoki antyrefleksyjne oraz powłoki typu NANO chroniącą przed zabrudzeniami i wilgocią.


Szkło optyczne Super Resistant (SR)

Dzięki tej technologii, filtr jest niezwykle odporny na uszkodzenia. Zastosowane hartowane szkło optyczne pokryte specjalną nano powłoką sprawia, że filtr przetrwa praktycznie wszystko.

 

Dlaczego warto korzystać z filtrów?

Bardzo często gdy chcemy zrobić fantastyczne zdjęcie krajobrazu, wówczas okazuje się, że nasz aparat nie jest w stanie zarejestrować całego kadru pojawiają się prześwietlenia lub cienie. Dlatego warto w tym przypadku użyć Filtra Irix Edge Soft Gradual SR, który jest dodatkowo przydatny w sytuacji, gdy chcemy uchwycić kadr o nieregularnej linii horyzontu, np. w górach, mieście, lesie. Irix Edge Soft Gradual SR to rodzaj przyciemnianego filtra, który charakteryzuje się długim przejściem od pełnej przezroczystości do maksymalnej gęstości (około jednej trzeciej wysokości filtra), więc jest szczególnie przydatny w obszarach o nieregularnej linii horyzontu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium